Ronaldinho maakt Brazilië compléét met de grond gelijk

108
Ronaldinho maakt Brazilië compléét met de grond gelijk

Brazilië maakt zich klaar voor de Copa America, maar Ronaldinho is allerminst onder de indruk geraakt van het nationaal elftal. Via Instagram maakt hij de selectie met de grond gelijk. Dat zorgt voor ophef in het land.

Ronaldinho fileert Brazilië

Als een icoon als Ronaldinho speelt, dan wordt er geluisterd. De voormalige sterspeler van PSG, FC Barcelona en AC Milan was snoeihard voor de Goddelijke Kanaries.

"Ik heb er genoeg van. Dit is een verdrietig moment voor iedereen die van het Braziliaanse voetbal houdt. Dit is een van de slechtste teams in jaren. Er zijn geen leiders en het grootste gedeelte bestaat uit middelmatige spelers. Ik volg voetbal al sinds ik een kind was, lang voordat ik erover dacht om speler te worden, en ik heb nog nooit zo’n slechte situatie gezien. Er is een gebrek aan liefde voor het shirt, een gebrek aan vastberadenheid en het allerbelangrijkste: een gebrek aan voetbal”, gaat hij verder. Om dan af te sluiten met een duidelijk statement. “Ik ga geen wedstrijden van de Copa América kijken en geen overwinningen vieren."

Matige Goddelijke Kanaries

Brazilië is al jaren niet meer toonaangevend. Zeer veel spelers voetballen in Europa en Brazilië is al vele jaren niet meer die dartele ploeg uit Europa. Ze spelen 'te Europees'. Niemand verwacht dat Brazilië de Copa America gaat winnen. Van hun laatste 10 matchen wisten de Brazilianen er amper 4 te winnen.

Bovendien ontbreekt het aan echte wereldsterren. Vinicius Junior is een van de weinigen. Brazilië heeft uiteraard nog steeds een goed elftal, maar absolute wereldtop zijn ze al even niet meer.

Terechte onvrede bij Ronaldinho?

Meest recent

Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

17
17
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

9
9
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

102
102
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

160
160
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

104
104
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

99
99
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

94
94
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

156
156
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

157
157
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1359
1359
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

322
322
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

274
274
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

279
279
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

87
87
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

213
213
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

228
228
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

101
101
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

128
128
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

340
340
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

203
203
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

479
479

Meer sportnieuws