'Anderlecht mag volgende transferdoelwit schrappen'

307
'Anderlecht mag volgende transferdoelwit schrappen'

Heel wat eersteklassers hebben hun eerste transfers van de zomer al afgerond, maar bij Anderlecht bleef het tot dusver stil. Dat betekent niet dat er geen beweging is bij Paars-Wit, want er liggen juist een pak dossiers op het bureau van CEO Sports Jesper Fredberg. Het is echter wachten op witte rook.

Zo is het bijvoorbeeld nog niet duidelijk of de Sevilla-huurlingen Gattoni, Augustinsson en Delaney al dan niet aan boord zullen blijven. Daarnaast is ook de toekomst van Jan Vertonghen en Kasper Schmeichel nog een vraagteken, want zij beslissen pas na het EK over hun toekomst.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Anderlecht mag ook Peretz schrappen

Vooral met een vertrek van Schmeichel lijkt Anderlecht echter rekening te moeten houden. Omdat Mads Kikkenborg nog niet klaar geacht wordt voor het grote werk, werd de voorbije weken daarom al voorzichtig gespeurd naar een doelman. Zo probeerden ze om Koen Casteels binnen te halen, maar de Rode Duivel koos voor een lucratief Saudisch aanbod.

En nu mag ook een tweede mogelijke vervanger van Schmeichel geschrapt worden. Anderlecht dacht immers ook aan Daniel Peretz, die afgelopen seizoen derde doelman was bij Bayern München. De onderhandelingen met de Duitse grootmacht over een uitleenbeurt zonder aankoopoptie waren zelfs al opgestapt.

Kompany overtuigt doelman om bij Bayern te blijven

Maar nu steekt uitgerekend Vincent Kompany stokken in de wielen van die transfer. Het Anderlecht-icoon en kersvers Bayern-coach heeft Peretz immers overtuigd om toch in München te blijven, zo stelt Sky Sport Deutschland. Kompany zou de Israëliër verteld hebben dat hij op hem rekent en dus is een uitleenbeurt van de baan.

In plaats van volgend seizoen mogelijk onder de lat te staan bij Anderlecht, zal Peretz nu de strijd aangaan met de ervaren Sven Ulreich voor de tweede plaats in de hiërarchie bij Bayern, na de ongenaakbare Manuel Neuer. Anderlecht zal dus een andere doelman moeten gaan zoeken.

Zal Anderlecht nog een goede opvolger voor Schmeichel vinden?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

16
16
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

107
107
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

107
107
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

136
136
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

34
34
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

185
185
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

73
73
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

27
27
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

22
22
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

91
91
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

78
78
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

27
27
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

32
32
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

121
121
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

42
42
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

246
246
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

82
82
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

72
72

Meer sportnieuws