Rode Duivels gewaarschuwd, Roemenen spreken oorlogstaal

door
Rode Duivels gewaarschuwd, Roemenen spreken oorlogstaal

De Rode Duivels moeten hun rug zien te rechten tegen Roemenië. De eerste groepsmatch ging verloren tegen Slowakije waardoor een goede prestatie op speeldag 2 een must is.

De Roemenen toonden echter tegen Oekraïne al een land met kwaliteiten te zijn. Roemenië is voorlopig de eerste in Groep E na de overtuigende 3-0 zege tegen de Oekraïners. België staat derde met nul punten.

LEES OOK: Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Oorlogstaal

De Roemenen bulken van het vertrouwen en of ze klaar zijn om de Rode Duivels te ontvangen. Op een persconferentie spraken de spelers oorlogstaal. Roemeense verdediger Adrian Rus is zeker niet bang van de nummer drie op de FIFA-ranking.

Roemenië zal agressief voor de dag komen. "Die overwinning heeft ons veel vertrouwen gegeven. Het resultaat van België was een grote verrassing, maar voetbal is onvoorspelbaar. Ik hoop dat wij ook zo'n goede wedstrijd spelen, georganiseerd en agressief, dan geloof ik dat we ze kunnen verslaan”, citeert Het Laatste Nieuws Rus.

Plan Tedesco?

Het wordt ook uitkijken naar het gameplan van bondscoach Domenico Tedesco. De bondscoach kreeg de wind van voren na de nederlaag tegen Slowakije. Zal hij het elftal door elkaar gooien of toch de bekende namen vertrouwen geven?

Jan Vertonghen zei alvast speelklaar te zijn dus de Anderlecht-verdediger wordt in de basis verwacht. Axel Witsel en Arthur Theate zijn nog twijfelachtig en Thomas Meunier zou pas na de groepsfase worden terugverwacht.

Zullen de Rode Duivels winnen van Roemenië?

Meest recent

Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

106
106
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

10
10
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

134
134
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

77
77
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

247
247
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

78
78
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

135
135
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

53
53
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

217
217
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

182
182
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

115
115
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

666
666
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

286
286
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

308
308
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

863
863
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

605
605
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

400
400
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

300
300
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

846
846
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

212
212
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

65
65
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

102
102
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

410
410
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

70
70

Meer sportnieuws