'Anderlecht mag volgende transferdoelwit schrappen'

door
'Anderlecht mag volgende transferdoelwit schrappen'

Heel wat eersteklassers hebben hun eerste transfers van de zomer al afgerond, maar bij Anderlecht bleef het tot dusver stil. Dat betekent niet dat er geen beweging is bij Paars-Wit, want er liggen juist een pak dossiers op het bureau van CEO Sports Jesper Fredberg. Het is echter wachten op witte rook.

Zo is het bijvoorbeeld nog niet duidelijk of de Sevilla-huurlingen Gattoni, Augustinsson en Delaney al dan niet aan boord zullen blijven. Daarnaast is ook de toekomst van Jan Vertonghen en Kasper Schmeichel nog een vraagteken, want zij beslissen pas na het EK over hun toekomst.

LEES OOK: 'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Anderlecht mag ook Peretz schrappen

Vooral met een vertrek van Schmeichel lijkt Anderlecht echter rekening te moeten houden. Omdat Mads Kikkenborg nog niet klaar geacht wordt voor het grote werk, werd de voorbije weken daarom al voorzichtig gespeurd naar een doelman. Zo probeerden ze om Koen Casteels binnen te halen, maar de Rode Duivel koos voor een lucratief Saudisch aanbod.

En nu mag ook een tweede mogelijke vervanger van Schmeichel geschrapt worden. Anderlecht dacht immers ook aan Daniel Peretz, die afgelopen seizoen derde doelman was bij Bayern München. De onderhandelingen met de Duitse grootmacht over een uitleenbeurt zonder aankoopoptie waren zelfs al opgestapt.

Kompany overtuigt doelman om bij Bayern te blijven

Maar nu steekt uitgerekend Vincent Kompany stokken in de wielen van die transfer. Het Anderlecht-icoon en kersvers Bayern-coach heeft Peretz immers overtuigd om toch in München te blijven, zo stelt Sky Sport Deutschland. Kompany zou de Israëliër verteld hebben dat hij op hem rekent en dus is een uitleenbeurt van de baan.

In plaats van volgend seizoen mogelijk onder de lat te staan bij Anderlecht, zal Peretz nu de strijd aangaan met de ervaren Sven Ulreich voor de tweede plaats in de hiërarchie bij Bayern, na de ongenaakbare Manuel Neuer. Anderlecht zal dus een andere doelman moeten gaan zoeken.

Zal Anderlecht nog een goede opvolger voor Schmeichel vinden?

Meest recent

Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

10
10
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

11
11
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

52
52
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

46
46
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

50
50
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

165
165
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

29
29
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

297
297
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

228
228
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

87
87
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

125
125
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

216
216
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

90
90
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

67
67
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

136
136
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

38
38
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

99
99
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

335
335
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

133
133
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

445
445
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

134
134
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

230
230
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

325
325
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

437
437

Meer sportnieuws