RWDM en Deinze ronden verrassende transfers af

door
RWDM en Deinze ronden verrassende transfers af

Het EK is bezig en alle aandacht gaat richting daar, maar dat wil niet zeggen dat er geen nieuws te rapen valt in België. Zo maakten de tweedeklassers RWDM en KMSK Deinze vandaag beiden een ingaande transfer bekend.

LEES OOK: ‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

Lathouwers

"Bill Lathouwers is de eerste zomeraanwinst van RWDM. De 24-jarige Belgische doelman, die overkomt van Beerschot, sluit zich op basis van een gratis contract voor twee jaar (plus een optie van een jaar) aan bij RWDM. Lathouwers heeft zijn opleiding gevolgd bij Royal Antwerp FC", klonk het. 

"Voor zijn komst naar de Antwerpse club speelde de 1,92 m speler voor MVV Maastricht (Keuken Kampioen Divisie) en SK Beveren (Challenger Pro League). Lathouwers speelde 30 wedstrijden voor Beerschot en hielp hen terug te keren naar de Jupiler Pro League. In totaal speelde Bill 40 wedstrijden in zijn carrière en heeft hij 12 clean sheets op zijn naam staan", deelde RWDM mee.

Van Acker en Somers

Deinze pakte uit met een zeer stevige aanwinst. "De Belgische middenvelder (32) komt over van Lierse Kempenzonen en tekent een contract van twee jaar bij KMSK Deinze", laat de club weten. 

Sportief directeur Adrián Espárraga is in zijn nopjes. "Thibaut is iemand die consistentie en ervaring naar het middenveld zal brengen. Zijn spelinzicht zal het team helpen om onze doelen te bereiken en met zijn mentaliteit zal het team doorgaan op de progressieve weg die ze nu al bewandelen.”

Opvallend: er werd ook afscheid genomen van trainer Hans Somers. "KMSK Deinze heeft in onderlinge overeenstemming de samenwerking met Hans Somers en assistent-coach Hans Visser beëindigd. Na constructieve gesprekken en een zorgvuldige evaluatie, zijn beide partijen tot het besluit gekomen het contract stop te zetten. De club respecteert de keuze van beide coaches en waardeert hun inspanningen van de afgelopen maanden."

Gaat Deinze komend jaar promoveren?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

96
96
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

23
23
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

98
98
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

91
91
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

63
63
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

222
222
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

99
99
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

514
514
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

391
391
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

441
441
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

115
115
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

597
597
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

211
211
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

267
267
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

327
327
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

233
233
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

210
210
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

89
89
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

105
105
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

318
318
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

305
305
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

275
275

Meer sportnieuws