Antwerp haalt oude bekende terug van Lierse

door
Antwerp haalt oude bekende terug van Lierse

Antwerp staat voor een drukke transferzomer. De Great Old zal wellicht heel wat sterkhouders zien vertrekken en zal die ook moeten vervangen. Daarnaast moeten ze ook al verder denken dan enkel volgend seizoen en dus worden er ook de nodige talenten aangetrokken.

Woensdagavond kwam vanuit Argentinië al het nieuws dat Ayrton Costa naar Antwerp trekt en een dag later valt er alweer transfernieuws te rapen op de Bosuil. Deze keer kwam Antwerp zelf met het nieuws dat ze een jong talent terughalen.

LEES OOK: Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Antwerp haalt Bjekovic op bij Lierse

Ze maken immers bekend dat Luka Bjekovic terugkeert naar Deurne-Noord. De 20-jarige Serviër was in het verleden al aan de slag in de jeugd van Antwerp. Daarna trok hij naar Lierse, waar hij afgelopen seizoen meermaals deel uitmaakte van de wedstrijdselectie. Een debuut in de Challenger Pro League was hem echter niet gegund.

Nu haalt Antwerp hem terug, zij het in eerste instantie om bij Young Reds aan de slag te gaan. "Coach Sepp De Roover ziet in de 20-jarige Bjekovic een speler die wedstrijden kan open breken in moeilijke situaties", leggen ze de move uit.

Vijfde nieuwkomer bij Young Reds

Bjekovic is al het vijfde talent dat Antwerp deze zomer binnenhaalt voor zijn U23, die in eerste nationale uitkomen. Eerder haalden ze bij Anderlecht al Jef Luyckx en Luca Vereecken weg, terwijl Obed Agyapong overkwam van OH Leuven. Daarnaast strikten ze ook de transfervrije Nederlander Nelson Egah.

🚀

Zal hij ook doorbreken bij Antwerp?

Meest recent

KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

0
0
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

34
34
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

11
11
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

211
211
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

84
84
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

319
319
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

262
262
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

113
113
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

186
186
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

371
371
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

103
103
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

275
275
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

194
194
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

229
229
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

438
438
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

185
185
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

315
315
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

181
181
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

219
219
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

398
398
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

566
566
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

122
122
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

459
459

Meer sportnieuws