Slowakije kent recept Rode Duivels: “Elke dag zwakke punten”

door
Slowakije kent recept Rode Duivels: “Elke dag zwakke punten”

Slowakije is de eerste tegenstander van de Rode Duivels op het EK in Duitsland. Op een persconferentie spraken enkele spelers over de manschappen van Domenico Tedesco.

De Rode Duivels trainden vandaag achter gesloten deuren. Jan Vertonghen en Arthur Theate zouden een hele training hebben kunnen afwerken. Dat is een flinke opsteker voor Tedesco, maar het is nog lang niet zeker of ze over twee dagen speelklaar zullen geraken.

LEES OOK: Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Zwakke punten

Slowakije zegt klaar te zijn voor de Rode Duivels. Sparta Praag-linksbuiten Lukas Haraslin onthulde het recept om de Belgen te verslaan. “Elke dag toont de coach ons de zwakke punten van België. Hij vertelt ons het recept om te winnen”, citeert Het Nieuwsblad.

Ook Leo Sauer weet waar Slowakije zal op moeten focussen. “Snelheid is de sleutel. Er zitten heel wat grote namen in de aanval onder de Belgen, maar in de defensie is dat minder het geval. Het zijn goede spelers, maar we weten dat er een snelheidsprobleem kan zijn”, aldus het toptalent van Feyenoord.

Rode Duivels favoriet

Haraslin spreekt nog over dezelfde waarden bij Slowakije. “Onze doelman Dubravka vertelt mij dat als ik niet twee keer scoor tegen de Belgen, hij mij een klap zal geven (lacht). Maar ik begrijp wat hij bedoelt: we moeten met vertrouwen spelen, ook al starten we niet als favoriet. Wij geloven er allemaal in.”

Uiteraard is de voormalige nummer één van de wereld favoriet, maar op een groot tornooi blijft alles mogelijk. De Duitsers gaven alvast het goede voorbeeld om de favorietenrol waar te maken. Schotland werd met 5-1 opzijgezet op de openingsspeeldag van het EK.

Vind jij Slowakije een stugge tegenstander?

Meest recent

HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

225
225
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

156
156
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

81
81
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

205
205
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

186
186
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

755
755
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

303
303
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

232
232
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

105
105
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

226
226
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

99
99
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

197
197
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

158
158
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

142
142
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

376
376
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

364
364
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

601
601
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

246
246
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

307
307
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

261
261
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

164
164
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

142
142
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

422
422
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

502
502

Meer sportnieuws