Rode Duivels gewaarschuwd, Roemenen spreken oorlogstaal

door
Rode Duivels gewaarschuwd, Roemenen spreken oorlogstaal

De Rode Duivels moeten hun rug zien te rechten tegen Roemenië. De eerste groepsmatch ging verloren tegen Slowakije waardoor een goede prestatie op speeldag 2 een must is.

De Roemenen toonden echter tegen Oekraïne al een land met kwaliteiten te zijn. Roemenië is voorlopig de eerste in Groep E na de overtuigende 3-0 zege tegen de Oekraïners. België staat derde met nul punten.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Oorlogstaal

De Roemenen bulken van het vertrouwen en of ze klaar zijn om de Rode Duivels te ontvangen. Op een persconferentie spraken de spelers oorlogstaal. Roemeense verdediger Adrian Rus is zeker niet bang van de nummer drie op de FIFA-ranking.

Roemenië zal agressief voor de dag komen. "Die overwinning heeft ons veel vertrouwen gegeven. Het resultaat van België was een grote verrassing, maar voetbal is onvoorspelbaar. Ik hoop dat wij ook zo'n goede wedstrijd spelen, georganiseerd en agressief, dan geloof ik dat we ze kunnen verslaan”, citeert Het Laatste Nieuws Rus.

Plan Tedesco?

Het wordt ook uitkijken naar het gameplan van bondscoach Domenico Tedesco. De bondscoach kreeg de wind van voren na de nederlaag tegen Slowakije. Zal hij het elftal door elkaar gooien of toch de bekende namen vertrouwen geven?

Jan Vertonghen zei alvast speelklaar te zijn dus de Anderlecht-verdediger wordt in de basis verwacht. Axel Witsel en Arthur Theate zijn nog twijfelachtig en Thomas Meunier zou pas na de groepsfase worden terugverwacht.

Zullen de Rode Duivels winnen van Roemenië?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

16
16
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

87
87
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

31
31
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

39
39
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

262
262
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

84
84
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

136
136
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

122
122
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

511
511
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

374
374
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

522
522
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

238
238
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

224
224
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

227
227
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

231
231
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

79
79
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

438
438
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

670
670
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

509
509
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

299
299
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

507
507
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

743
743
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

441
441
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

447
447

Meer sportnieuws