De Bruyne niet akkoord met media: "Dat is ook niet waar"

door
De Bruyne niet akkoord met media:

Morgen nemen de Belgen het op tegen Slovakije. Heel de natie rekent uiteraard op een glansprestatie van Kevin De Bruyne. De sterspeler van de Rode Duivels sprak vandaag met de pers.

LEES OOK: De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

België geen favoriet

België is absoluut geen favoriet voor de eindzege, ook al staan ze derde op de FIFA-ranking. Dat geeft volgens De Bruyne een vertekend beeld. "Ik zou niet zeggen dat we de derde beste ploeg hebben, maar we zitten wel in een positieve flow. Dat is het enige waar we naar moeten kijken. Een ranking, die telt niet", aldus KDB.

De Bruyne gaf aan dat België vooral een outsider is. "Ik denk dat we achter de favorieten zitten, misschien meer rond de schaduwfavorieten. Voor veel jongens is het de eerste keer dat we hier zijn en zij willen tonen dat ze hun kwaliteiten hebben. We weten wat we moeten verwachten van Slovakije, ik denk niet dat ze ons gaan kunnen verrassen."

Gelukkige De Bruyne

De afgelopen dagen was er veel te doen over de 'positieve' De Bruyne. De afgelopen toernooien was dat minder het geval, maar deze keer kwam De Bruyne 100% fit en in vorm naar het EK. Dat zorgt uiteraard voor een betere gemoedstoestand. KDB is van mening dat de media daar toch wel te vaak de nadruk op legt.

"Ik denk dat ik altijd positief en gemotiveerd was. Er wordt veel gezegd en geschreven. Van buitenaf wordt er op elk detail ingezoomd. Wat er geschreven en gezegd wordt over mij, maakt me niet uit. Ik voel me gewoon goed. Maar om nu te zeggen dat ik overdreven goedgezind ben, dat is ook niet echt waar", aldus een relaxte De Bruyne.

Gaat KDB een sterspeler worden op het EK?

Meest recent

Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

83
83
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

64
64
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

46
46
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

101
101
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

311
311
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

198
198
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

337
337
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

93
93
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

102
102
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

121
121
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

108
108
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

67
67
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

19
19
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

52
52
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

410
410
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

183
183
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

40
40
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

106
106
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

476
476
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

209
209
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

86
86
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

464
464
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

394
394
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

107
107

Meer sportnieuws