Tedesco: "Hij moet de leider worden van de Duivels"

door
Tedesco:

België neemt het morgen om 18u op tegen Slovakije. De Rode Duivels zijn het aan hun standing verplicht om te winnen, maar de Slovaken zouden wel eens een taaie brok kunnen zijn. Domenico Tedesco sprak daags voor de openingsmatch van de Belgen op het EK.

LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Taai Slovakije

"Ze hebben maar twee matchen verloren in Slovakije, twee keer tegen Portugal. Dat zegt genoeg. Ze kwamen in Portugal terug na een 0-2 achterstand. Ze denken verticaal, ze komen snel voor doel. Dat is de samenvatting van Slovakije. Heb ik met mijn clubs nooit gewonnen in Frankfurt? Echt, waarom vertel je me dat nu? (lacht) Neen, ik heb hier met Schalke wel goeie matchen afgewerkt. Ik heb toch een goed gevoel bij dit stadion", aldus Tedesco op zijn persbabbel.

België mag hen zeker niet onderschatten, maar een ploeg met Romelu Lukaku, Jérémy Doku, Leandro Trossard en Kevin De Bruyne zou in principe vlot moeten kunnen winnen. Dergelijke spelers lopen niet rond bij de Slovaken.

Kevin De Bruyne

Hij had ook nog lof voor Kevin De Bruyne. "Hij moet de leider van deze Duivels worden. Een jaar zonder Kevin was niet makkelijk voor ons, maar het was de juiste beslissing om af en toe te rusten. We hebben geprobeerd om de inspanningen geleidelijk op te bouwen. Hij heeft daar geweldig op gereageerd. Ik heb geen twijfels over zijn paraatheid."

De Bruyne is topfit en lijkt klaar om te schitteren op het EK. KDB is er alvast klaar voor.

Gaat KDB het verschil maken tegen Slovakije?

Meest recent

Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

26
26
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

11
11
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

42
42
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

13
13
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

41
41
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

84
84
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

37
37
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

164
164
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

17
17
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

67
67
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

158
158
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

117
117
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

73
73
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

62
62
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

114
114
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

78
78
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

336
336
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

381
381
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

351
351
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

24
24
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

250
250
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

117
117

Meer sportnieuws