Na Duivels voelt ook Oostenrijk zich bestolen: ‘Flagrant'

226 stemmen
Na Duivels voelt ook Oostenrijk zich bestolen: ‘Flagrant'

De Rode Duivels zagen twee doelpunten afgekeurd worden tegen Slowakije. Uiteindelijk ging het met 0-1 onderuit tegen Slowakije. Ook Oostenrijk verloor met het kleinste verschil van Frankrijk. Na afloop wees het resoluut naar de scheidsrechter.

Kylian Mbappé zette een bal voor waardoor Maximilian Wöber het leer in eigen doel duwde. Bondscoach Ralf Ragnick neemt zijn speler niets kwalijk, maar wijst wel naar scheidsrechter Jesus Gil Manzano. Volgens de bondscoach is Oostenrijk bestolen.

Flagrante fout 

Negentig seconden voor het doelpunt van Frankrijk moest Oostenrijk eigenlijk een corner krijgen, maar Manzano gaf een doeltrap. "Er is de flagrante fout van de scheidsrechter. We hadden een hoekschop moeten krijgen. Dit gebeurde negentig seconden voor de eigen goal", zei hij tegenover het Oostenrijkse Der Standard.

Volgens Ragnick was het nochtans duidelijk dat het een hoekschop was. “De scheidsrechter was waarschijnlijk de enige in het stadion die het verkeerd zag. Maar ik wil geen verkeerde indruk wekken. Frankrijk heeft verdiend gewonnen. Het feit dat we bijna gelijkspeelden, zegt wel iets over ons optreden."

LEES OOK: Degryse voorspelt eindstation van België op WK

Rode Duivels

Er was ook veel opschudding over de scheidsrechter en VAR bij België-Slowakije. De Turkse ref Meler leek de wedstrijd niet in handen te hebben en er werden ook nog eens twee doelpunten van Romelu Lukaku afgekeurd.

Het eerste voor nipt offside, maar vooral de tweede goal zorgde voor veel voer voor discussie. Invaller Loïs Openda raakte de bal met de hand in een duel met een Slowaakse verdediger. De VAR kwam tussenbeide en de goal werd afgekeurd.

Werd Oostenrijk bestolen tegen Frankrijk?

Meest recent

KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

7
7
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

77
77
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

184
184
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

331
331
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

302
302
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

373
373
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

192
192
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

441
441
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

143
143
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

209
209
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

209
209
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

93
93
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

231
231
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

530
530
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

156
156
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

219
219
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

400
400
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

98
98
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

662
662
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

65
65
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

268
268
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

436
436
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1053
1053

Meer sportnieuws