Union pakt uit met zeer straf nieuws

door
Union pakt uit met zeer straf nieuws

Union verbaasde ook in zijn derde seizoen op het hoogste niveau weer vriend en vijand. Opnieuw greep het nog op het nippertje naast de titel, maar met de Croky Cup wist het wel zijn eerste prijs in maar liefst 89 jaar te pakken. Dat maakt dat het enthousiasme ook voor komend seizoen weer groot is.

Net als in de voorbije zomers zal Union wellicht weer een aantal smaakmakers verliezen, want spelers als Machida, Puertas en Amoura zijn zeer gegeerd. Maar de Brusselaars anticiperen wel al en legden al drie jonge Belgen vast voor het nieuwe seizoen: doelman Chambaere en middenvelder Van de Perre komen over van KRC Genk, verdediger Stevens werd weggeplukt bij AA Gent.

LEES OOK: Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Optimisme voor nieuwe seizoen groot bij Union

Daarnaast verlengden ook CEO Philippe Bormans en technisch directeur Chris O'Loughlin al hun contract, waarmee twee van de grondleggers van het succes aan boord blijven. De fans van Union lijken er vertrouwen in te hebben dat zij ook komend seizoen weer een sterke kern zullen kunnen samenstellen.

Dat bleek enkele dagen geleden al toen Union in amper anderhalf uur tijd een bedrag van 2,5 miljoen euro wist op te halen om een voorafbetaling bij de belastingen te kunnen doen. En nu komen ze opnieuw met een straf nieuwtje.

Abonnementen in geen tijd de deur uit

Ook de abonnementen voor komend seizoen zijn immers in een mum van tijd de deur uitgevlogen. Amper een halfuur nadat de verkoop van start ging, zijn de laatste 600 abonnementen al verkocht. Union zal wel nog een aantal tickets reserveren voor de vrije verkoop, maar het lijkt er dus op dat het Dudenpark komend seizoen regelmatig vol zal zitten.

Voor Union zal de start van het nieuwe seizoen er snel aankomen. Binnen iets meer dan een maand staat hun eerste officiële wedstrijd immers alweer op het programma. Op 20 juli nemen ze het immers al in de Supercup op tegen landskampioen Club Brugge.

Zal Union komend seizoen weer voor de titel meestrijden?

Meest recent

'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

16
16
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

73
73
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

202
202
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

163
163
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

119
119
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

123
123
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

100
100
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

216
216
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

183
183
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

285
285
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

519
519
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

167
167
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

87
87
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

816
816
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

383
383
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

341
341
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

890
890
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

152
152
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

349
349
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

124
124
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

230
230
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

374
374
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

37
37
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

236
236
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

362
362

Meer sportnieuws