Duiden afgeblokte vragen op verrassing bij Duivels?

door
Duiden afgeblokte vragen op verrassing bij Duivels?

Het EK is intussen in volle gang en ook de openingsmatch van de Rode Duivels nadert met rasse schreden. Maandag om 18u is het zover, want dan staan ze in Frankfurt tegenover Slowakije. De voorbereiding op die eerste partij lijkt toch een beetje in een gespannen sfeer te verlopen.

De voorbije dagen stonden telkens twee Rode Duivels de pers te woord, maar daarbij was er één figuur die zich opmerkelijk manifesteerde: persverantwoordelijke Stefan Van Loock. Hij kwam in de laatste persconferenties al een paar keer tussen, vooral toen het gevoelige onderwerp Thibaut Courtois ter sprake kwam.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Geen vragen over Vertonghen en Theate welkom

Zaterdag manifesteerde Van Loock zich opnieuw. Deze keer was het niet Courtois die opgerakeld werd, maar duldde de woordvoerder meermaals geen vragen over de fysieke toestand van Jan Vertonghen en Arthur Theate. De verwachting was dat zij dit weekend weer zouden kunnen aanpikken bij de groepstraining.

Door het afblokken van de vragen is het echter onduidelijk of dat ook effectief gebeurd is. Het is toch vreemd dat de KBVB zo geheimzinning doet over de paraatheid van zijn spelers.

Verrassing in de maak?

Het is dus de vraag waarom Van Loock geen enkele informatie duldde over de twee geblesseerden. Misschien hopen ze bij de Duivels te kunnen verrassen tegen Slowakije door Vertonghen en/of Theate aan de aftrap te brengen. En hopen ze op deze manier de tegenstander in het ongewisse te laten.

Voorlopig blijven we dus in het duister tasten. Het enige wat wel al zeker lijkt, is dat Axel Witsel en Thomas Meunier niet fit zullen raken. Die laatste blijft nog altijd in België achter, terwijl Witsel tijdens de open trainingen van de voorbije dagen zich moest beperken tot rondjes lopen.

Hadden die vragen gewoon beantwoord moeten worden?

Meest recent

'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

20
20
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

30
30
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

29
29
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

96
96
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

108
108
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

80
80
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

58
58
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

237
237
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

60
60
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

81
81
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

130
130
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

56
56
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

213
213
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

232
232
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

52
52
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

145
145
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

61
61
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

211
211
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

360
360
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

360
360
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

21
21
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

529
529
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

274
274
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

154
154
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

571
571

Meer sportnieuws