Heerlijke goals bezorgen Turkije zege tegen sterk Georgië

29
Heerlijke goals bezorgen Turkije zege tegen sterk Georgië

Om 18u was er de partij tussen Turkije en Georgië. Het EK is tot op heden zeer geslaagd met leuk voetbal en dat zagen we ook in deze partij. De Turken wisten uiteindelijk met 3-1 te winnen.

Heerlijke Turkse goal deel 1

Beide ploegen gingen meteen voor de aanval en we kregen een fantastische eerste helf te zien. Het regende kansen aan beide doelen. Het waren de Turken die als eerste toesloegen. Mert Müldür nam na 25 minuten de bal héérlijk op de slof en het leer belandde enig mooi in doel. Een prachtige goal.

Even later scoorde Kenan Yildiz na een goede aanval de 2-0, maar hij stond een halve teen buitenspel. Georgië liet zich echter zeker niet onbetuigd en nam nadien over. Een van de goede aanvallen werd afgewerkt door Georges Mikautadze: 1-1. Oververdiend. Het was misschien wel de leukste eerste helft op dit EK. Hoog tempo, technisch voetbal en veel kansen.

Heerlijke Turkse goal deel 2

Het was hopen op een net zo goede tweede helft. Turkije was baas en was ook de gevaarlijkste ploeg, maar Georgië dreigde ook eens. Daardoor was het toch koffiedik kijken wie het laken naar zich toe zou gaan trekken. Maar de Turken hadden deze match een patent op heerlijke goals. Toptalent Arda Güler legde aan en trapte met links de bal prachtig in de verste hoek in doel: 2-1.

De match bleef geweldig om volgen. Georgië zette een prachtige aanval op, maar trof de lat. Het bleef 2-1 na een zinderende partij, ook al kreeg Georgië nog twee dotten van kansen. Het trof daarbij de paal. Turkije wist echter de zege over de streep te trekken door de 3-1 te scoren via Kerim Akturkoglu.

Scoreverloop:

  • 1-0 (25') Mert Müldür
  • 1-1 (32') Georges Mikautadze
  • 2-1 (65') Arda Güler
  • 3-1 (96') Kerim Akturkoglu

Verdiende zege?

Meest recent

KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

15
15
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

73
73
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

78
78
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

20
20
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

141
141
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

71
71
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

175
175
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

163
163
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

244
244
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

191
191
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

242
242
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

409
409
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

192
192
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

193
193
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

167
167
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

146
146
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

78
78
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

45
45
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

219
219
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

136
136
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

20
20
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

324
324

Meer sportnieuws