Mannaert doet onthulling over Club Brugge: "22 miljoen"

door
Mannaert doet onthulling over Club Brugge:

Charles De Ketelaere trok twee jaar geleden voor ruim 30 miljoen euro van Club Brugge naar AC Milan. Dat bleek een verkeerde keuze te zijn. Voormalig CEO Vincent Mannaert sprak nog eens over die transfer van CDK.

LEES OOK: 'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

De Ketelaere

"Die onderhandelingen zijn nooit gemakkelijk en wat niet in het voordeel van AC Milan werkte, was het feit dat Club Brugge een akkoord had met Leeds United omtrent De Ketelaere”, verklaarde Mannaert. "De Engelsen boden veel geld, meer dan AC Milan."

Dat was een goede zaak voor Club Brugge. “Ik bevond me in een machtspositie dankzij dat aanbod van Leeds en daarom was het niet gemakkelijk voor Paolo Maldini. Persoonlijk zou ik er niets op tegen hebben gehad als Charles naar Leeds was gegaan, maar toen accepteerde ik zijn wens om naar Milaan te gaan. Het probleem is dat het eerste bod van de Rossoneri 22 miljoen euro was..."

Gefaald bij AC Milan

Uiteindelijk kwam het toch tot een transfer naar AC Milan. De Ketelaere viel er echter door de mand. Leeds United was wellicht ook geen goede optie geweest, want zij zakten nadien uit de Premier League. Atalanta is de ideale club voor hem.

“Paolo had gezegd dat Charles tijd nodig had, maar het probleem is daar bij zo'n grote club zoals AC Milan geen tijd voor is. Achteraf gezien had hij gelijk, want Charles demonstreerde een jaar later zijn kwaliteiten bij Atalanta. Al is de druk daar wel minder groot dan bij AC Milan”, besloot Mannaert nog.

Was Leeds United beter geweest voor De Ketelaere?

Meest recent

‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

8
8
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

26
26
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

107
107
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

64
64
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

93
93
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

308
308
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

137
137
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

288
288
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

358
358
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

425
425
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

163
163
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

315
315
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

283
283
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

521
521
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

558
558
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

80
80
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

412
412
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

279
279
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

316
316
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

367
367
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

345
345
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

598
598
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

717
717
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

529
529
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

299
299

Meer sportnieuws