Mannaert doet onthulling over Club Brugge: "22 miljoen"

door
Mannaert doet onthulling over Club Brugge:

Charles De Ketelaere trok twee jaar geleden voor ruim 30 miljoen euro van Club Brugge naar AC Milan. Dat bleek een verkeerde keuze te zijn. Voormalig CEO Vincent Mannaert sprak nog eens over die transfer van CDK.

LEES OOK: Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De Ketelaere

"Die onderhandelingen zijn nooit gemakkelijk en wat niet in het voordeel van AC Milan werkte, was het feit dat Club Brugge een akkoord had met Leeds United omtrent De Ketelaere”, verklaarde Mannaert. "De Engelsen boden veel geld, meer dan AC Milan."

Dat was een goede zaak voor Club Brugge. “Ik bevond me in een machtspositie dankzij dat aanbod van Leeds en daarom was het niet gemakkelijk voor Paolo Maldini. Persoonlijk zou ik er niets op tegen hebben gehad als Charles naar Leeds was gegaan, maar toen accepteerde ik zijn wens om naar Milaan te gaan. Het probleem is dat het eerste bod van de Rossoneri 22 miljoen euro was..."

Gefaald bij AC Milan

Uiteindelijk kwam het toch tot een transfer naar AC Milan. De Ketelaere viel er echter door de mand. Leeds United was wellicht ook geen goede optie geweest, want zij zakten nadien uit de Premier League. Atalanta is de ideale club voor hem.

“Paolo had gezegd dat Charles tijd nodig had, maar het probleem is daar bij zo'n grote club zoals AC Milan geen tijd voor is. Achteraf gezien had hij gelijk, want Charles demonstreerde een jaar later zijn kwaliteiten bij Atalanta. Al is de druk daar wel minder groot dan bij AC Milan”, besloot Mannaert nog.

Was Leeds United beter geweest voor De Ketelaere?

Meest recent

Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

56
56
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

64
64
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

93
93
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

40
40
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

328
328
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

483
483
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

736
736
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

258
258
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

559
559
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

444
444
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

206
206
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

80
80
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

266
266
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

290
290
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

157
157
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

291
291
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

365
365
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

78
78
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

373
373
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

134
134
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

225
225
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

565
565
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

67
67
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

541
541
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

63
63

Meer sportnieuws