TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Skov, smaakmaker Antwerp gratis weg'

776 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Skov, smaakmaker Antwerp gratis weg'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge anticiperen ze al op het vertrek van enkele smaakmakers. Op de flank mag er bijvoorbeeld nog iets bij omdat Skov Olsen en/of Nusa zouden kunnen vertrekken. Blauw-Zwart zou daarvoor naar de Portugese competitie lonken, waar ze hun oog laten vallen hebben op Bachir Belloumi. De 22-jarige Algerijn maakte indruk bij SC Farense en is ook gegeerd door Parma en Olympique Marseille. In zijn contract zou een afkoopsom van 15 miljoen euro staan.

Antwerp zal deze zomer ook de nodige smaakmakers verliezen. Eén van hen loopt zelfs gratis de deur uit. Chidera Ejuke werd afgelopen seizoen gehuurd van CSKA Moskou, waar hij ook einde contract was. Antwerp had misschien gehoopt om de Nigeriaan zo gratis te strikken, maar dat plannetje mag opgeborgen worden. Ejuke zou namelijk zijn handtekening zetten bij Sevilla.

Bij KRC Genk beweegt er ook heel wat. Het is bijvoorbeeld nog altijd wachten op de aankondiging van de komst van Matte Smets. De transfer van de verdediger van STVV leek helemaal rond te zijn, maar er zouden nog enkele praktische zaken afgerond moeten worden.

Daarnaast zal Genk de komende maanden ook weer een aantal sterkhouders zien vertrekken. Wie echter wel zeker zal blijven, is Christopher Bonsu Baah. Ondanks een moeilijk eerste seizoen is er nog heel wat interesse voor de 19-jarige Ghanees, maar sportief directeur Dimitri de Condé stelt dat hij niet te koop is.

AA Gent was de voorbije weken ook al druk in de weer. De Buffalo's zien nu opnieuw een jong talent vertrekken, want na één seizoen trekt Deogracias Bassinga de Gentse deur alweer achter zich dicht. De 18-jarige aanvaller kon zich bij Jong AA Gent niet doorzetten en kiest nu voor een avontuur in Georgië bij Dila Gori.

Cercle Brugge zal deze zomer meer dan waarschijnlijk afscheid moeten nemen van Kevin Denkey. Er lijkt zich nu een volgende club gemeld te hebben voor de topschutter, want ook West Ham zou zijn komst wel zien zitten. De Hammers zoeken een nieuwe spits, maar twijfelen nog tussen Denkey en Thijs Dallinga (Toulouse).

Buitenland

Marc Brys is sinds enkele maanden aan de slag als bondscoach van Kameroen, maar makkelijk heeft onze landgenoot het daar allesbehalve. Desondanks zou hij nu wel een fraaie overstap kunnen maken. Hij zou namelijk in de running te zijn om aan de slag te gaan bij Nigeria, dat een nieuwe bondscoach zoekt en al informeerde.

Met de komst van Kylian Mbappé verwezenlijkte Real Madrid deze zomer al zijn toptransfer, maar de Koninklijke denkt ook al aan de volgende Galactico. Dat zou Florian Wirtz moeten worden. Het Duitse toptalent schitterde dit seizoen bij Bayer Leverkusen en scoorde ook heerlijk in de openingsmatch van het EK. Real wil de offensieve middenvelder in de zomer van 2025 binnenhalen.

Zou Nigeria een stap vooruit zijn voor Brys?

Meest recent

'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

9
9
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

4
4
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

16
16
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

24
24
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

46
46
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

125
125
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

321
321
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

160
160
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

331
331
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

258
258
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

161
161
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

77
77
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

77
77
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

140
140
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

161
161
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

322
322
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

327
327
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

246
246
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

446
446
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

141
141
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

659
659
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

98
98
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

66
66
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

366
366
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61

Meer sportnieuws