'Volgende vertrekker bij Antwerp is bekend'

door
'Volgende vertrekker bij Antwerp is bekend'

Er lijkt deze zomer een stevige leegloop op til te staan bij Antwerp. De Great Old moest in januari al Arthur Vermeeren van de hand doen om de clubkas te spijzen en ook deze zomer hebben ze centen nodig. Daardoor lijkt de spelerskern een stevige transformatie te zullen ondergaan.

Een aantal vertrekkers werden de voorbije dagen al duidelijk. Davino Verhulst en wellicht ook Ritchie De Laet zetten een punt achter hun spelerscarrière, terwijl Owen Wijndal na het verstrijken van zijn huurcontract terugkeert naar Ajax. Chidera Ejuke staat dan weer op het punt om transfervrij naar Sevilla te verkassen.

LEES OOK: Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

Coulibaly keert definitief niet meer terug bij Antwerp

Ook een volgende vertrekker is nu bekend, want Gazet van Antwerpen meldt dat Soumaïla Coulibaly volgend seizoen definitief niet meer terugkeert bij Antwerp. De 20-jarige verdediger werd afgelopen seizoen gehuurd van Borussia Dortmund. Hij was voor Nieuwjaar nog één van de revelaties, maar raakte in de winter geblesseerd en verloor daarna zijn plaats aan Zeno Van Den Bosch.

Het maakte dat de interesse in de jonge Fransman was gaan liggen en het dus voor Antwerp niet meer interessant was om zijn dure aankoopoptie van 7,35 miljoen euro te lichten. Dat wou Antwerp immers enkel doen als het hem meteen met winst kon doorverkopen. Ze probeerden wel om Coulibaly nog een extra jaar te huren, maar dat zag de speler dan weer niet zitten.

Antwerp heeft vervanger al gevonden

Coulibaly zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op een definitief vertrek bij Dortmund, liefst naar een club in een topcompetitie. Na amper één seizoen zit zijn avontuur op de Bosuil er dus alweer op. Coulibaly speelde in totaal 34 wedstrijden voor Antwerp.

Dat blijft echter niet bij de pakken zitten, want er is al een vervanger op komst. De 19-jarige Bulgaar Rosen Bozhinov zou immers voor de neus van Anderlecht weggekaapt worden bij CSKA 1948 weggekaapt worden. Zijn transfer zou in een afrondende fase zitten.

Had Antwerp zijn aankoopoptie moeten lichten?

Meest recent

Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

27
27
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

52
52
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

220
220
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

59
59
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

54
54
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

133
133
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

81
81
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

68
68
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

114
114
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

251
251
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

223
223
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

64
64
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

161
161
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

52
52
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

311
311
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

149
149
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

134
134
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

69
69
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

133
133
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

48
48
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

464
464
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

66
66
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

205
205

Meer sportnieuws