Anderlecht mag transferdoelwit definitief vergeten

door
Anderlecht mag transferdoelwit definitief vergeten

Anderlecht staat alweer voor een zeer drukke transferzomer. CEO Sports Jesper Fredberg is op dit moment bezig met verschillende dossiers, al gaan die in eerste instantie vooral over het al dan niet aanblijven van enkele spelers. Er zijn immers nog de nodige vraagtekens.

Officieel heeft Anderlecht nog geen uitgaande transfers afgerond, maar die zitten er wel aan te komen. De toekomst van het gehuurde trio Gattoni, Delaney en Augustinsson blijft onduidelijk, terwijl enkel de officiële aankondiging van het vertrek van Zeno Debast naar Sporting CP nog lijkt te ontbreken.

LEES OOK: Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

Anderlecht grijpt definitief naar Adjei

Fredberg speurt dan ook al rond naar een vervanger voor de jonge Rode Duivel, die de voorbije seizoenen een onafscheidelijk duo vormde met Jan Vertonghen. Het zal echter niet evident om een speler van dezelfde kwalititeit te vinden. Eén piste mag alvast geschrapt worden.

De voorbije dagen werd er opnieuw melding gemaakt van interesse voor Nathaniel Adjei, die ook in eerdere mercato's al in beeld was bij Paars-Wit. Maar de jonge Ghanees zal niet komen, want hij heeft zaterdag een andere transfer gemaakt.

Lorient licht aankoopoptie

FC Lorient kondigde immers aan dat het Adjei definitief binnengehaald heeft. De Franse club huurde de 21-jarige het voorbije halfjaar al van FC Nordsjaelland en heeft nu ook zijn aankoopoptie gelicht. Naar verluidt leggen ze daarvoor zo'n 5,7 miljoen euro op tafel.

Anderlecht zal dus weer verder moeten zoeken. Ook de naam van Matte Smets moest het al schrappen. De verdediger van STVV had ook een voorstel van RSCA op zak, maar zou eerder deze week voor KRC Genk gekozen hebben.

Zal Anderlecht snel een vervanger voor Debast vinden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

52
52
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

46
46
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

173
173
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

72
72
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

79
79
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

125
125
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

238
238
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

157
157
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

206
206
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

395
395
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

225
225
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

279
279
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

571
571
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

114
114
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

40
40
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

222
222
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

219
219
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

148
148
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

62
62
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

194
194
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

46
46
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

156
156
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

636
636
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

399
399
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

316
316
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

276
276

Meer sportnieuws