Duiden afgeblokte vragen op verrassing bij Duivels?

237 stemmen
Duiden afgeblokte vragen op verrassing bij Duivels?

Het EK is intussen in volle gang en ook de openingsmatch van de Rode Duivels nadert met rasse schreden. Maandag om 18u is het zover, want dan staan ze in Frankfurt tegenover Slowakije. De voorbereiding op die eerste partij lijkt toch een beetje in een gespannen sfeer te verlopen.

De voorbije dagen stonden telkens twee Rode Duivels de pers te woord, maar daarbij was er één figuur die zich opmerkelijk manifesteerde: persverantwoordelijke Stefan Van Loock. Hij kwam in de laatste persconferenties al een paar keer tussen, vooral toen het gevoelige onderwerp Thibaut Courtois ter sprake kwam.

LEES OOK: Garcia verliest het noorden: Lukaku-drama ontploft

Geen vragen over Vertonghen en Theate welkom

Zaterdag manifesteerde Van Loock zich opnieuw. Deze keer was het niet Courtois die opgerakeld werd, maar duldde de woordvoerder meermaals geen vragen over de fysieke toestand van Jan Vertonghen en Arthur Theate. De verwachting was dat zij dit weekend weer zouden kunnen aanpikken bij de groepstraining.

Door het afblokken van de vragen is het echter onduidelijk of dat ook effectief gebeurd is. Het is toch vreemd dat de KBVB zo geheimzinning doet over de paraatheid van zijn spelers.

Verrassing in de maak?

Het is dus de vraag waarom Van Loock geen enkele informatie duldde over de twee geblesseerden. Misschien hopen ze bij de Duivels te kunnen verrassen tegen Slowakije door Vertonghen en/of Theate aan de aftrap te brengen. En hopen ze op deze manier de tegenstander in het ongewisse te laten.

Voorlopig blijven we dus in het duister tasten. Het enige wat wel al zeker lijkt, is dat Axel Witsel en Thomas Meunier niet fit zullen raken. Die laatste blijft nog altijd in België achter, terwijl Witsel tijdens de open trainingen van de voorbije dagen zich moest beperken tot rondjes lopen.

Hadden die vragen gewoon beantwoord moeten worden?

Meest recent

Garcia verliest het noorden: Lukaku-drama ontploft

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

11
11
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

73
73
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

55
55
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

85
85
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

143
143
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

72
72
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

302
302
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

139
139
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

241
241
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

125
125
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

162
162
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

110
110
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

850
850
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1133
1133
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

80
80
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

596
596
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

183
183
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

295
295
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

659
659
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

169
169
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

162
162
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

388
388
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

221
221
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

226
226

Meer sportnieuws