UItblinker stuurt Italië waarschuwing: "Zal beter moeten"

door
UItblinker stuurt Italië waarschuwing:

Drie jaar geleden kroonde Italië zich nog tot veler verbazing tot Europees kampioen, maar de verwachting is in principe niet dat de Squadra Azzurra die stunt nog eens zal kunnen herhalen. Een aantal andere landen worden hoger ingeschat, maar de Italianen zijn zaterdag wel goed aan hun toernooi begonnen.

Ze lieten in hun openingspartij geen steek vallen tegen Albanië, al moesten ze toch even slikken. Al in de openingsminuut kwamen ze op achterstand, maar die wisten de Italianen snel weer uit. Na iets meer dan een kwartier stonden ze zelfs alweer op voorsprong dankzij goals van Bastoni en Barella.

Italië net als in EK-finale vroeg achter

Daarna doofde de wedstrijd een beetje uit, al bleef Italië doorlopend wel de betere ploeg. Al bij al konden ze zo tevreden zijn. Al was Federico Chiesa, die door de UEFA uitgeroepen werd tot Man van de Match, toch nog behoorlijk kritisch voor zijn ploeg.

"Ik kreeg tijdens de wedstrijd flashbacks naar de EK-finale tegen Engeland", verklaarde hij aan Sky Sport Italia. "Tegen Engeland domineerden we de wedstrijd na de achterstand, net als nu tegen Albanië."

Tegen Spanje moet het beter

"Het vroege doelpunt heeft ons wakker geschud. We gingen daarna gelijk in de aanval en we hadden nog meer goals moeten maken. Tegen het einde van de wedstrijd werd het nog even spannend", besloot Chiesa zijn analyse nog. Op het einde kwam Albanië nog eens dicht bij de gelijkmaker.

Daarin ziet Chiesa meteen hét werkpunt van Italië. "Daarin moeten we verbetering gaan tonen: een wedstrijd die we domineren ook voortijdig beslissen. Toch is dit een goede start. Over vijf dagen treffen we Spanje, een geweldig team", weet hij.

Zal Italië tegen Spanje nog beter voor de dag komen?

Meest recent

Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

4
4
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

20
20
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

221
221
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

460
460
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

106
106
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

68
68
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

260
260
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

157
157
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

38
38
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

596
596
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

65
65
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

262
262
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

88
88
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

210
210
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

232
232
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

490
490
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

52
52
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

77
77
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

696
696
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

127
127
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

115
115
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

166
166
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

169
169
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

294
294

Meer sportnieuws