'Nieuwe competitie dient zich aan voor Saelemaekers'

door
'Nieuwe competitie dient zich aan voor Saelemaekers'

Alexis Saelemaekers speelde een sterk seizoen bij Bologna, waarin hij als linksbuiten doorgaans titularis was en zijn ploeg aan een ticket voor de Champions League hielp. Hij presteerde persoonlijk ook sterk op het einde van het seizoen, wat hem zelfs de prijs voor Speler van de Maand in de Serie A in april opleverde. Maar daarna bleven de beloningen uit.

Uiteindelijk werd Saelemaekers immers gepasseerd bij de Rode Duivels voor het EK en daarna kwam nog meer slecht nieuws. Bologna besloot uiteindelijk immers om zijn aankoopoptie niet te lichten. De deadline daarvoor zou vrijdagavond verstreken zijn. Dat betekent dat Saelemaekers terug moet naar AC Milan, maar ook daar wordt op hem niet gerekend.

LEES OOK: 'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Spaanse clubs lonken naar Saelemaekers

De 24-jarige zal dus een nieuwe uitdaging moeten zoeken en het valt nog af te wachten waar die zal liggen. De voorbije dagen werd hij al voorzichtig gelinkt aan Juventus. Dat is geen toeval, want de Oude Dame stelde onlangs Thiago Motta aan als nieuwe trainer. Die was het afgelopen seizoen nog aan de slag bij... Bologna.

Maar het zou goed kunnen dat de toekomst van Saelemaekers buiten Italië zal liggen. Journalist Rudy Galetti beweert immers dat er enkele clubs uit La Liga geïnteresseerd zijn in onze landgenoot. Eén van die clubs is naar verluidt Real Betis, dat afgelopen seizoen op de zevende plaats eindigde.

Milan wil 10 à 12 miljoen

Concrete aanbiedingen zijn er echter nog niet binnengelopen op San Siro en dus kijken ze daar voorlopig de kat uit de boom. Ze blijven een prijskaartje van 10 à 12 miljoen euro aanhouden voor Saelemaekers.

Die tast voorlopig dus nog in het duister over waar zijn toekomst zal liggen. Maar de kans bestaat dus wel dat hij een nieuwe competitie zal leren kennen. Eerder speelde hij enkel nog in de Jupiler Pro League, want Milan kwam hem destijds op jonge leeftij wegplukken bij Anderlecht.

Zou Saelemaekers goed in La Liga passen?

Meest recent

'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

108
108
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

83
83
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

60
60
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

126
126
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

21
21
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

302
302
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

65
65
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

172
172
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

352
352
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

240
240
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

383
383
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

380
380
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

41
41
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

108
108
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

280
280
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

52
52
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

109
109
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

97
97
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

239
239
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

326
326
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1228
1228
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

718
718
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

412
412

Meer sportnieuws