Antwerp haalt oude bekende terug van Lierse

door
Antwerp haalt oude bekende terug van Lierse

Antwerp staat voor een drukke transferzomer. De Great Old zal wellicht heel wat sterkhouders zien vertrekken en zal die ook moeten vervangen. Daarnaast moeten ze ook al verder denken dan enkel volgend seizoen en dus worden er ook de nodige talenten aangetrokken.

Woensdagavond kwam vanuit Argentinië al het nieuws dat Ayrton Costa naar Antwerp trekt en een dag later valt er alweer transfernieuws te rapen op de Bosuil. Deze keer kwam Antwerp zelf met het nieuws dat ze een jong talent terughalen.

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Antwerp haalt Bjekovic op bij Lierse

Ze maken immers bekend dat Luka Bjekovic terugkeert naar Deurne-Noord. De 20-jarige Serviër was in het verleden al aan de slag in de jeugd van Antwerp. Daarna trok hij naar Lierse, waar hij afgelopen seizoen meermaals deel uitmaakte van de wedstrijdselectie. Een debuut in de Challenger Pro League was hem echter niet gegund.

Nu haalt Antwerp hem terug, zij het in eerste instantie om bij Young Reds aan de slag te gaan. "Coach Sepp De Roover ziet in de 20-jarige Bjekovic een speler die wedstrijden kan open breken in moeilijke situaties", leggen ze de move uit.

Vijfde nieuwkomer bij Young Reds

Bjekovic is al het vijfde talent dat Antwerp deze zomer binnenhaalt voor zijn U23, die in eerste nationale uitkomen. Eerder haalden ze bij Anderlecht al Jef Luyckx en Luca Vereecken weg, terwijl Obed Agyapong overkwam van OH Leuven. Daarnaast strikten ze ook de transfervrije Nederlander Nelson Egah.

Zal hij ook doorbreken bij Antwerp?

Meest recent

Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

8
8
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

37
37
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

128
128
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

155
155
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

37
37
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

235
235
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

97
97
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

222
222
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

326
326
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

252
252
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

452
452
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

205
205
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

159
159
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

113
113
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

159
159
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

85
85
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

266
266
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

625
625
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

72
72
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

130
130
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

197
197
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

358
358
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

112
112

Meer sportnieuws