Duiden afgeblokte vragen op verrassing bij Duivels?

door
Duiden afgeblokte vragen op verrassing bij Duivels?

Het EK is intussen in volle gang en ook de openingsmatch van de Rode Duivels nadert met rasse schreden. Maandag om 18u is het zover, want dan staan ze in Frankfurt tegenover Slowakije. De voorbereiding op die eerste partij lijkt toch een beetje in een gespannen sfeer te verlopen.

De voorbije dagen stonden telkens twee Rode Duivels de pers te woord, maar daarbij was er één figuur die zich opmerkelijk manifesteerde: persverantwoordelijke Stefan Van Loock. Hij kwam in de laatste persconferenties al een paar keer tussen, vooral toen het gevoelige onderwerp Thibaut Courtois ter sprake kwam.

LEES OOK: De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Geen vragen over Vertonghen en Theate welkom

Zaterdag manifesteerde Van Loock zich opnieuw. Deze keer was het niet Courtois die opgerakeld werd, maar duldde de woordvoerder meermaals geen vragen over de fysieke toestand van Jan Vertonghen en Arthur Theate. De verwachting was dat zij dit weekend weer zouden kunnen aanpikken bij de groepstraining.

Door het afblokken van de vragen is het echter onduidelijk of dat ook effectief gebeurd is. Het is toch vreemd dat de KBVB zo geheimzinning doet over de paraatheid van zijn spelers.

Verrassing in de maak?

Het is dus de vraag waarom Van Loock geen enkele informatie duldde over de twee geblesseerden. Misschien hopen ze bij de Duivels te kunnen verrassen tegen Slowakije door Vertonghen en/of Theate aan de aftrap te brengen. En hopen ze op deze manier de tegenstander in het ongewisse te laten.

Voorlopig blijven we dus in het duister tasten. Het enige wat wel al zeker lijkt, is dat Axel Witsel en Thomas Meunier niet fit zullen raken. Die laatste blijft nog altijd in België achter, terwijl Witsel tijdens de open trainingen van de voorbije dagen zich moest beperken tot rondjes lopen.

Hadden die vragen gewoon beantwoord moeten worden?

Meest recent

Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

38
38
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

118
118
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

143
143
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

162
162
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

203
203
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

39
39
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

335
335
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

587
587
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

218
218
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

246
246
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

59
59
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

119
119
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

316
316
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

324
324
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

200
200
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

198
198
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

271
271
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

355
355
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

375
375
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

118
118
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

359
359
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

272
272
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

216
216
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

230
230

Meer sportnieuws