Na Duivels voelt ook Oostenrijk zich bestolen: ‘Flagrant'

226
Na Duivels voelt ook Oostenrijk zich bestolen: ‘Flagrant'

De Rode Duivels zagen twee doelpunten afgekeurd worden tegen Slowakije. Uiteindelijk ging het met 0-1 onderuit tegen Slowakije. Ook Oostenrijk verloor met het kleinste verschil van Frankrijk. Na afloop wees het resoluut naar de scheidsrechter.

Kylian Mbappé zette een bal voor waardoor Maximilian Wöber het leer in eigen doel duwde. Bondscoach Ralf Ragnick neemt zijn speler niets kwalijk, maar wijst wel naar scheidsrechter Jesus Gil Manzano. Volgens de bondscoach is Oostenrijk bestolen.

Flagrante fout 

Negentig seconden voor het doelpunt van Frankrijk moest Oostenrijk eigenlijk een corner krijgen, maar Manzano gaf een doeltrap. "Er is de flagrante fout van de scheidsrechter. We hadden een hoekschop moeten krijgen. Dit gebeurde negentig seconden voor de eigen goal", zei hij tegenover het Oostenrijkse Der Standard.

Volgens Ragnick was het nochtans duidelijk dat het een hoekschop was. “De scheidsrechter was waarschijnlijk de enige in het stadion die het verkeerd zag. Maar ik wil geen verkeerde indruk wekken. Frankrijk heeft verdiend gewonnen. Het feit dat we bijna gelijkspeelden, zegt wel iets over ons optreden."

Rode Duivels

Er was ook veel opschudding over de scheidsrechter en VAR bij België-Slowakije. De Turkse ref Meler leek de wedstrijd niet in handen te hebben en er werden ook nog eens twee doelpunten van Romelu Lukaku afgekeurd.

Het eerste voor nipt offside, maar vooral de tweede goal zorgde voor veel voer voor discussie. Invaller Loïs Openda raakte de bal met de hand in een duel met een Slowaakse verdediger. De VAR kwam tussenbeide en de goal werd afgekeurd.

Werd Oostenrijk bestolen tegen Frankrijk?

Meest recent

Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

37
37
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

120
120
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

40
40
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

24
24
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

127
127
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

21
21
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

60
60
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

143
143
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

562
562
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

73
73
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

114
114
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

175
175
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

139
139
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

62
62
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

105
105
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

123
123
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

208
208
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

428
428
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

40
40
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

172
172
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

189
189
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

430
430

Meer sportnieuws