'Kompany en Bayern keren hun kar: 2 targets geschrapt'

door
'Kompany en Bayern keren hun kar: 2 targets geschrapt'

Het belooft bij Bayern München nog een zeer drukke transferzomer te worden. Vincent Kompany moet de Duitse recordkampioen volgend seizoen na een teleurstellend jaar weer naar prijzen leiden en zal daarvoor de nodige aanwinsten ter beschikking krijgen. Er lopen nu al heel wat dossiers.

Met de Japanse verdediger Hiroki Ito (Vfb Stuttgart) heeft Bayern al één aanwinst voor volgend seizoen weten te strikken, maar daar zal het lang niet bij blijven. Ook een nieuwe nummer zes staat zeer hoog op de verlanglijst, waarvoor João Palhinha (Fulham) de prioriteit lijkt te zijn.

LEES OOK: 'Barça pijnlijk de mist: deze eis aan Lewandowski op straat'

Bayern schrapt twee targets

Daarnaast wil Bayern zich op nog een aantal posities versterken. Maar Kompany en het Bayern-bestuur lijken daarbij constant te evalueren en dat leidt er nu toe dat het geweer van schouder veranderd wordt. Volgens Bayern-watcher Christian Falk worden twee targets nu plots geschrapt.

Zo maakte Bayern de voorbije weken volop werk van de komst van Jonathan Tah, maar lijken ze daar nu toch van af te zien. Ze hadden al een persoonlijk akkoord met de verdediger, maar de onderhandelingen met Bayer Leverkusen liepen zeer moeizaam. Nu beginnen ze bij Bayern toch te twijfelen of Tah de vereiste transfersom wel waard is.

Twijfels bij Tah en Führich

Daarnaast lijkt ook de naam van Chris Führich van het wenslijstje geschrapt te mogen worden. De 26-jarige winger versierde na een sterk seizoen bij Stuttgart net als Tah een plaatsje in de Duitse EK-selectie en een transfer naar Bayern leek de volgende stap te gaan worden.

Maar nu zijn ze bij Bayern toch gaan twijfelen of Führich wel over de nodige kwaliteiten beschikt om een meerwaarde te vormen voor de ploeg. Het lijkt er dus op dat Kompany en co toch nog op zoek gaan naar een andere winger.

Moet Bayern afzien van hun komst?

Meest recent

KRC Genk zet énorme stap voorwaarts: "Uniek in Europa”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

25
25
‘Rode Duivels daveren: Mannaerts shortlist met topnaam’

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

97
97
'Barça pijnlijk de mist: deze eis aan Lewandowski op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

14
14
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

43
43
Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

52
52
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

61
61
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

47
47
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

220
220
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

235
235
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

50
50
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

191
191
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

317
317
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

408
408
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

741
741
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

125
125
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

527
527
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

735
735
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

291
291
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

192
192
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

76
76
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

182
182
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

79
79
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

98
98
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

276
276
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

715
715

Meer sportnieuws