Antwerp haalt oude bekende terug van Lierse

283 stemmen
Antwerp haalt oude bekende terug van Lierse

Antwerp staat voor een drukke transferzomer. De Great Old zal wellicht heel wat sterkhouders zien vertrekken en zal die ook moeten vervangen. Daarnaast moeten ze ook al verder denken dan enkel volgend seizoen en dus worden er ook de nodige talenten aangetrokken.

Woensdagavond kwam vanuit Argentinië al het nieuws dat Ayrton Costa naar Antwerp trekt en een dag later valt er alweer transfernieuws te rapen op de Bosuil. Deze keer kwam Antwerp zelf met het nieuws dat ze een jong talent terughalen.

Antwerp haalt Bjekovic op bij Lierse

Ze maken immers bekend dat Luka Bjekovic terugkeert naar Deurne-Noord. De 20-jarige Serviër was in het verleden al aan de slag in de jeugd van Antwerp. Daarna trok hij naar Lierse, waar hij afgelopen seizoen meermaals deel uitmaakte van de wedstrijdselectie. Een debuut in de Challenger Pro League was hem echter niet gegund.

Nu haalt Antwerp hem terug, zij het in eerste instantie om bij Young Reds aan de slag te gaan. "Coach Sepp De Roover ziet in de 20-jarige Bjekovic een speler die wedstrijden kan open breken in moeilijke situaties", leggen ze de move uit.

Vijfde nieuwkomer bij Young Reds

Bjekovic is al het vijfde talent dat Antwerp deze zomer binnenhaalt voor zijn U23, die in eerste nationale uitkomen. Eerder haalden ze bij Anderlecht al Jef Luyckx en Luca Vereecken weg, terwijl Obed Agyapong overkwam van OH Leuven. Daarnaast strikten ze ook de transfervrije Nederlander Nelson Egah.

🚀

Zal hij ook doorbreken bij Antwerp?

Meest recent

JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

11
11
Rode Duivels krijgen omstreden ref voor WK-opener

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

52
52
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

109
109
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

565
565
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

71
71
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

196
196
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

135
135
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

457
457
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

428
428
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

142
142
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

296
296
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

43
43
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

194
194
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

473
473
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

629
629
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

133
133
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

363
363
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

56
56
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

52
52
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

420
420
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

136
136
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

642
642

Meer sportnieuws