Opvallend nieuws over blessure Meunier komt naar buiten

door
Opvallend nieuws over blessure Meunier komt naar buiten

Het noodlot sloeg in de oefenmatch tegen Luxemburg toe voor Thomas Meunier. De verdediger moest geblesseerd naar de kant en werd vervangen voor Maxim De Cuyper (Club Brugge).

Niet veel later kwam Meunier ook met het nieuws dat hij niet mee zal afreizen naar Duitsland voor het Europees Kampioenschap. Bondscoach Domenico Tedesco koos ervoor om geen vervanger op te roepen en gaat met 24 spelers naar het EK.

LEES OOK: Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Nog geen scan

Tegenover de camera's van VTM gaf Gilles De Bilde een opvallende update over de blessure van Meunier. “Hij is aan het werken aan zijn herstel heb ik vernomen van de bond. Er is ook nog geen scan genomen van de bil omdat de bloeduitstorting te groot zou zijn.”

Er heerst nog veel onzekerheid rond de blessure van Meunier. “Het is nog altijd afwachten wat er gaat gebeuren met Meunier. Dat hij nog altijd niet in Duitsland is is geen goed teken." Tedesco heeft nog steeds de kans om een vervanger op te roepen, maar lijkt dat niet te doen.

In de problemen

De principes van Tedesco lijken wel problemen op te leveren voor de Rode Duivels. Axel Witsel traint ook nog steeds niet mee en door de blessures van Jan Vertonghen en Arthur Theate zijn er nog maar vier fitte verdedigers in de selectie van de Belgische nationale ploeg.

Een onuitgegeven verdediging lijkt de enige optie te zijn tegen Slowakije. De Cuyper, Debast, Faes en Castagne zijn de overgebleven verdedigers. Of kiest Tedesco ervoor om Aster Vranckx een rijtje naar achter te schuiven, dat plan heeft de keuzeheer overigens al uitgeprobeerd tegen Luxemburg.

Denk jij dat Meunier nog af zal reizen naar Duitsland?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

100
100
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

139
139
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

126
126
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

89
89
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

213
213
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

229
229
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

164
164
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

73
73
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

43
43
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

508
508
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

368
368
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

606
606
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

371
371
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

113
113
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

123
123
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

449
449
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

170
170
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

272
272
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

117
117
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

278
278
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

483
483
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

206
206
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

76
76
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

594
594

Meer sportnieuws