'Kompany en Bayern keren hun kar: 2 targets geschrapt'

131 stemmen
'Kompany en Bayern keren hun kar: 2 targets geschrapt'

Het belooft bij Bayern München nog een zeer drukke transferzomer te worden. Vincent Kompany moet de Duitse recordkampioen volgend seizoen na een teleurstellend jaar weer naar prijzen leiden en zal daarvoor de nodige aanwinsten ter beschikking krijgen. Er lopen nu al heel wat dossiers.

Met de Japanse verdediger Hiroki Ito (Vfb Stuttgart) heeft Bayern al één aanwinst voor volgend seizoen weten te strikken, maar daar zal het lang niet bij blijven. Ook een nieuwe nummer zes staat zeer hoog op de verlanglijst, waarvoor João Palhinha (Fulham) de prioriteit lijkt te zijn.

LEES OOK: Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern schrapt twee targets

Daarnaast wil Bayern zich op nog een aantal posities versterken. Maar Kompany en het Bayern-bestuur lijken daarbij constant te evalueren en dat leidt er nu toe dat het geweer van schouder veranderd wordt. Volgens Bayern-watcher Christian Falk worden twee targets nu plots geschrapt.

Zo maakte Bayern de voorbije weken volop werk van de komst van Jonathan Tah, maar lijken ze daar nu toch van af te zien. Ze hadden al een persoonlijk akkoord met de verdediger, maar de onderhandelingen met Bayer Leverkusen liepen zeer moeizaam. Nu beginnen ze bij Bayern toch te twijfelen of Tah de vereiste transfersom wel waard is.

Twijfels bij Tah en Führich

Daarnaast lijkt ook de naam van Chris Führich van het wenslijstje geschrapt te mogen worden. De 26-jarige winger versierde na een sterk seizoen bij Stuttgart net als Tah een plaatsje in de Duitse EK-selectie en een transfer naar Bayern leek de volgende stap te gaan worden.

Maar nu zijn ze bij Bayern toch gaan twijfelen of Führich wel over de nodige kwaliteiten beschikt om een meerwaarde te vormen voor de ploeg. Het lijkt er dus op dat Kompany en co toch nog op zoek gaan naar een andere winger.

Moet Bayern afzien van hun komst?

Meest recent

Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

13
13
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

71
71
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

51
51
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

31
31
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

71
71
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

58
58
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

289
289
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

64
64
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

33
33
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

494
494
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

549
549
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

90
90
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

172
172
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

275
275
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

175
175
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

100
100
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

164
164
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

325
325
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

296
296
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

117
117
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

466
466
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

762
762
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

157
157

Meer sportnieuws