Mulder: "Rode Duivel kan revelatie worden op het EK"

door
Mulder:

België begint met ambitie aan het EK, maar niemand verwacht dat de Rode Duivels het toernooi gaan winnen. Al is er bij sommigen toch stiekem die hoop. Jan Mulder is alvast lyrisch over een aantal Belgische spelers.

LEES OOK: Jan Mulder doet schokkende onthulling over zijn verleden

Doku als revelatie dit EK?

“Doku is een topspeler, die kan de revelatie van het toernooi worden. Ik ben verguld met Lukebakio en Bakayoko. Oh, wat een spelers… En Witsel is een openbaring achteraan. Het was een vondst van jewelste van Simeone om hem als een soort ouderwetse libero te gebruiken. Hij speelt met de elegant van Beckenbauer", zei Mulder in de EK-gids van Het Laatste Nieuws.

Uiteraard moeten we alles in perspectief plaatsen. Ook andere landen hebben spelers van dat niveau. Lukebakio kende geen makkelijk jaar bij Sevilla, Bakayoko moet zich nog tonen op internationaal niveau en Witsel is momenteel zelfs geblesseerd.

Tonen tegen Slovakije

De Rode Duivels teren vooral op Romelu Lukaku, Kevin De Bruyne, Yannick Carrasco, Jérémy Doku en Leandro Trossard. Jongens die bij de absolute top spelen of speelden. Zij kennen het klappen van de zweep. De anderen moeten zich vooral optrekken aan die ervaren smaakmakers.

Om 18u krijgen de Rode Duivels alvast een kans om zich een eerste keer te tonen. Dan nemen ze het op tegen Slovakije , een partij die inzake zuiver talent altijd moet gewonnen worden. Het is aan Domenico Tedesco & co om meteen scherp te starten aan het EK 2024.

Gaat Doku de revelatie worden op het EK?

Meest recent

Nog een vertrekker bij Lommel, Club Luik haalt bekende naam

In de meeste landen is de transfermarkt intussen gesloten, maar Belgische clubs mogen nog transfers ...

6
6
De Cuyper stuurt Garcia boodschap: "Kan een troef zijn"

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

29
29
Nieuwe investeerders Anderlecht? Harde kern legt eisen neer

Er lijken nog maar eens grote veranderingen op til te staan bij Anderlecht. Maandag kondigde Wouter ...

163
163
De bevestiging: Anderlecht verliest Dolberg aan Ajax

Anderlecht beleeft een uiterst woelige week. Het werd Europees uitgeschakeld door AEK Athene, ...

275
275
Benson versiert alsnog transfer, Twente laat Belg vertrekken

Burnley keerde dit seizoen terug in de Premier League, maar van de ploeg die Vincent Kompany er ...

44
44
Essevee pakt uit met ex-speler Juventus

Zulte Waregem kende een moeizaam seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts vier op achttien en is ...

74
74
Man City kondigt vertrek van nog een icoon aan

Bij Manchester City kenden ze deze zomer geen genade. Pep Guardiola zette zijn vernieuwingsoperatie ...

99
99
'Antwerp wrijft zich in handen en vangt nog meer'

In het slot van de mercato rinkelt de kassa nog stevig bij Antwerp. Maandagavond vestigde het nog ...

349
349
Anderlecht-fans woest op één man na Dolberg-nieuws

Het lijkt erop dat Anderlecht kort voor het einde van de zomermercato nog een sportieve mokerslag ...

1109
1109
'Beerschot krijgt géweldig nieuws: historische deal is rond'

Bij Beerschot zijn het zeer belangrijke dagen. De club wil misschien nog versterking halen, maar de ...

460
460
Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

In België loopt de mercato nog minder dan een week. Vandaag wisten Royal Antwerp FC en Lommel ...

300
300
'Dolberg trekt naar Ajax: dit zijn de transferdetails'

De kogel is door de kerk: Kasper Dolberg staat op het punt om RSC Anderlecht te verlaten. De Deense ...

1210
1210
Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

43
43
Club Brugge gegijzeld: transferchantage slaat toe

Een spits van zes miljoen euro wordt aan de kant geschoven, een achttienjarige schuift door naar ...

1408
1408
Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

In landen als Turkije en Nederland is de transfermarkt ook nog open. Dat zorgt voor een aantal ...

58
58
KV Mechelen dumpt speler: transfer verrast fans

Daags nadat Rob Schoofs KV Mechelen heeft ingeruild voor Union SG, hebben de Maneblussers nog een ...

403
403
Transferklap: Union bezorgt Anderlecht kater

Bij STVV gaan ze nog miljoenendeals afronden. Bij RSC Anderlecht zullen ze (alweer) vloeken. De ...

817
817
'Standard verlost KRC Genk van overtollige ballast'

Marc Wilmots gaf maandag een woordje uitleg bij het vroegtijdje ontslag van Mircea Rednic. In ...

763
763
'Antwerp pakt miljoenen: Overmars haalt vervanger'

Heel even leek Antwerp een complete leegloop te kunnen vermijden, maar in het absolute slot van de ...

529
529
Alderweireld ontroert fans met woorden over kinderen

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

67
67
'AA Gent dumpt flop, Leko krijgt zin met 2 nieuwkomers'

Zowel voor als na het gelijkspel tegen Club Brugge wond Ivan Leko er afgelopen weekend geen doekjes ...

315
315
'Anderlecht ligt dwars: blijft Dolberg alsnog op post?'

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij RSC Anderlecht vooral nog uitgaand verkeer op ...

617
617
Vermeeren belandt direct in nachtmerrie bij Marseille

Arthur Vermeeren hoopte op een nieuwe start bij Olympique Marseille, maar botst daar op alles wat ...

391
391
'Kassa rinkelt: transfervuurwerk bij STVV & KV Mechelen'

In de grote competities sloot de transfermarkt maandag haar deuren, maar de Belgische clubs krijgen ...

815
815
Anderlecht bevestigt uppercut: Renard transfermarkt op

Terwijl het gerommel in de bestuurskamer de aandacht opeist is er ook op de transfermarkt nog heel ...

1078
1078

Meer sportnieuws