De Bruyne niet akkoord met media: "Dat is ook niet waar"

508 stemmen
De Bruyne niet akkoord met media:

Morgen nemen de Belgen het op tegen Slovakije. Heel de natie rekent uiteraard op een glansprestatie van Kevin De Bruyne. De sterspeler van de Rode Duivels sprak vandaag met de pers.

LEES OOK: Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

België geen favoriet

België is absoluut geen favoriet voor de eindzege, ook al staan ze derde op de FIFA-ranking. Dat geeft volgens De Bruyne een vertekend beeld. "Ik zou niet zeggen dat we de derde beste ploeg hebben, maar we zitten wel in een positieve flow. Dat is het enige waar we naar moeten kijken. Een ranking, die telt niet", aldus KDB.

De Bruyne gaf aan dat België vooral een outsider is. "Ik denk dat we achter de favorieten zitten, misschien meer rond de schaduwfavorieten. Voor veel jongens is het de eerste keer dat we hier zijn en zij willen tonen dat ze hun kwaliteiten hebben. We weten wat we moeten verwachten van Slovakije, ik denk niet dat ze ons gaan kunnen verrassen."

Gelukkige De Bruyne

De afgelopen dagen was er veel te doen over de 'positieve' De Bruyne. De afgelopen toernooien was dat minder het geval, maar deze keer kwam De Bruyne 100% fit en in vorm naar het EK. Dat zorgt uiteraard voor een betere gemoedstoestand. KDB is van mening dat de media daar toch wel te vaak de nadruk op legt.

"Ik denk dat ik altijd positief en gemotiveerd was. Er wordt veel gezegd en geschreven. Van buitenaf wordt er op elk detail ingezoomd. Wat er geschreven en gezegd wordt over mij, maakt me niet uit. Ik voel me gewoon goed. Maar om nu te zeggen dat ik overdreven goedgezind ben, dat is ook niet echt waar", aldus een relaxte De Bruyne.

Gaat KDB een sterspeler worden op het EK?

Meest recent

Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

13
13
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

170
170
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

134
134
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

86
86
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

166
166
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

44
44
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

68
68
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

21
21
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

58
58
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

118
118
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

352
352
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

137
137
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

347
347
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

467
467
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1169
1169
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

126
126
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

456
456
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

163
163
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

186
186
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

90
90
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

125
125
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

70
70

Meer sportnieuws