Tedesco: "Hij moet de leider worden van de Duivels"

324 stemmen
Tedesco:

België neemt het morgen om 18u op tegen Slovakije. De Rode Duivels zijn het aan hun standing verplicht om te winnen, maar de Slovaken zouden wel eens een taaie brok kunnen zijn. Domenico Tedesco sprak daags voor de openingsmatch van de Belgen op het EK.

LEES OOK: Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Taai Slovakije

"Ze hebben maar twee matchen verloren in Slovakije, twee keer tegen Portugal. Dat zegt genoeg. Ze kwamen in Portugal terug na een 0-2 achterstand. Ze denken verticaal, ze komen snel voor doel. Dat is de samenvatting van Slovakije. Heb ik met mijn clubs nooit gewonnen in Frankfurt? Echt, waarom vertel je me dat nu? (lacht) Neen, ik heb hier met Schalke wel goeie matchen afgewerkt. Ik heb toch een goed gevoel bij dit stadion", aldus Tedesco op zijn persbabbel.

België mag hen zeker niet onderschatten, maar een ploeg met Romelu Lukaku, Jérémy Doku, Leandro Trossard en Kevin De Bruyne zou in principe vlot moeten kunnen winnen. Dergelijke spelers lopen niet rond bij de Slovaken.

Kevin De Bruyne

Hij had ook nog lof voor Kevin De Bruyne. "Hij moet de leider van deze Duivels worden. Een jaar zonder Kevin was niet makkelijk voor ons, maar het was de juiste beslissing om af en toe te rusten. We hebben geprobeerd om de inspanningen geleidelijk op te bouwen. Hij heeft daar geweldig op gereageerd. Ik heb geen twijfels over zijn paraatheid."

De Bruyne is topfit en lijkt klaar om te schitteren op het EK. KDB is er alvast klaar voor.

Gaat KDB het verschil maken tegen Slovakije?

Meest recent

Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

0
0
'Anderlecht komt te laat: De Cat tekent voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

61
61
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

32
32
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

130
130
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

248
248
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

335
335
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

366
366
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

418
418
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

197
197
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

491
491
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

161
161
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

216
216
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

217
217
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

102
102
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

239
239
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

542
542
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

159
159
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

294
294
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

224
224
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

405
405
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

99
99
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

672
672
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

67
67
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

272
272

Meer sportnieuws