Vandenbempt velt oordeel: “Kan ik eigenlijk niet mee leven”

door
Vandenbempt velt oordeel: “Kan ik eigenlijk niet mee leven”

De Rode Duivels kregen een 0-1 nederlaag aangesmeerd op de eerste groepswedstrijd van het Europees Kampioenschap in Duitsland. Slowakije mocht drie keer vieren, bij het doelpunt en twee keer na een VAR-interventie.

Slowakije kwam al vroeg op voorsprong na een slordigheid van Jérémy Doku. Een ferme slag die België uiteindelijk niet meer te boven kwam. Ondanks dat het twee keer kon scoren stond de nul na negentig minuten nog op het bord bij de Belgen.

LEES OOK: Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Vandenbempt velt oordeel

Twee doelpunten van Romelu Lukaku werden afgekeurd. Het eerste voor offside en het tweede na een handsbal van invaller Loïs Openda. Sporza-analist Peter Vandenbempt was niet te spreken over de beslissing om het tweede doelpunt af te keuren. “Die afgekeurde goal na hands van Openda: daar kan ik eigenlijk niet mee leven, door zo'n vervelende microchip”, klonk het.

Vandenbempt sprak van veel pech bij de Belgen. Ook aanvoerder Kevin De Bruyne verdween naar de achtergrond. “Hij kon toch wat te weinig op het voorplan treden. Ook van Romelu Lukaku mocht het iets meer zijn als je kijkt naar al die missers. Natuurlijk was het allemaal veel pech in één keer."

Geen paniek

Volgens de commentator moeten de Rode Duivels nog niet panikeren. “De Duivels hebben nog altijd een prima kans om door te stoten. Alleen: ze konden kiezen tussen een aangename fauteuil of een harde stoel om het toernooi in te beginnen. Het is dat laatste geworden. Nu doet het zitvlak pijn en is gaan zitten een pak minder comfortabel geworden."

Heeft Vandenbempt hier gelijk?

Meest recent

Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

10
10
'Anderlecht baalt: Club Brugge diende transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

95
95
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

21
21
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

139
139
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

38
38
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

76
76
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

505
505
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

68
68
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

149
149
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

417
417
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

105
105
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

233
233
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

67
67
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

370
370
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

603
603
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

204
204
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

629
629
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

171
171
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

362
362
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

111
111
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

240
240
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

130
130
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

195
195
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

115
115

Meer sportnieuws