'Anderlecht doet bod, FC Barcelona springt in de dans'

door
'Anderlecht doet bod, FC Barcelona springt in de dans'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars hebben een jong talent op de radar, maar volgens het Spaanse Sport is FC Barcelona ook zeer gecharmeerd. Wie gaat de strijd winnen?

LEES OOK: Lewandowski pakt uit: privébeelden doen stof opwaaien

Anderlecht doet Oduro voorstel

Anderlecht wil David Oduro graag naar Brussel halen. De Belgische recordkampioen zou de 18-jarige Ghanese linksachter bij de A-kern willen halen, terwijl hij bij FC Barcelona voor het tweede elftal zou uitkomen. Al zou het ook niet verbazen als hij vooral bij RSCA Futures minuten zou maken. Paars-Wit heeft volgens Sport de speler daadwerkelijk een voorstel gedaan. Oduro staat al een tijdje op de radar van heel wat topclubs. Bij RSCA heeft Mikkel Hemmersam een stevig netwerk in Afrika.

Bayer Leverkusen en Chelsea volgen hem ook. Hij ging bij heel wat Europese topclubs proefdraaien en ze kwamen steevast onder de indruk van zijn kracht, snelheid en technisch vermogen. Oduro werd op 12 juni 18 jaar en kan dus een contract tekenen. De voorkeur zou bij FC Barcelona liggen, maar het zou nog enkele weken duren vooraleer er duidelijkheid komt. Bij Anderlecht hebben ze wel wat versterking nodig op de linksachter. 

Anderlecht kan flankverdediger gebruiken

Ludwig Augustinsson willen ze graag houden, maar die transfer sleept aan. Dan is er nog Moussa N’Diaye. De jonge linksachter stagneert wat en is vooral positioneel nog niet klaar voor een titelkandidaat in België. Al gelooft men bij Anderlecht wel in zijn talent.

Pikant detail: vorig jaar wist Anderlecht Tudor Mendel voor de neus van FC Barcelona weg te halen bij Chelsea. De flankaanvaller kende een moeizaam eerste jaar bij RSCA Futures.

Trending:

'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Gaat RSCA hem kunnen strikken?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

36
36
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

227
227
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

60
60
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

139
139
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

85
85
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

55
55
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

161
161
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

314
314
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

120
120
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

710
710
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

344
344
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

905
905
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

699
699
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

333
333
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

510
510
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

816
816
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

494
494
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

189
189
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

257
257
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

798
798
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

666
666
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

881
881
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1129
1129
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

444
444
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

349
349

Meer sportnieuws