Na Duivels voelt ook Oostenrijk zich bestolen: ‘Flagrant'

door
Na Duivels voelt ook Oostenrijk zich bestolen: ‘Flagrant'

De Rode Duivels zagen twee doelpunten afgekeurd worden tegen Slowakije. Uiteindelijk ging het met 0-1 onderuit tegen Slowakije. Ook Oostenrijk verloor met het kleinste verschil van Frankrijk. Na afloop wees het resoluut naar de scheidsrechter.

Kylian Mbappé zette een bal voor waardoor Maximilian Wöber het leer in eigen doel duwde. Bondscoach Ralf Ragnick neemt zijn speler niets kwalijk, maar wijst wel naar scheidsrechter Jesus Gil Manzano. Volgens de bondscoach is Oostenrijk bestolen.

Flagrante fout 

Negentig seconden voor het doelpunt van Frankrijk moest Oostenrijk eigenlijk een corner krijgen, maar Manzano gaf een doeltrap. "Er is de flagrante fout van de scheidsrechter. We hadden een hoekschop moeten krijgen. Dit gebeurde negentig seconden voor de eigen goal", zei hij tegenover het Oostenrijkse Der Standard.

Volgens Ragnick was het nochtans duidelijk dat het een hoekschop was. “De scheidsrechter was waarschijnlijk de enige in het stadion die het verkeerd zag. Maar ik wil geen verkeerde indruk wekken. Frankrijk heeft verdiend gewonnen. Het feit dat we bijna gelijkspeelden, zegt wel iets over ons optreden."

Rode Duivels

Er was ook veel opschudding over de scheidsrechter en VAR bij België-Slowakije. De Turkse ref Meler leek de wedstrijd niet in handen te hebben en er werden ook nog eens twee doelpunten van Romelu Lukaku afgekeurd.

Het eerste voor nipt offside, maar vooral de tweede goal zorgde voor veel voer voor discussie. Invaller Loïs Openda raakte de bal met de hand in een duel met een Slowaakse verdediger. De VAR kwam tussenbeide en de goal werd afgekeurd.

Werd Oostenrijk bestolen tegen Frankrijk?

Meest recent

Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

26
26
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

86
86
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

48
48
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

412
412
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

228
228
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

188
188
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

376
376
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

69
69
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

62
62
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

59
59
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

40
40
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

218
218
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

71
71
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

145
145
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

215
215
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

412
412
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

123
123
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

185
185
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

133
133
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

681
681
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

643
643
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

48
48
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

410
410
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

199
199
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

221
221

Meer sportnieuws