Antwerp kiest zeer verrassende Speler van het Seizoen

door
Antwerp kiest zeer verrassende Speler van het Seizoen

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen. The Great Old kon geen rol van betekenis spelen in de Champions Play-Offs en verloor ook de bekerfinale. Op de officiële kanalen heeft het de Speler van het Seizoen bekendgemaakt.

En dat is wel een zeer verrassende naam: Zeno Van den Bosch. De 20-jarige verdediger was niet altijd zeker van speelminuten en brak pas dit seizoen door. In de reguliere competitie kwam de Belgische jeugdinternational 23 keer in actie.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Bijna einde contract

Van den Bosch speelde in de jeugd van Lierse en Beerschot vooraleer hij naar Antwerp trok. Daar kwam hij via de U19 en U21 terecht in de A-kern. Afgelopen seizoen onder coach Mark van Bommel was het jaar van de grote doorbraak.

Naast ervaren pion Toby Alderweireld lijkt Antwerp een nieuw goudhaantje te hebben gevonden. Met een marktwaarde van zes miljoen euro rinkelt da kassa al voor Antwerp. Het enige probleem is dat Van den Bosch nog een contract heeft tot juni 2025.

Nieuw contract?

In de competitie en vooral Champions Play-Offs mocht Van den Bosch opdraven, maar in de Champions League speelde de verdediger slechts 93 minuten in drie matchen. Het mag dan ook verrassend worden genoemd dat Van den Bosch is uitgeroepen tot Speler van het Seizoen.

Antwerp maakt zo wel duidelijk wat het denkt van het talent. Stamnummer 1 zal het contract van de centrale verdediger willen verlengen. Komend seizoen lijkt Van den Bosch ook zekerder te zijn van speelminuten en een basisplaats onder nieuwbakken coach Jonas De Roeck.

Een terechte Speler vh Seizoen bij Antwerp?

Meest recent

Club Brugge ruikt jackpot: goudhaantjes Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

8
8
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

32
32
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

208
208
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

224
224
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

234
234
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

95
95
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

79
79
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

84
84
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

60
60
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

53
53
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

65
65
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

194
194
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

209
209
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

338
338
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

43
43
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

207
207
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

47
47
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

181
181
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

288
288
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

51
51
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

92
92
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

54
54

Meer sportnieuws