'Volgende vertrekker bij Antwerp is bekend'

393 stemmen
'Volgende vertrekker bij Antwerp is bekend'

Er lijkt deze zomer een stevige leegloop op til te staan bij Antwerp. De Great Old moest in januari al Arthur Vermeeren van de hand doen om de clubkas te spijzen en ook deze zomer hebben ze centen nodig. Daardoor lijkt de spelerskern een stevige transformatie te zullen ondergaan.

Een aantal vertrekkers werden de voorbije dagen al duidelijk. Davino Verhulst en wellicht ook Ritchie De Laet zetten een punt achter hun spelerscarrière, terwijl Owen Wijndal na het verstrijken van zijn huurcontract terugkeert naar Ajax. Chidera Ejuke staat dan weer op het punt om transfervrij naar Sevilla te verkassen.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Coulibaly keert definitief niet meer terug bij Antwerp

Ook een volgende vertrekker is nu bekend, want Gazet van Antwerpen meldt dat Soumaïla Coulibaly volgend seizoen definitief niet meer terugkeert bij Antwerp. De 20-jarige verdediger werd afgelopen seizoen gehuurd van Borussia Dortmund. Hij was voor Nieuwjaar nog één van de revelaties, maar raakte in de winter geblesseerd en verloor daarna zijn plaats aan Zeno Van Den Bosch.

Het maakte dat de interesse in de jonge Fransman was gaan liggen en het dus voor Antwerp niet meer interessant was om zijn dure aankoopoptie van 7,35 miljoen euro te lichten. Dat wou Antwerp immers enkel doen als het hem meteen met winst kon doorverkopen. Ze probeerden wel om Coulibaly nog een extra jaar te huren, maar dat zag de speler dan weer niet zitten.

Antwerp heeft vervanger al gevonden

Coulibaly zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op een definitief vertrek bij Dortmund, liefst naar een club in een topcompetitie. Na amper één seizoen zit zijn avontuur op de Bosuil er dus alweer op. Coulibaly speelde in totaal 34 wedstrijden voor Antwerp.

Dat blijft echter niet bij de pakken zitten, want er is al een vervanger op komst. De 19-jarige Bulgaar Rosen Bozhinov zou immers voor de neus van Anderlecht weggekaapt worden bij CSKA 1948 weggekaapt worden. Zijn transfer zou in een afrondende fase zitten.

Had Antwerp zijn aankoopoptie moeten lichten?

Meest recent

Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

2
2
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

243
243
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

786
786
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

33
33
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

322
322
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

97
97
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

261
261
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

489
489
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

133
133
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

105
105
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

257
257
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

189
189
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

188
188
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

242
242
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

654
654
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

494
494
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

547
547
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

240
240
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

292
292
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

846
846
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

706
706
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

160
160
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

266
266

Meer sportnieuws