Smaakmaker verlaat Westerlo: "Ga een volgende stap zetten"

door
Smaakmaker verlaat Westerlo:

Bij KVC Westerlo staat er wat druk op. De club wil deze zomer wat miljoenen euro’s incasseren om de rekeningen te laten kloppen. Eén speler wil de club dolgraag verlaten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

Madsen wil Westerlo

Net zoals elke andere Belgische club moet KVC Westerlo spelers verkopen. Jongens als Bryan Reynolds en Griffin Yow zijn gewild en vooral Reynolds lijkt op weg naar de uitgang. Al wil de Kempense club 4 tot 5 miljoen euro vangen. Nicolas Madsen geeft aan dat hij de club wil verlaten. Dat zei hij aan Tipsbladet.

"Het is geen geheim dat ik een volgende stap wil zetten”, zei de middenvelder. De volgende uitdaging is nog niet bekend.

Miljoenen euro’s voor Westerlo

"Het moet uiteraard een project zijn waarin ik mij goed voel. Of het nu Italië, Spanje of iets anders is, dat maakt niet uit. Ik denk dat ik klaar ben voor een volgende stap”, aldus de Deense middenvelder. 

Westerlo hoopt stevig te cashen voor Madsen. De middenvelder, die 14 goals maakte in 35 wedstrijden, ligt nog tot medio 2026 onder contract in ’t Kuipje. Hij heeft een marktwaarde van 2,5 miljoen euro, maar het is duidelijk dat de Kemphanen een stuk meer geld willen ontvangen voor de 24-jarige middenvelder. Mogelijk lonken Belgische topclubs ook naar hem, nadat hij toch wist uit te blinken ondanks een pover seizoen van Westerlo.

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

172
172
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

13
13
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

68
68
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

39
39
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

23
23
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

120
120
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

25
25
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

173
173
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

146
146
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

24
24
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

292
292
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

106
106
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

50
50
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

85
85
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

55
55
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

264
264
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

367
367
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

79
79
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

495
495
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

141
141
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

656
656
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

247
247
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

188
188
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

667
667
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

91
91

Meer sportnieuws