'Nieuwe competitie dient zich aan voor Saelemaekers'

door
'Nieuwe competitie dient zich aan voor Saelemaekers'

Alexis Saelemaekers speelde een sterk seizoen bij Bologna, waarin hij als linksbuiten doorgaans titularis was en zijn ploeg aan een ticket voor de Champions League hielp. Hij presteerde persoonlijk ook sterk op het einde van het seizoen, wat hem zelfs de prijs voor Speler van de Maand in de Serie A in april opleverde. Maar daarna bleven de beloningen uit.

Uiteindelijk werd Saelemaekers immers gepasseerd bij de Rode Duivels voor het EK en daarna kwam nog meer slecht nieuws. Bologna besloot uiteindelijk immers om zijn aankoopoptie niet te lichten. De deadline daarvoor zou vrijdagavond verstreken zijn. Dat betekent dat Saelemaekers terug moet naar AC Milan, maar ook daar wordt op hem niet gerekend.

LEES OOK: ‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

Spaanse clubs lonken naar Saelemaekers

De 24-jarige zal dus een nieuwe uitdaging moeten zoeken en het valt nog af te wachten waar die zal liggen. De voorbije dagen werd hij al voorzichtig gelinkt aan Juventus. Dat is geen toeval, want de Oude Dame stelde onlangs Thiago Motta aan als nieuwe trainer. Die was het afgelopen seizoen nog aan de slag bij... Bologna.

Maar het zou goed kunnen dat de toekomst van Saelemaekers buiten Italië zal liggen. Journalist Rudy Galetti beweert immers dat er enkele clubs uit La Liga geïnteresseerd zijn in onze landgenoot. Eén van die clubs is naar verluidt Real Betis, dat afgelopen seizoen op de zevende plaats eindigde.

Milan wil 10 à 12 miljoen

Concrete aanbiedingen zijn er echter nog niet binnengelopen op San Siro en dus kijken ze daar voorlopig de kat uit de boom. Ze blijven een prijskaartje van 10 à 12 miljoen euro aanhouden voor Saelemaekers.

Die tast voorlopig dus nog in het duister over waar zijn toekomst zal liggen. Maar de kans bestaat dus wel dat hij een nieuwe competitie zal leren kennen. Eerder speelde hij enkel nog in de Jupiler Pro League, want Milan kwam hem destijds op jonge leeftij wegplukken bij Anderlecht.

Zou Saelemaekers goed in La Liga passen?

Meest recent

'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

5
5
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

34
34
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

48
48
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

128
128
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

22
22
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

66
66
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

99
99
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

127
127
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

112
112
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

81
81
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

454
454
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

290
290
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

86
86
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

818
818
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

126
126
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

163
163
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

317
317
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

183
183
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

80
80
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

864
864
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

381
381
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

361
361
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

79
79

Meer sportnieuws