'Kompany en Bayern keren hun kar: 2 targets geschrapt'

131 stemmen
'Kompany en Bayern keren hun kar: 2 targets geschrapt'

Het belooft bij Bayern München nog een zeer drukke transferzomer te worden. Vincent Kompany moet de Duitse recordkampioen volgend seizoen na een teleurstellend jaar weer naar prijzen leiden en zal daarvoor de nodige aanwinsten ter beschikking krijgen. Er lopen nu al heel wat dossiers.

Met de Japanse verdediger Hiroki Ito (Vfb Stuttgart) heeft Bayern al één aanwinst voor volgend seizoen weten te strikken, maar daar zal het lang niet bij blijven. Ook een nieuwe nummer zes staat zeer hoog op de verlanglijst, waarvoor João Palhinha (Fulham) de prioriteit lijkt te zijn.

LEES OOK: 'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern schrapt twee targets

Daarnaast wil Bayern zich op nog een aantal posities versterken. Maar Kompany en het Bayern-bestuur lijken daarbij constant te evalueren en dat leidt er nu toe dat het geweer van schouder veranderd wordt. Volgens Bayern-watcher Christian Falk worden twee targets nu plots geschrapt.

Zo maakte Bayern de voorbije weken volop werk van de komst van Jonathan Tah, maar lijken ze daar nu toch van af te zien. Ze hadden al een persoonlijk akkoord met de verdediger, maar de onderhandelingen met Bayer Leverkusen liepen zeer moeizaam. Nu beginnen ze bij Bayern toch te twijfelen of Tah de vereiste transfersom wel waard is.

Twijfels bij Tah en Führich

Daarnaast lijkt ook de naam van Chris Führich van het wenslijstje geschrapt te mogen worden. De 26-jarige winger versierde na een sterk seizoen bij Stuttgart net als Tah een plaatsje in de Duitse EK-selectie en een transfer naar Bayern leek de volgende stap te gaan worden.

Maar nu zijn ze bij Bayern toch gaan twijfelen of Führich wel over de nodige kwaliteiten beschikt om een meerwaarde te vormen voor de ploeg. Het lijkt er dus op dat Kompany en co toch nog op zoek gaan naar een andere winger.

Moet Bayern afzien van hun komst?

Meest recent

Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

2
2
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

1
1
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

30
30
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

79
79
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

109
109
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

88
88
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

23
23
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

79
79
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

93
93
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

85
85
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

111
111
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

192
192
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

35
35
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

141
141
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

307
307
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

365
365
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

342
342
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

65
65
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

63
63
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

325
325
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

112
112
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

125
125
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

53
53

Meer sportnieuws