'Club Brugge leent 'vergeten' aanwinst uit aan Hibernian'

door
'Club Brugge leent 'vergeten' aanwinst uit aan Hibernian'

Club Brugge is van plan om een aantal spelers van de hand te gaan doen. De club is bezig met enkele dossiers en volgens buitenlandse media bestaat dat de kans dat Blauw-Zwart weldra een transfer gaat afronden met Hibernian. Het gaat om een huurdeal.

LEES OOK: Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Bursik naar Hibernian?

De Schotse club zou wel graten zien in de komst van de Britse doelman Joseph Bursik. De Brit kwam in het zog van Scott Parker naar Club Brugge, maar speelde -mede door een zware knieblessure- nog geen minuut voor het eerste elftal van Club Brugge. Hij is er ook hoogstens derde keeper.

Bij Club Brugge moet Bursik niet hopen op speelminuten, aangezien Simon Mignolet er ook dit seizoen de nummer een gaat zijn. Daardoor zou een uitleenbeurt voor alle partijen een goede oplossing zijn. Bursik ligt nog tot medio 2027 onder contract bij Club Brugge.

Extra doelman voor Club Brugge?

Als de Britse doelman het Jan Breydelstadion zou gaan verlaten, is de kans wel groot dat Club Brugge nog een extra keeper gaat halen. Met Nordin Jackers hebben ze weliswaar al een ideale tweede keeper, maar een derde doelman zou mogelijk nog aangetrokken moeten worden. Zeker aangezien Nick Shinton ook interesse geniet van FCV Dender.

Bursik werd in zijn carrière al een aantal keren uitgeleend. Hij speelde op huurbasis voor Hednesford, Telford United, Accrington, Stoke City, Doncaster en Lincoln City. Zijn transfer naar Club Brugge was nadien zeer opvallend.

Gaat hij Club verlaten?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

41
41
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

118
118
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

106
106
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

131
131
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

242
242
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

68
68
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

565
565
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

284
284
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

136
136
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

298
298
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

209
209
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

371
371
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

351
351
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

473
473
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

212
212
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

103
103
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

413
413
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

380
380
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

148
148
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

291
291
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

223
223
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

298
298
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

167
167

Meer sportnieuws