De Mil-effect: Charleroi legt ex-Anderlecht-pion vast

door
De Mil-effect: Charleroi legt ex-Anderlecht-pion vast

Gisteren werd er al een herstructurering bij Standard Luik bekendgemaakt en vandaag is het de beurt aan Sporting Charleroi. Na het aanstellen van Rik De Mil als hoofdtrainer is er nu ook een nieuwe Head of Performance.

Op de officiële kanalen laat Charleroi weten dat Rudger Van Snick wordt weggeplukt bij Westerlo, daar was hij fitnesstrainer. Van Snick was in het verleden acht jaar werkzaam voor RSC Anderlecht.

LEES OOK: Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Nieuw beleid

Charleroi is begonnen aan een nieuw beleid achter de schermen en zeet in op meer professionaliteit. ‘Deze nieuwe functie is gemaakt zoals aangekondigd met het oog op de professionalisering van de sportafdeling en is ontworpen om de coördinatie en het toezicht van de spelers van de kern op alle aspecten te waarborgen’, klinkt het.

Bij Anderlecht was Van Snick acht jaar één van de fysieke trainers. “Toen ik in Anderlecht of Westerlo was, was het altijd moeilijk om hier te komen. Dit gevoel van werken voor een club met supporters als die in Charleroi maakt je echt beter. Mijn ambitie is om de club te helpen professioneel te worden en te laten zien dat we vooruitgang kunnen boeken op alle gebieden”, aldus Van Snick.

De Mil-effect

Zo krijgt De Mil wat hulp achter de schermen en haalt hij staflid van zijn voormalige werkgever weg. Bij Charleroi wordt er afscheid genomen van James Dickinson die ad-interim aan het werk was.

De Mil werd vorig seizoen de laan uitgestuurd bij Westerlo na de veelbesproken salonremise tegen KRC Genk. Nu steelt de hoofdtrainer aldus een pion van zijn voormalige club.

Een goede zet van Charleroi?

Meest recent

'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

9
9
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

33
33
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

135
135
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

101
101
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

71
71
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

118
118
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

134
134
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

166
166
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

172
172
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

143
143
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

541
541
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

316
316
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

28
28
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

94
94
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

338
338
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

183
183
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

147
147
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

103
103
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

569
569
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

417
417
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

100
100
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

1102
1102
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

144
144
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

212
212

Meer sportnieuws