'Nieuwe competitie dient zich aan voor Saelemaekers'

door
'Nieuwe competitie dient zich aan voor Saelemaekers'

Alexis Saelemaekers speelde een sterk seizoen bij Bologna, waarin hij als linksbuiten doorgaans titularis was en zijn ploeg aan een ticket voor de Champions League hielp. Hij presteerde persoonlijk ook sterk op het einde van het seizoen, wat hem zelfs de prijs voor Speler van de Maand in de Serie A in april opleverde. Maar daarna bleven de beloningen uit.

Uiteindelijk werd Saelemaekers immers gepasseerd bij de Rode Duivels voor het EK en daarna kwam nog meer slecht nieuws. Bologna besloot uiteindelijk immers om zijn aankoopoptie niet te lichten. De deadline daarvoor zou vrijdagavond verstreken zijn. Dat betekent dat Saelemaekers terug moet naar AC Milan, maar ook daar wordt op hem niet gerekend.

LEES OOK: Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Spaanse clubs lonken naar Saelemaekers

De 24-jarige zal dus een nieuwe uitdaging moeten zoeken en het valt nog af te wachten waar die zal liggen. De voorbije dagen werd hij al voorzichtig gelinkt aan Juventus. Dat is geen toeval, want de Oude Dame stelde onlangs Thiago Motta aan als nieuwe trainer. Die was het afgelopen seizoen nog aan de slag bij... Bologna.

Maar het zou goed kunnen dat de toekomst van Saelemaekers buiten Italië zal liggen. Journalist Rudy Galetti beweert immers dat er enkele clubs uit La Liga geïnteresseerd zijn in onze landgenoot. Eén van die clubs is naar verluidt Real Betis, dat afgelopen seizoen op de zevende plaats eindigde.

Milan wil 10 à 12 miljoen

Concrete aanbiedingen zijn er echter nog niet binnengelopen op San Siro en dus kijken ze daar voorlopig de kat uit de boom. Ze blijven een prijskaartje van 10 à 12 miljoen euro aanhouden voor Saelemaekers.

Die tast voorlopig dus nog in het duister over waar zijn toekomst zal liggen. Maar de kans bestaat dus wel dat hij een nieuwe competitie zal leren kennen. Eerder speelde hij enkel nog in de Jupiler Pro League, want Milan kwam hem destijds op jonge leeftij wegplukken bij Anderlecht.

Zou Saelemaekers goed in La Liga passen?

Meest recent

'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

0
0
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

110
110
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

150
150
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

11
11
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

28
28
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

641
641
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

205
205
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

121
121
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

111
111
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

159
159
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

54
54
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

630
630
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

302
302
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

196
196
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

159
159
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

48
48
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

785
785
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

196
196
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

303
303
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

68
68
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

228
228
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

412
412
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

150
150
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

398
398
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64

Meer sportnieuws