'Volgende vertrekker bij Antwerp is bekend'

door
'Volgende vertrekker bij Antwerp is bekend'

Er lijkt deze zomer een stevige leegloop op til te staan bij Antwerp. De Great Old moest in januari al Arthur Vermeeren van de hand doen om de clubkas te spijzen en ook deze zomer hebben ze centen nodig. Daardoor lijkt de spelerskern een stevige transformatie te zullen ondergaan.

Een aantal vertrekkers werden de voorbije dagen al duidelijk. Davino Verhulst en wellicht ook Ritchie De Laet zetten een punt achter hun spelerscarrière, terwijl Owen Wijndal na het verstrijken van zijn huurcontract terugkeert naar Ajax. Chidera Ejuke staat dan weer op het punt om transfervrij naar Sevilla te verkassen.

LEES OOK: Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Coulibaly keert definitief niet meer terug bij Antwerp

Ook een volgende vertrekker is nu bekend, want Gazet van Antwerpen meldt dat Soumaïla Coulibaly volgend seizoen definitief niet meer terugkeert bij Antwerp. De 20-jarige verdediger werd afgelopen seizoen gehuurd van Borussia Dortmund. Hij was voor Nieuwjaar nog één van de revelaties, maar raakte in de winter geblesseerd en verloor daarna zijn plaats aan Zeno Van Den Bosch.

Het maakte dat de interesse in de jonge Fransman was gaan liggen en het dus voor Antwerp niet meer interessant was om zijn dure aankoopoptie van 7,35 miljoen euro te lichten. Dat wou Antwerp immers enkel doen als het hem meteen met winst kon doorverkopen. Ze probeerden wel om Coulibaly nog een extra jaar te huren, maar dat zag de speler dan weer niet zitten.

Antwerp heeft vervanger al gevonden

Coulibaly zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op een definitief vertrek bij Dortmund, liefst naar een club in een topcompetitie. Na amper één seizoen zit zijn avontuur op de Bosuil er dus alweer op. Coulibaly speelde in totaal 34 wedstrijden voor Antwerp.

Dat blijft echter niet bij de pakken zitten, want er is al een vervanger op komst. De 19-jarige Bulgaar Rosen Bozhinov zou immers voor de neus van Anderlecht weggekaapt worden bij CSKA 1948 weggekaapt worden. Zijn transfer zou in een afrondende fase zitten.

Had Antwerp zijn aankoopoptie moeten lichten?

Meest recent

'Antwerp heeft beet: Overmars vermijdt leegloop'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

7
7
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

184
184
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

204
204
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

278
278
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

247
247
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

448
448
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

41
41
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

323
323
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

33
33
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

424
424
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

42
42
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

388
388
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

357
357
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

124
124
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

204
204
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

655
655
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

374
374
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

128
128
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

447
447
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

114
114
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

36
36
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

158
158
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

625
625
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

108
108
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

256
256

Meer sportnieuws