OHL ruikt miljoenen: ‘Premier League lonkt voor sterkhouder’

140
OHL ruikt miljoenen: ‘Premier League lonkt voor sterkhouder’

Oud-Heverlee Leuven moet een vertrek van sterkhouder Jon Dagur Thorsteinsson vrezen, maar tegelijkertijd ruikt het ook miljoenen. Volgens Chronicle Live lonkt de Premier League voor de IJslander.

IJsland verraste vlak voor het EK Engeland nog op Wembley en Thorsteinsson maakte in de oefenpot indruk. De buitenspeler van OHL kan rekenen op interesse van een drietal clubs uit de Premier League: Newcastle United, West Ham United en Leicester City.

LEES OOK: Simons onthult: "Sprak twee keer met die JPL-club"

Miljoenenwinst

Thorsteinsson werd in 2022 transfervrij binnengehaald van het Deense Aarhus, maar heeft al een verleden in Engeland. De IJslander speelde in de jeugd van Fulham. Bij OHL heeft hij nog een contract tot 2025 met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro.

De IJslandse international speelde al 37 wedstrijden voor IJsland waarin hij vijf keer kon scoren. Afgelopen seizoen was Thorsteinsson ook een sterkhouder bij OHL. De aanvaller scoorde zeven keer en gaf zeven assists in 37 wedstrijden.

Premier League

Een bron dicht bij de speler zou alvast hebben onthuld dat de IJslander zelf een stap naar de Premier League ziet zitten. “Hij heeft er altijd van gedroomd om in de Premier League te spelen. Ik denk dat hij op Wembley heeft getoond het hoogste niveau aan te kunnen.”

Het ambitieuze Newcastle is overigens niet enkel geïnteresseerd in Thorsteinnson. The Magpies lonken ook naar Michael Oliseh van Crystal Palace en Crysencio Summerville van Leeds United.

Is Thorsteinsson klaar voor de Premier League?

Meest recent

Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

4
4
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

13
13
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

172
172
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

293
293
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

48
48
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

58
58
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

61
61
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

21
21
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

159
159
Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Burnley heeft zopas meegedeeld dat Nicky Hayen is ontslagen. Hij verloor vandaag met 4-1 van ...

101
101
Charleroi incasseert tik: "Antwerp leerde ons die les"

Antwerp heeft zaterdag zonder al te veel problemen afgerekend met een zwak Charleroi. De Great Old ...

36
36
Compper haalt opgelucht adem: "Geweldig!"

Royal Antwerp FC heeft het crisisspook weg kunnen jagen. Er was de glansloze bekerkwalificatie, maar ...

50
50
Boskamp looft Anderlecht, maar plaatst één grote kanttekening

Johan Boskamp is onder de indruk van het Europese optreden van Anderlecht. Paars-wit maakte indruk ...

96
96
Druk stijgt bij Standard: "Opboksen tegen schuldenlast"

De crisis loert bij Standard toch wel om de hoek. De Rouches hebben de ambitie om voor een Europees ...

123
123
Betaalde Anderlecht te veel? "Ik was toch verrast..."

Michael Zewlakow begrijpt niet helemaal waarom Anderlecht vijf miljoen euro neertelde voor Lukas ...

141
141
Smaakmaker Patro: "Stoppen? Zou niet weten waarom"

Een enkel- en kuitbeenbreuk, vijf maanden revalidatie en een aflopend contract bij Patro Eisden. ...

17
17
Arsenal gooit titelstrijd helemaal open in Premier League

Manchester City ging onderuit tegen Aston Villa, waardoor Arsenal een zeer goede zaak kunnen doen. ...

21
21
Antwerp viert feest en stuurt Charleroi puntenloos terug

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er om 16u een aantal matchen op het ...

44
44
Verschaeren met eerste goal, Leipzig pakt de zege

In de Bundesliga stonden er namiddag vijf wedstrijden op het programma. Geen topclubs, want die ...

94
94
Simons onthult: "Sprak twee keer met die JPL-club"

Timmy Simons had de voorbije jaren zomaar trainer van Lommel SK kunnen worden. De huidige coach van ...

48
48
Mourinho slaat en zalft naar Barça: "Worden we ook moe van"

José Mourinho temperde zaterdag de verwachtingen voor de Clásico tegen FC Barcelona. ...

43
43
Uli Hoeness komt met zeer straffe Kompany-uitspraak

Vincent Kompany heeft Bayern München helemaal overtuigd. Dat blijkt nog maar eens uit de ...

354
354
Boskamp looft JPL-coach: “Toen liep iedereen nog te zeiken”

STVV heeft vriend en vijand verrast met een knappe Europese zes op zes. Ook Johan Boskamp is onder ...

79
79
Man City incasseert bij boeman Aston Villa eerste verlies

In de Premier League stond Manchester City om 13u30 voor een altijd moeilijke trip naar Aston Villa. ...

33
33
Anderlecht verrast door opvallende transfertip voor januari

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern, maar volgens Olivier Deschacht ontbreekt er iets. De ...

240
240

Meer sportnieuws