Vercauteren grijpt in en praat met spelers: ‘Niet Lukaku’

door
Vercauteren grijpt in en praat met spelers: ‘Niet Lukaku’

De Rode Duivels moeten zich herpakken na de verloren EK-wedstrijd tegen Slowakije (0-1). Technisch directeur Frank Vercauteren gaf vandaag een persconferentie en verdedigde onder meer bondscoach Domenico Tedesco.

Vercauteren staat volledig achter de keuzes van de Italiaanse keuzeheer. Tedesco kreeg veel kritiek na de nederlaag tegen Slowakije. Toch is Vercauteren ook bezig met de spelers en de selectie.

LEES OOK: ‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Veel praten

De Rode Duivels hebben tactisch alles nog eens besproken en Vercauteren zit er ook niet voor spek en bonen bij. De technisch directeur liet verstaan dat hij met de meeste spelers heeft gesproken na Slowakije. Met Romelu Lukaku echter nog niet.

De aanvaller was kop van jut na zijn twee afgekeurde goals en grote gemiste kansen. “Ik spreek met de meeste spelers. Bij sommigen duurt het een kwartier, bij anderen 15 seconden. Maar niet over Slovakije. Een minuut na het einde van een wedstrijd begin ik al met de volgende”, citeert Het Nieuwsblad.

Conclusie

Vercauteren trok ook een conclusie na Slowakije. “Dat we nul punten hebben. Voorts wint Nederland. Nipt. Frankrijk wint. Nipt. Engeland wint. Nipt. Portugal wint. Nipt. Italië wint. Nipt. Dat is de conclusie. Ik zeg, die eerste ronde blijft zo raar, zo gevaarlijk. Daarna kan alles. En die mindere ploegen, die bestaan bijna niet meer.”

Gaan de Rode Duivels door naar de volgende ronde?

Meest recent

Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

26
26
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

43
43
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

28
28
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

50
50
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

69
69
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

30
30
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

371
371
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

489
489
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

327
327
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

115
115
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

30
30
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

582
582
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

489
489
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

184
184
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

228
228
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

613
613
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

340
340
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

547
547
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

152
152
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

44
44
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

214
214
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

203
203
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

142
142
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

229
229
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

83
83

Meer sportnieuws