'Anderlecht doet bod, FC Barcelona springt in de dans'

946 stemmen
'Anderlecht doet bod, FC Barcelona springt in de dans'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars hebben een jong talent op de radar, maar volgens het Spaanse Sport is FC Barcelona ook zeer gecharmeerd. Wie gaat de strijd winnen?

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Anderlecht doet Oduro voorstel

Anderlecht wil David Oduro graag naar Brussel halen. De Belgische recordkampioen zou de 18-jarige Ghanese linksachter bij de A-kern willen halen, terwijl hij bij FC Barcelona voor het tweede elftal zou uitkomen. Al zou het ook niet verbazen als hij vooral bij RSCA Futures minuten zou maken. Paars-Wit heeft volgens Sport de speler daadwerkelijk een voorstel gedaan. Oduro staat al een tijdje op de radar van heel wat topclubs. Bij RSCA heeft Mikkel Hemmersam een stevig netwerk in Afrika.

Bayer Leverkusen en Chelsea volgen hem ook. Hij ging bij heel wat Europese topclubs proefdraaien en ze kwamen steevast onder de indruk van zijn kracht, snelheid en technisch vermogen. Oduro werd op 12 juni 18 jaar en kan dus een contract tekenen. De voorkeur zou bij FC Barcelona liggen, maar het zou nog enkele weken duren vooraleer er duidelijkheid komt. Bij Anderlecht hebben ze wel wat versterking nodig op de linksachter. 

Anderlecht kan flankverdediger gebruiken

Ludwig Augustinsson willen ze graag houden, maar die transfer sleept aan. Dan is er nog Moussa N’Diaye. De jonge linksachter stagneert wat en is vooral positioneel nog niet klaar voor een titelkandidaat in België. Al gelooft men bij Anderlecht wel in zijn talent.

Pikant detail: vorig jaar wist Anderlecht Tudor Mendel voor de neus van FC Barcelona weg te halen bij Chelsea. De flankaanvaller kende een moeizaam eerste jaar bij RSCA Futures.

Gaat RSCA hem kunnen strikken?

Meest recent

Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

0
0
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

1
1
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

25
25
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

68
68
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

106
106
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

88
88
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

23
23
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

79
79
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

92
92
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

85
85
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

111
111
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

192
192
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

35
35
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

140
140
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

305
305
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

362
362
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

342
342
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

64
64
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

63
63
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

323
323
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

112
112
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

125
125
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

53
53

Meer sportnieuws