Tuur Dierckx maakt opvallende rentree in België

door
Tuur Dierckx maakt opvallende rentree in België

Tuur Dierckx maakt dezer dagen evenzeer naam als podcaster dan als voetballer, want de 29-jarige was een vaste waarde in 90 Minutes en draafde de voorbije dagen ook op in MIDMID Meister. In die laatste podcast liet hij deze week nog weten dat hij een nieuwe club gevonden had.

Het voorbije jaar was Dierckx nog aan de slag in Griekenland, waar hij uitkwam voor Atromitos. Een groot succes was dat echter niet, want de aanvaller moest er vrede nemen met een rol als invaller. Hij kwam uiteindelijk slechts zestien keer in actie, waarin hij niet kon scoren. Hij gaf wel twee assists.

Dierckx keert terug naar België

Na amper een jaar komt er alweer een einde aan het eerste buitenlandse avontuur van Dierckx. Hij keert immers terug naar België en gaat opnieuw aan de slag in de Challenger Pro League. Hij werd donderdag voorgesteld bij Deinze als nieuwst aanwinst.

De Oost-Vlamingen lijven Dierckx transfervrij in, want hij was einde contract bij Atromitos. Hij tekende nu een contract voor twee seizoenen bij zijn nieuwe club.

Deinze als zesde club in ons land

Met Deinze voegt Dierckx toch al zijn zesde Belgische club toe aan zijn cv. Hij was in het verleden immers ook al aan de slag bij Club Brugge, KV Kortrijk, Antwerp, Waasland-Beveren en Westerlo.

Bij Deinze zijn ze in de wolken dat ze Dierckx konden strikken. "We zijn trots om aan te kondigen dat de technisch vaardige flankaanvaller Tuur Dierckx overkomt van het Griekse Atromitos FC en een contract heeft getekend bij KMSK Deinze tot 2026. Met 11 jaar ervaring in het Belgische profvoetbal hebben we er een sterkhouder bij!", luidt hun enthousiaste aankondiging.

Zal hij een meerwaarde zijn voor Deinze?

Meest recent

UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

5
5
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

25
25
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

21
21
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

92
92
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

70
70
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

457
457
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

298
298
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

268
268
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

319
319
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

274
274
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

390
390
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

383
383
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

395
395
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

215
215
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

122
122
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

347
347
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

170
170
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

221
221
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

186
186
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

177
177
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

535
535
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

103
103
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

184
184
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

350
350

Meer sportnieuws