Tuur Dierckx maakt opvallende rentree in België

door
Tuur Dierckx maakt opvallende rentree in België

Tuur Dierckx maakt dezer dagen evenzeer naam als podcaster dan als voetballer, want de 29-jarige was een vaste waarde in 90 Minutes en draafde de voorbije dagen ook op in MIDMID Meister. In die laatste podcast liet hij deze week nog weten dat hij een nieuwe club gevonden had.

Het voorbije jaar was Dierckx nog aan de slag in Griekenland, waar hij uitkwam voor Atromitos. Een groot succes was dat echter niet, want de aanvaller moest er vrede nemen met een rol als invaller. Hij kwam uiteindelijk slechts zestien keer in actie, waarin hij niet kon scoren. Hij gaf wel twee assists.

Dierckx keert terug naar België

Na amper een jaar komt er alweer een einde aan het eerste buitenlandse avontuur van Dierckx. Hij keert immers terug naar België en gaat opnieuw aan de slag in de Challenger Pro League. Hij werd donderdag voorgesteld bij Deinze als nieuwst aanwinst.

De Oost-Vlamingen lijven Dierckx transfervrij in, want hij was einde contract bij Atromitos. Hij tekende nu een contract voor twee seizoenen bij zijn nieuwe club.

Deinze als zesde club in ons land

Met Deinze voegt Dierckx toch al zijn zesde Belgische club toe aan zijn cv. Hij was in het verleden immers ook al aan de slag bij Club Brugge, KV Kortrijk, Antwerp, Waasland-Beveren en Westerlo.

Bij Deinze zijn ze in de wolken dat ze Dierckx konden strikken. "We zijn trots om aan te kondigen dat de technisch vaardige flankaanvaller Tuur Dierckx overkomt van het Griekse Atromitos FC en een contract heeft getekend bij KMSK Deinze tot 2026. Met 11 jaar ervaring in het Belgische profvoetbal hebben we er een sterkhouder bij!", luidt hun enthousiaste aankondiging.

Zal hij een meerwaarde zijn voor Deinze?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

35
35
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

34
34
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

35
35
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

33
33
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

113
113
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

180
180
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

40
40
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

20
20
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

109
109
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

283
283
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

266
266
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

196
196
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

226
226
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

66
66
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

196
196
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

267
267
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

341
341
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

88
88
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

124
124
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

346
346
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

702
702
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

117
117
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

150
150
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

526
526
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29

Meer sportnieuws