De Bruyne niet akkoord met media: "Dat is ook niet waar"

508 stemmen
De Bruyne niet akkoord met media:

Morgen nemen de Belgen het op tegen Slovakije. Heel de natie rekent uiteraard op een glansprestatie van Kevin De Bruyne. De sterspeler van de Rode Duivels sprak vandaag met de pers.

LEES OOK: Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

België geen favoriet

België is absoluut geen favoriet voor de eindzege, ook al staan ze derde op de FIFA-ranking. Dat geeft volgens De Bruyne een vertekend beeld. "Ik zou niet zeggen dat we de derde beste ploeg hebben, maar we zitten wel in een positieve flow. Dat is het enige waar we naar moeten kijken. Een ranking, die telt niet", aldus KDB.

De Bruyne gaf aan dat België vooral een outsider is. "Ik denk dat we achter de favorieten zitten, misschien meer rond de schaduwfavorieten. Voor veel jongens is het de eerste keer dat we hier zijn en zij willen tonen dat ze hun kwaliteiten hebben. We weten wat we moeten verwachten van Slovakije, ik denk niet dat ze ons gaan kunnen verrassen."

Gelukkige De Bruyne

De afgelopen dagen was er veel te doen over de 'positieve' De Bruyne. De afgelopen toernooien was dat minder het geval, maar deze keer kwam De Bruyne 100% fit en in vorm naar het EK. Dat zorgt uiteraard voor een betere gemoedstoestand. KDB is van mening dat de media daar toch wel te vaak de nadruk op legt.

"Ik denk dat ik altijd positief en gemotiveerd was. Er wordt veel gezegd en geschreven. Van buitenaf wordt er op elk detail ingezoomd. Wat er geschreven en gezegd wordt over mij, maakt me niet uit. Ik voel me gewoon goed. Maar om nu te zeggen dat ik overdreven goedgezind ben, dat is ook niet echt waar", aldus een relaxte De Bruyne.

Gaat KDB een sterspeler worden op het EK?

Meest recent

"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

25
25
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

208
208
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

211
211
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

263
263
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

67
67
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

439
439
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

84
84
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

300
300
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

43
43
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

82
82
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

130
130
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

264
264
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

77
77
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

821
821
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

225
225
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

313
313
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

452
452
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

91
91
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

553
553
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

315
315
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

317
317

Meer sportnieuws