OHL ruikt miljoenen: ‘Premier League lonkt voor sterkhouder’

140 stemmen
OHL ruikt miljoenen: ‘Premier League lonkt voor sterkhouder’

Oud-Heverlee Leuven moet een vertrek van sterkhouder Jon Dagur Thorsteinsson vrezen, maar tegelijkertijd ruikt het ook miljoenen. Volgens Chronicle Live lonkt de Premier League voor de IJslander.

IJsland verraste vlak voor het EK Engeland nog op Wembley en Thorsteinsson maakte in de oefenpot indruk. De buitenspeler van OHL kan rekenen op interesse van een drietal clubs uit de Premier League: Newcastle United, West Ham United en Leicester City.

LEES OOK: ‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Miljoenenwinst

Thorsteinsson werd in 2022 transfervrij binnengehaald van het Deense Aarhus, maar heeft al een verleden in Engeland. De IJslander speelde in de jeugd van Fulham. Bij OHL heeft hij nog een contract tot 2025 met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro.

De IJslandse international speelde al 37 wedstrijden voor IJsland waarin hij vijf keer kon scoren. Afgelopen seizoen was Thorsteinsson ook een sterkhouder bij OHL. De aanvaller scoorde zeven keer en gaf zeven assists in 37 wedstrijden.

Premier League

Een bron dicht bij de speler zou alvast hebben onthuld dat de IJslander zelf een stap naar de Premier League ziet zitten. “Hij heeft er altijd van gedroomd om in de Premier League te spelen. Ik denk dat hij op Wembley heeft getoond het hoogste niveau aan te kunnen.”

Het ambitieuze Newcastle is overigens niet enkel geïnteresseerd in Thorsteinnson. The Magpies lonken ook naar Michael Oliseh van Crystal Palace en Crysencio Summerville van Leeds United.

Is Thorsteinsson klaar voor de Premier League?

Meest recent

Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

70
70
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

89
89
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

26
26
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

89
89
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

164
164
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

628
628
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

89
89
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

220
220
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

140
140
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

499
499
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

456
456
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

147
147
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

310
310
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

44
44
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

201
201
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

480
480
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

635
635
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

60
60
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

143
143
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

385
385
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

428
428
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207

Meer sportnieuws