Antwerp kiest zeer verrassende Speler van het Seizoen

345 stemmen
Antwerp kiest zeer verrassende Speler van het Seizoen

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen. The Great Old kon geen rol van betekenis spelen in de Champions Play-Offs en verloor ook de bekerfinale. Op de officiële kanalen heeft het de Speler van het Seizoen bekendgemaakt.

En dat is wel een zeer verrassende naam: Zeno Van den Bosch. De 20-jarige verdediger was niet altijd zeker van speelminuten en brak pas dit seizoen door. In de reguliere competitie kwam de Belgische jeugdinternational 23 keer in actie.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Bijna einde contract

Van den Bosch speelde in de jeugd van Lierse en Beerschot vooraleer hij naar Antwerp trok. Daar kwam hij via de U19 en U21 terecht in de A-kern. Afgelopen seizoen onder coach Mark van Bommel was het jaar van de grote doorbraak.

Naast ervaren pion Toby Alderweireld lijkt Antwerp een nieuw goudhaantje te hebben gevonden. Met een marktwaarde van zes miljoen euro rinkelt da kassa al voor Antwerp. Het enige probleem is dat Van den Bosch nog een contract heeft tot juni 2025.

Nieuw contract?

In de competitie en vooral Champions Play-Offs mocht Van den Bosch opdraven, maar in de Champions League speelde de verdediger slechts 93 minuten in drie matchen. Het mag dan ook verrassend worden genoemd dat Van den Bosch is uitgeroepen tot Speler van het Seizoen.

Antwerp maakt zo wel duidelijk wat het denkt van het talent. Stamnummer 1 zal het contract van de centrale verdediger willen verlengen. Komend seizoen lijkt Van den Bosch ook zekerder te zijn van speelminuten en een basisplaats onder nieuwbakken coach Jonas De Roeck.

Een terechte Speler vh Seizoen bij Antwerp?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

57
57
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

103
103
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

55
55
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

232
232
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

117
117
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

214
214
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

111
111
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

150
150
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

825
825
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1106
1106
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

562
562
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

178
178
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

293
293
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

650
650
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

159
159
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

372
372
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

217
217
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

814
814
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws