Duiden afgeblokte vragen op verrassing bij Duivels?

237 stemmen
Duiden afgeblokte vragen op verrassing bij Duivels?

Het EK is intussen in volle gang en ook de openingsmatch van de Rode Duivels nadert met rasse schreden. Maandag om 18u is het zover, want dan staan ze in Frankfurt tegenover Slowakije. De voorbereiding op die eerste partij lijkt toch een beetje in een gespannen sfeer te verlopen.

De voorbije dagen stonden telkens twee Rode Duivels de pers te woord, maar daarbij was er één figuur die zich opmerkelijk manifesteerde: persverantwoordelijke Stefan Van Loock. Hij kwam in de laatste persconferenties al een paar keer tussen, vooral toen het gevoelige onderwerp Thibaut Courtois ter sprake kwam.

LEES OOK: Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Geen vragen over Vertonghen en Theate welkom

Zaterdag manifesteerde Van Loock zich opnieuw. Deze keer was het niet Courtois die opgerakeld werd, maar duldde de woordvoerder meermaals geen vragen over de fysieke toestand van Jan Vertonghen en Arthur Theate. De verwachting was dat zij dit weekend weer zouden kunnen aanpikken bij de groepstraining.

Door het afblokken van de vragen is het echter onduidelijk of dat ook effectief gebeurd is. Het is toch vreemd dat de KBVB zo geheimzinning doet over de paraatheid van zijn spelers.

Verrassing in de maak?

Het is dus de vraag waarom Van Loock geen enkele informatie duldde over de twee geblesseerden. Misschien hopen ze bij de Duivels te kunnen verrassen tegen Slowakije door Vertonghen en/of Theate aan de aftrap te brengen. En hopen ze op deze manier de tegenstander in het ongewisse te laten.

Voorlopig blijven we dus in het duister tasten. Het enige wat wel al zeker lijkt, is dat Axel Witsel en Thomas Meunier niet fit zullen raken. Die laatste blijft nog altijd in België achter, terwijl Witsel tijdens de open trainingen van de voorbije dagen zich moest beperken tot rondjes lopen.

Hadden die vragen gewoon beantwoord moeten worden?

Meest recent

Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

8
8
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

33
33
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

169
169
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

123
123
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

50
50
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

87
87
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

220
220
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

96
96
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

290
290
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

102
102
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

75
75
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

177
177
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

31
31
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

465
465
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

32
32
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

158
158
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

197
197
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

150
150
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

81
81
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

61
61
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

339
339
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

31
31
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

132
132

Meer sportnieuws