Antwerp haalt oude bekende terug van Lierse

door
Antwerp haalt oude bekende terug van Lierse

Antwerp staat voor een drukke transferzomer. De Great Old zal wellicht heel wat sterkhouders zien vertrekken en zal die ook moeten vervangen. Daarnaast moeten ze ook al verder denken dan enkel volgend seizoen en dus worden er ook de nodige talenten aangetrokken.

Woensdagavond kwam vanuit Argentinië al het nieuws dat Ayrton Costa naar Antwerp trekt en een dag later valt er alweer transfernieuws te rapen op de Bosuil. Deze keer kwam Antwerp zelf met het nieuws dat ze een jong talent terughalen.

LEES OOK: Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Antwerp haalt Bjekovic op bij Lierse

Ze maken immers bekend dat Luka Bjekovic terugkeert naar Deurne-Noord. De 20-jarige Serviër was in het verleden al aan de slag in de jeugd van Antwerp. Daarna trok hij naar Lierse, waar hij afgelopen seizoen meermaals deel uitmaakte van de wedstrijdselectie. Een debuut in de Challenger Pro League was hem echter niet gegund.

Nu haalt Antwerp hem terug, zij het in eerste instantie om bij Young Reds aan de slag te gaan. "Coach Sepp De Roover ziet in de 20-jarige Bjekovic een speler die wedstrijden kan open breken in moeilijke situaties", leggen ze de move uit.

Vijfde nieuwkomer bij Young Reds

Bjekovic is al het vijfde talent dat Antwerp deze zomer binnenhaalt voor zijn U23, die in eerste nationale uitkomen. Eerder haalden ze bij Anderlecht al Jef Luyckx en Luca Vereecken weg, terwijl Obed Agyapong overkwam van OH Leuven. Daarnaast strikten ze ook de transfervrije Nederlander Nelson Egah.

Zal hij ook doorbreken bij Antwerp?

Meest recent

Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

39
39
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

86
86
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

33
33
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

302
302
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

39
39
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

87
87
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

366
366
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

120
120
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

161
161
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

132
132
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

173
173
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

321
321
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

455
455
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

156
156
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

633
633
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

325
325
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

206
206
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

331
331
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

272
272
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1018
1018
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

470
470
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

324
324
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

154
154
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

278
278
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

253
253

Meer sportnieuws