Union pakt uit met zeer straf nieuws

door
Union pakt uit met zeer straf nieuws

Union verbaasde ook in zijn derde seizoen op het hoogste niveau weer vriend en vijand. Opnieuw greep het nog op het nippertje naast de titel, maar met de Croky Cup wist het wel zijn eerste prijs in maar liefst 89 jaar te pakken. Dat maakt dat het enthousiasme ook voor komend seizoen weer groot is.

Net als in de voorbije zomers zal Union wellicht weer een aantal smaakmakers verliezen, want spelers als Machida, Puertas en Amoura zijn zeer gegeerd. Maar de Brusselaars anticiperen wel al en legden al drie jonge Belgen vast voor het nieuwe seizoen: doelman Chambaere en middenvelder Van de Perre komen over van KRC Genk, verdediger Stevens werd weggeplukt bij AA Gent.

Optimisme voor nieuwe seizoen groot bij Union

Daarnaast verlengden ook CEO Philippe Bormans en technisch directeur Chris O'Loughlin al hun contract, waarmee twee van de grondleggers van het succes aan boord blijven. De fans van Union lijken er vertrouwen in te hebben dat zij ook komend seizoen weer een sterke kern zullen kunnen samenstellen.

Dat bleek enkele dagen geleden al toen Union in amper anderhalf uur tijd een bedrag van 2,5 miljoen euro wist op te halen om een voorafbetaling bij de belastingen te kunnen doen. En nu komen ze opnieuw met een straf nieuwtje.

Abonnementen in geen tijd de deur uit

Ook de abonnementen voor komend seizoen zijn immers in een mum van tijd de deur uitgevlogen. Amper een halfuur nadat de verkoop van start ging, zijn de laatste 600 abonnementen al verkocht. Union zal wel nog een aantal tickets reserveren voor de vrije verkoop, maar het lijkt er dus op dat het Dudenpark komend seizoen regelmatig vol zal zitten.

Voor Union zal de start van het nieuwe seizoen er snel aankomen. Binnen iets meer dan een maand staat hun eerste officiële wedstrijd immers alweer op het programma. Op 20 juli nemen ze het immers al in de Supercup op tegen landskampioen Club Brugge.

POLL: Zal Union komend seizoen weer voor de titel meestrijden?

Meest recent

Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

71
71
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

78
78
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

439
439
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

287
287
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

192
192
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

129
129
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

435
435
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

108
108
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

135
135
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

242
242
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

109
109
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

284
284
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

234
234
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

174
174
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

249
249
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

314
314
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

224
224
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

116
116
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

187
187
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

153
153

Meer sportnieuws