Heerlijke goals bezorgen Turkije zege tegen sterk Georgië

door
Heerlijke goals bezorgen Turkije zege tegen sterk Georgië

Om 18u was er de partij tussen Turkije en Georgië. Het EK is tot op heden zeer geslaagd met leuk voetbal en dat zagen we ook in deze partij. De Turken wisten uiteindelijk met 3-1 te winnen.

LEES OOK: ‘Messi staat voor verbazingwekkende Europese comeback’

Heerlijke Turkse goal deel 1

Beide ploegen gingen meteen voor de aanval en we kregen een fantastische eerste helf te zien. Het regende kansen aan beide doelen. Het waren de Turken die als eerste toesloegen. Mert Müldür nam na 25 minuten de bal héérlijk op de slof en het leer belandde enig mooi in doel. Een prachtige goal.

Even later scoorde Kenan Yildiz na een goede aanval de 2-0, maar hij stond een halve teen buitenspel. Georgië liet zich echter zeker niet onbetuigd en nam nadien over. Een van de goede aanvallen werd afgewerkt door Georges Mikautadze: 1-1. Oververdiend. Het was misschien wel de leukste eerste helft op dit EK. Hoog tempo, technisch voetbal en veel kansen.

Heerlijke Turkse goal deel 2

Het was hopen op een net zo goede tweede helft. Turkije was baas en was ook de gevaarlijkste ploeg, maar Georgië dreigde ook eens. Daardoor was het toch koffiedik kijken wie het laken naar zich toe zou gaan trekken. Maar de Turken hadden deze match een patent op heerlijke goals. Toptalent Arda Güler legde aan en trapte met links de bal prachtig in de verste hoek in doel: 2-1.

De match bleef geweldig om volgen. Georgië zette een prachtige aanval op, maar trof de lat. Het bleef 2-1 na een zinderende partij, ook al kreeg Georgië nog twee dotten van kansen. Het trof daarbij de paal. Turkije wist echter de zege over de streep te trekken door de 3-1 te scoren via Kerim Akturkoglu.

Scoreverloop:

  • 1-0 (25') Mert Müldür
  • 1-1 (32') Georges Mikautadze
  • 2-1 (65') Arda Güler
  • 3-1 (96') Kerim Akturkoglu

Verdiende zege?

Meest recent

Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

5
5
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

23
23
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

33
33
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

417
417
Vanaken doet boekje open over 'concurrent' De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

55
55
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

21
21
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

164
164
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

443
443
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

300
300
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

315
315
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

147
147
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

336
336
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

111
111
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

722
722
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

452
452
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

58
58
Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League en opmerkelijk genoeg werd er ...

308
308
'Stassin wrijft zich in de handen na transferwending'

Met Romeo Vermant haalde Rudi Garcia deze maand een nieuwe, jonge spits bij de selectie van de Rode ...

84
84
Genk troeft Spaanse clubs af en strikt talent

De voorbije jaren vergaarde de jeugdopleiding van KRC Genk een stevige reputatie, met dank aan onder ...

175
175
'Strijd helemaal los om nieuw goudhaantje Club Brugge'

Club Brugge nam de voorbije jaren een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

225
225
Mannaert opgelet: komt dit land Rode Duivels leegroven?

De Rode Duivels namen in 2025 een frisse start met Rudi Garcia als bondscoach en Vincent Mannaert ...

164
164
'Bayern pleziert Kompany met pikante transfer'

Bayern München liet vlak voor de interlandbreak voor de eerste keer dit seizoen punten liggen ...

85
85
Voormalig Rode Duivel slachtoffer van gruwelijke feiten

Voetbal hoort te verbinden, niet te verdelen. Voor een ex-Rode Duivel liep een jeugdwedstrijd ...

64
64
Rode Duivel onverwacht toch mee naar Kazachstan?

De Rode Duivels trainen donderdag nog een laatste keer in België, waarna ze zich opmaken voor ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Kompany, toptransfer Godts'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

325
325

Meer sportnieuws