'Done deal: tweede nieuwkomer legt testen af bij Antwerp'

684 stemmen
'Done deal: tweede nieuwkomer legt testen af bij Antwerp'

Als opvolger voor Mark van Bommel besloot Antwerp om Jonas De Roeck zijn kans te gunnen als hoofdcoach. Hoewel we zowel op inkomend als uitgaand gebied nog heel wat verkeer mogen verwachten op de Bosuil krijgt zijn selectie intussen stilaan vorm.

Eerder op de dag geraakte bekend dat huurlingen Chidera Ejuke en Soumaïla Coulibaly niet meer zullen terugkeren naar Deurne-Noord. Daar blijven Sven Jaecques en co niet bij de pakken zitten, want voor die laatste zit er inmiddels reeds een vervanger in de pijplijn.

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Bozhinov naar de Bosuil

Sacha Tavolieri weet namelijk dat Rosen Bozhinov zondag zijn medische testen aflegde bij het stamnummer één. Het lijkt nu dus nog slechts een kwestie van tijd alvorens de 19-jarige Bulgaar, die overkomt van het lokale CSKA 1948, officieel zal worden aangekondigd.

Ook volgens Gazet van Antwerpen bevindt het dossier van Bozhinov zich ondertussen in een afrondende fase. Antwerp troeft zo dus Anderlecht af, dat eveneens een oogje had laten vallen op de linksbenige centrale verdediger. Diens prijskaartje is voorlopig onbekend.

Wachten op Costa & Odoi

Bozhinov lijkt na Tjaronn Chery zo de tweede zomeraanwinst te worden op de Bosuil, waar ook de komst van linksback Ayrton Costa weliswaar lang op zich laat wachten. Om de defensie te versterken hoopt Antwerp voorts nog Denis Odoi los te weken bij Club Brugge.

🚀

Denkt u dat Antwerp volgend seizoen weer zal meedoen voor de prijzen?

Meest recent

Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

29
29
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

13
13
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

370
370
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

26
26
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

49
49
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

69
69
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

299
299
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

61
61
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

360
360
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

177
177
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

84
84
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

180
180
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

494
494
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

142
142
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

72
72
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

220
220
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

477
477
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

231
231
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

101
101
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

86
86
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

97
97
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

270
270
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

271
271
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

362
362

Meer sportnieuws