'Kompany en Bayern keren hun kar: 2 targets geschrapt'

131 stemmen
'Kompany en Bayern keren hun kar: 2 targets geschrapt'

Het belooft bij Bayern München nog een zeer drukke transferzomer te worden. Vincent Kompany moet de Duitse recordkampioen volgend seizoen na een teleurstellend jaar weer naar prijzen leiden en zal daarvoor de nodige aanwinsten ter beschikking krijgen. Er lopen nu al heel wat dossiers.

Met de Japanse verdediger Hiroki Ito (Vfb Stuttgart) heeft Bayern al één aanwinst voor volgend seizoen weten te strikken, maar daar zal het lang niet bij blijven. Ook een nieuwe nummer zes staat zeer hoog op de verlanglijst, waarvoor João Palhinha (Fulham) de prioriteit lijkt te zijn.

LEES OOK: 'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Bayern schrapt twee targets

Daarnaast wil Bayern zich op nog een aantal posities versterken. Maar Kompany en het Bayern-bestuur lijken daarbij constant te evalueren en dat leidt er nu toe dat het geweer van schouder veranderd wordt. Volgens Bayern-watcher Christian Falk worden twee targets nu plots geschrapt.

Zo maakte Bayern de voorbije weken volop werk van de komst van Jonathan Tah, maar lijken ze daar nu toch van af te zien. Ze hadden al een persoonlijk akkoord met de verdediger, maar de onderhandelingen met Bayer Leverkusen liepen zeer moeizaam. Nu beginnen ze bij Bayern toch te twijfelen of Tah de vereiste transfersom wel waard is.

Twijfels bij Tah en Führich

Daarnaast lijkt ook de naam van Chris Führich van het wenslijstje geschrapt te mogen worden. De 26-jarige winger versierde na een sterk seizoen bij Stuttgart net als Tah een plaatsje in de Duitse EK-selectie en een transfer naar Bayern leek de volgende stap te gaan worden.

Maar nu zijn ze bij Bayern toch gaan twijfelen of Führich wel over de nodige kwaliteiten beschikt om een meerwaarde te vormen voor de ploeg. Het lijkt er dus op dat Kompany en co toch nog op zoek gaan naar een andere winger.

Moet Bayern afzien van hun komst?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

8
8
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

20
20
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

57
57
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

143
143
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

63
63
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

148
148
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

397
397
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

96
96
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

492
492
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

296
296
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

631
631
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

155
155
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

392
392
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

178
178
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

74
74
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

117
117
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

111
111
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

290
290
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

315
315
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

442
442
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

476
476
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

500
500
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

176
176
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

213
213
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

88
88

Meer sportnieuws