Tuur Dierckx maakt opvallende rentree in België

door
Tuur Dierckx maakt opvallende rentree in België

Tuur Dierckx maakt dezer dagen evenzeer naam als podcaster dan als voetballer, want de 29-jarige was een vaste waarde in 90 Minutes en draafde de voorbije dagen ook op in MIDMID Meister. In die laatste podcast liet hij deze week nog weten dat hij een nieuwe club gevonden had.

Het voorbije jaar was Dierckx nog aan de slag in Griekenland, waar hij uitkwam voor Atromitos. Een groot succes was dat echter niet, want de aanvaller moest er vrede nemen met een rol als invaller. Hij kwam uiteindelijk slechts zestien keer in actie, waarin hij niet kon scoren. Hij gaf wel twee assists.

Dierckx keert terug naar België

Na amper een jaar komt er alweer een einde aan het eerste buitenlandse avontuur van Dierckx. Hij keert immers terug naar België en gaat opnieuw aan de slag in de Challenger Pro League. Hij werd donderdag voorgesteld bij Deinze als nieuwst aanwinst.

De Oost-Vlamingen lijven Dierckx transfervrij in, want hij was einde contract bij Atromitos. Hij tekende nu een contract voor twee seizoenen bij zijn nieuwe club.

Deinze als zesde club in ons land

Met Deinze voegt Dierckx toch al zijn zesde Belgische club toe aan zijn cv. Hij was in het verleden immers ook al aan de slag bij Club Brugge, KV Kortrijk, Antwerp, Waasland-Beveren en Westerlo.

Bij Deinze zijn ze in de wolken dat ze Dierckx konden strikken. "We zijn trots om aan te kondigen dat de technisch vaardige flankaanvaller Tuur Dierckx overkomt van het Griekse Atromitos FC en een contract heeft getekend bij KMSK Deinze tot 2026. Met 11 jaar ervaring in het Belgische profvoetbal hebben we er een sterkhouder bij!", luidt hun enthousiaste aankondiging.

Zal hij een meerwaarde zijn voor Deinze?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

34
34
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

23
23
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

23
23
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

24
24
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

427
427
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

223
223
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

104
104
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

359
359
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

126
126
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

206
206
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

177
177
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

133
133
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

93
93
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

105
105
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

303
303
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

150
150
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

151
151
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

515
515
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

376
376
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

523
523
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

460
460
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

392
392

Meer sportnieuws