De Bruyne niet akkoord met media: "Dat is ook niet waar"

508 stemmen
De Bruyne niet akkoord met media:

Morgen nemen de Belgen het op tegen Slovakije. Heel de natie rekent uiteraard op een glansprestatie van Kevin De Bruyne. De sterspeler van de Rode Duivels sprak vandaag met de pers.

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

België geen favoriet

België is absoluut geen favoriet voor de eindzege, ook al staan ze derde op de FIFA-ranking. Dat geeft volgens De Bruyne een vertekend beeld. "Ik zou niet zeggen dat we de derde beste ploeg hebben, maar we zitten wel in een positieve flow. Dat is het enige waar we naar moeten kijken. Een ranking, die telt niet", aldus KDB.

De Bruyne gaf aan dat België vooral een outsider is. "Ik denk dat we achter de favorieten zitten, misschien meer rond de schaduwfavorieten. Voor veel jongens is het de eerste keer dat we hier zijn en zij willen tonen dat ze hun kwaliteiten hebben. We weten wat we moeten verwachten van Slovakije, ik denk niet dat ze ons gaan kunnen verrassen."

Gelukkige De Bruyne

De afgelopen dagen was er veel te doen over de 'positieve' De Bruyne. De afgelopen toernooien was dat minder het geval, maar deze keer kwam De Bruyne 100% fit en in vorm naar het EK. Dat zorgt uiteraard voor een betere gemoedstoestand. KDB is van mening dat de media daar toch wel te vaak de nadruk op legt.

"Ik denk dat ik altijd positief en gemotiveerd was. Er wordt veel gezegd en geschreven. Van buitenaf wordt er op elk detail ingezoomd. Wat er geschreven en gezegd wordt over mij, maakt me niet uit. Ik voel me gewoon goed. Maar om nu te zeggen dat ik overdreven goedgezind ben, dat is ook niet echt waar", aldus een relaxte De Bruyne.

Gaat KDB een sterspeler worden op het EK?

Meest recent

Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

14
14
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

4
4
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

40
40
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

33
33
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

470
470
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

368
368
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

131
131
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

23
23
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

280
280
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

293
293
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

306
306
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

296
296
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

332
332
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

43
43
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

170
170
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

486
486
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

232
232
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

109
109
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

328
328
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

111
111
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

419
419
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

138
138
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

83
83
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

57
57

Meer sportnieuws