'Volgende vertrekker bij Antwerp is bekend'

door
'Volgende vertrekker bij Antwerp is bekend'

Er lijkt deze zomer een stevige leegloop op til te staan bij Antwerp. De Great Old moest in januari al Arthur Vermeeren van de hand doen om de clubkas te spijzen en ook deze zomer hebben ze centen nodig. Daardoor lijkt de spelerskern een stevige transformatie te zullen ondergaan.

Een aantal vertrekkers werden de voorbije dagen al duidelijk. Davino Verhulst en wellicht ook Ritchie De Laet zetten een punt achter hun spelerscarrière, terwijl Owen Wijndal na het verstrijken van zijn huurcontract terugkeert naar Ajax. Chidera Ejuke staat dan weer op het punt om transfervrij naar Sevilla te verkassen.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Coulibaly keert definitief niet meer terug bij Antwerp

Ook een volgende vertrekker is nu bekend, want Gazet van Antwerpen meldt dat Soumaïla Coulibaly volgend seizoen definitief niet meer terugkeert bij Antwerp. De 20-jarige verdediger werd afgelopen seizoen gehuurd van Borussia Dortmund. Hij was voor Nieuwjaar nog één van de revelaties, maar raakte in de winter geblesseerd en verloor daarna zijn plaats aan Zeno Van Den Bosch.

Het maakte dat de interesse in de jonge Fransman was gaan liggen en het dus voor Antwerp niet meer interessant was om zijn dure aankoopoptie van 7,35 miljoen euro te lichten. Dat wou Antwerp immers enkel doen als het hem meteen met winst kon doorverkopen. Ze probeerden wel om Coulibaly nog een extra jaar te huren, maar dat zag de speler dan weer niet zitten.

Antwerp heeft vervanger al gevonden

Coulibaly zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op een definitief vertrek bij Dortmund, liefst naar een club in een topcompetitie. Na amper één seizoen zit zijn avontuur op de Bosuil er dus alweer op. Coulibaly speelde in totaal 34 wedstrijden voor Antwerp.

Dat blijft echter niet bij de pakken zitten, want er is al een vervanger op komst. De 19-jarige Bulgaar Rosen Bozhinov zou immers voor de neus van Anderlecht weggekaapt worden bij CSKA 1948 weggekaapt worden. Zijn transfer zou in een afrondende fase zitten.

Had Antwerp zijn aankoopoptie moeten lichten?

Meest recent

Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

82
82
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

215
215
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

34
34
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

184
184
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

132
132
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

185
185
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

283
283
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

562
562
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

181
181
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

282
282
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1731
1731
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

226
226
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

347
347
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

578
578
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

170
170
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

304
304
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

369
369
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

81
81
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

620
620
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

552
552
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

234
234
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

531
531
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

519
519
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

104
104
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

447
447

Meer sportnieuws