'Nieuwe competitie dient zich aan voor Saelemaekers'

134 stemmen
'Nieuwe competitie dient zich aan voor Saelemaekers'

Alexis Saelemaekers speelde een sterk seizoen bij Bologna, waarin hij als linksbuiten doorgaans titularis was en zijn ploeg aan een ticket voor de Champions League hielp. Hij presteerde persoonlijk ook sterk op het einde van het seizoen, wat hem zelfs de prijs voor Speler van de Maand in de Serie A in april opleverde. Maar daarna bleven de beloningen uit.

Uiteindelijk werd Saelemaekers immers gepasseerd bij de Rode Duivels voor het EK en daarna kwam nog meer slecht nieuws. Bologna besloot uiteindelijk immers om zijn aankoopoptie niet te lichten. De deadline daarvoor zou vrijdagavond verstreken zijn. Dat betekent dat Saelemaekers terug moet naar AC Milan, maar ook daar wordt op hem niet gerekend.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Spaanse clubs lonken naar Saelemaekers

De 24-jarige zal dus een nieuwe uitdaging moeten zoeken en het valt nog af te wachten waar die zal liggen. De voorbije dagen werd hij al voorzichtig gelinkt aan Juventus. Dat is geen toeval, want de Oude Dame stelde onlangs Thiago Motta aan als nieuwe trainer. Die was het afgelopen seizoen nog aan de slag bij... Bologna.

Maar het zou goed kunnen dat de toekomst van Saelemaekers buiten Italië zal liggen. Journalist Rudy Galetti beweert immers dat er enkele clubs uit La Liga geïnteresseerd zijn in onze landgenoot. Eén van die clubs is naar verluidt Real Betis, dat afgelopen seizoen op de zevende plaats eindigde.

Milan wil 10 à 12 miljoen

Concrete aanbiedingen zijn er echter nog niet binnengelopen op San Siro en dus kijken ze daar voorlopig de kat uit de boom. Ze blijven een prijskaartje van 10 à 12 miljoen euro aanhouden voor Saelemaekers.

Die tast voorlopig dus nog in het duister over waar zijn toekomst zal liggen. Maar de kans bestaat dus wel dat hij een nieuwe competitie zal leren kennen. Eerder speelde hij enkel nog in de Jupiler Pro League, want Milan kwam hem destijds op jonge leeftij wegplukken bij Anderlecht.

Zou Saelemaekers goed in La Liga passen?

Meest recent

'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

0
0
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

47
47
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

63
63
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

78
78
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

51
51
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

143
143
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

122
122
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

379
379
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

478
478
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

259
259
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

464
464
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

432
432
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

582
582
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

252
252
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

83
83
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

248
248
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

301
301
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

153
153
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

393
393
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

163
163
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

245
245
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

664
664
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

123
123
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

329
329

Meer sportnieuws