Duiden afgeblokte vragen op verrassing bij Duivels?

door
Duiden afgeblokte vragen op verrassing bij Duivels?

Het EK is intussen in volle gang en ook de openingsmatch van de Rode Duivels nadert met rasse schreden. Maandag om 18u is het zover, want dan staan ze in Frankfurt tegenover Slowakije. De voorbereiding op die eerste partij lijkt toch een beetje in een gespannen sfeer te verlopen.

De voorbije dagen stonden telkens twee Rode Duivels de pers te woord, maar daarbij was er één figuur die zich opmerkelijk manifesteerde: persverantwoordelijke Stefan Van Loock. Hij kwam in de laatste persconferenties al een paar keer tussen, vooral toen het gevoelige onderwerp Thibaut Courtois ter sprake kwam.

LEES OOK: Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Geen vragen over Vertonghen en Theate welkom

Zaterdag manifesteerde Van Loock zich opnieuw. Deze keer was het niet Courtois die opgerakeld werd, maar duldde de woordvoerder meermaals geen vragen over de fysieke toestand van Jan Vertonghen en Arthur Theate. De verwachting was dat zij dit weekend weer zouden kunnen aanpikken bij de groepstraining.

Door het afblokken van de vragen is het echter onduidelijk of dat ook effectief gebeurd is. Het is toch vreemd dat de KBVB zo geheimzinning doet over de paraatheid van zijn spelers.

Verrassing in de maak?

Het is dus de vraag waarom Van Loock geen enkele informatie duldde over de twee geblesseerden. Misschien hopen ze bij de Duivels te kunnen verrassen tegen Slowakije door Vertonghen en/of Theate aan de aftrap te brengen. En hopen ze op deze manier de tegenstander in het ongewisse te laten.

Voorlopig blijven we dus in het duister tasten. Het enige wat wel al zeker lijkt, is dat Axel Witsel en Thomas Meunier niet fit zullen raken. Die laatste blijft nog altijd in België achter, terwijl Witsel tijdens de open trainingen van de voorbije dagen zich moest beperken tot rondjes lopen.

Hadden die vragen gewoon beantwoord moeten worden?

Meest recent

Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

1
1
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

22
22
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

34
34
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

192
192
Breuk met DAZN: twee alternatieven voor Pro League

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

131
131
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

89
89
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

175
175
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

403
403
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

188
188
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

169
169
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

209
209
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1520
1520
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

256
256
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

429
429
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

991
991
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

212
212
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

310
310
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

709
709
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

45
45
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

581
581
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

245
245
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

119
119
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

109
109
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

296
296

Meer sportnieuws