De Bruyne niet akkoord met media: "Dat is ook niet waar"

door
De Bruyne niet akkoord met media:

Morgen nemen de Belgen het op tegen Slovakije. Heel de natie rekent uiteraard op een glansprestatie van Kevin De Bruyne. De sterspeler van de Rode Duivels sprak vandaag met de pers.

LEES OOK: Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

België geen favoriet

België is absoluut geen favoriet voor de eindzege, ook al staan ze derde op de FIFA-ranking. Dat geeft volgens De Bruyne een vertekend beeld. "Ik zou niet zeggen dat we de derde beste ploeg hebben, maar we zitten wel in een positieve flow. Dat is het enige waar we naar moeten kijken. Een ranking, die telt niet", aldus KDB.

De Bruyne gaf aan dat België vooral een outsider is. "Ik denk dat we achter de favorieten zitten, misschien meer rond de schaduwfavorieten. Voor veel jongens is het de eerste keer dat we hier zijn en zij willen tonen dat ze hun kwaliteiten hebben. We weten wat we moeten verwachten van Slovakije, ik denk niet dat ze ons gaan kunnen verrassen."

Gelukkige De Bruyne

De afgelopen dagen was er veel te doen over de 'positieve' De Bruyne. De afgelopen toernooien was dat minder het geval, maar deze keer kwam De Bruyne 100% fit en in vorm naar het EK. Dat zorgt uiteraard voor een betere gemoedstoestand. KDB is van mening dat de media daar toch wel te vaak de nadruk op legt.

"Ik denk dat ik altijd positief en gemotiveerd was. Er wordt veel gezegd en geschreven. Van buitenaf wordt er op elk detail ingezoomd. Wat er geschreven en gezegd wordt over mij, maakt me niet uit. Ik voel me gewoon goed. Maar om nu te zeggen dat ik overdreven goedgezind ben, dat is ook niet echt waar", aldus een relaxte De Bruyne.

Gaat KDB een sterspeler worden op het EK?

Meest recent

'Kompany verwend: Bayern schakelt Kane voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

12
12
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

23
23
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

99
99
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

132
132
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

34
34
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

50
50
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

84
84
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

169
169
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

78
78
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

184
184
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

40
40
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

107
107
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

125
125
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

214
214
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

70
70
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

484
484
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

385
385
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

339
339
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

301
301
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

239
239
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

43
43
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

74
74
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

48
48
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

180
180

Meer sportnieuws