'Volgende vertrekker bij Antwerp is bekend'

door
'Volgende vertrekker bij Antwerp is bekend'

Er lijkt deze zomer een stevige leegloop op til te staan bij Antwerp. De Great Old moest in januari al Arthur Vermeeren van de hand doen om de clubkas te spijzen en ook deze zomer hebben ze centen nodig. Daardoor lijkt de spelerskern een stevige transformatie te zullen ondergaan.

Een aantal vertrekkers werden de voorbije dagen al duidelijk. Davino Verhulst en wellicht ook Ritchie De Laet zetten een punt achter hun spelerscarrière, terwijl Owen Wijndal na het verstrijken van zijn huurcontract terugkeert naar Ajax. Chidera Ejuke staat dan weer op het punt om transfervrij naar Sevilla te verkassen.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Coulibaly keert definitief niet meer terug bij Antwerp

Ook een volgende vertrekker is nu bekend, want Gazet van Antwerpen meldt dat Soumaïla Coulibaly volgend seizoen definitief niet meer terugkeert bij Antwerp. De 20-jarige verdediger werd afgelopen seizoen gehuurd van Borussia Dortmund. Hij was voor Nieuwjaar nog één van de revelaties, maar raakte in de winter geblesseerd en verloor daarna zijn plaats aan Zeno Van Den Bosch.

Het maakte dat de interesse in de jonge Fransman was gaan liggen en het dus voor Antwerp niet meer interessant was om zijn dure aankoopoptie van 7,35 miljoen euro te lichten. Dat wou Antwerp immers enkel doen als het hem meteen met winst kon doorverkopen. Ze probeerden wel om Coulibaly nog een extra jaar te huren, maar dat zag de speler dan weer niet zitten.

Antwerp heeft vervanger al gevonden

Coulibaly zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op een definitief vertrek bij Dortmund, liefst naar een club in een topcompetitie. Na amper één seizoen zit zijn avontuur op de Bosuil er dus alweer op. Coulibaly speelde in totaal 34 wedstrijden voor Antwerp.

Dat blijft echter niet bij de pakken zitten, want er is al een vervanger op komst. De 19-jarige Bulgaar Rosen Bozhinov zou immers voor de neus van Anderlecht weggekaapt worden bij CSKA 1948 weggekaapt worden. Zijn transfer zou in een afrondende fase zitten.

Had Antwerp zijn aankoopoptie moeten lichten?

Meest recent

'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

69
69
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

37
37
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

70
70
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

22
22
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

44
44
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

89
89
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

101
101
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

194
194
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

179
179
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

33
33
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

43
43
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

256
256
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

80
80
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

113
113
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

166
166
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

40
40
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

112
112
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

142
142
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

146
146
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

192
192
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

594
594
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

540
540

Meer sportnieuws