'Anderlecht doet bod, FC Barcelona springt in de dans'

946 stemmen
'Anderlecht doet bod, FC Barcelona springt in de dans'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars hebben een jong talent op de radar, maar volgens het Spaanse Sport is FC Barcelona ook zeer gecharmeerd. Wie gaat de strijd winnen?

LEES OOK: 'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

Anderlecht doet Oduro voorstel

Anderlecht wil David Oduro graag naar Brussel halen. De Belgische recordkampioen zou de 18-jarige Ghanese linksachter bij de A-kern willen halen, terwijl hij bij FC Barcelona voor het tweede elftal zou uitkomen. Al zou het ook niet verbazen als hij vooral bij RSCA Futures minuten zou maken. Paars-Wit heeft volgens Sport de speler daadwerkelijk een voorstel gedaan. Oduro staat al een tijdje op de radar van heel wat topclubs. Bij RSCA heeft Mikkel Hemmersam een stevig netwerk in Afrika.

Bayer Leverkusen en Chelsea volgen hem ook. Hij ging bij heel wat Europese topclubs proefdraaien en ze kwamen steevast onder de indruk van zijn kracht, snelheid en technisch vermogen. Oduro werd op 12 juni 18 jaar en kan dus een contract tekenen. De voorkeur zou bij FC Barcelona liggen, maar het zou nog enkele weken duren vooraleer er duidelijkheid komt. Bij Anderlecht hebben ze wel wat versterking nodig op de linksachter. 

Anderlecht kan flankverdediger gebruiken

Ludwig Augustinsson willen ze graag houden, maar die transfer sleept aan. Dan is er nog Moussa N’Diaye. De jonge linksachter stagneert wat en is vooral positioneel nog niet klaar voor een titelkandidaat in België. Al gelooft men bij Anderlecht wel in zijn talent.

Pikant detail: vorig jaar wist Anderlecht Tudor Mendel voor de neus van FC Barcelona weg te halen bij Chelsea. De flankaanvaller kende een moeizaam eerste jaar bij RSCA Futures.

Gaat RSCA hem kunnen strikken?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

25
25
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

28
28
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

28
28
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

126
126
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

58
58
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

219
219
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

229
229
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

67
67
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

289
289
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

440
440
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

315
315
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

380
380
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

145
145
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

122
122
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

102
102
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

221
221
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

278
278
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

80
80
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

803
803
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

528
528
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

292
292

Meer sportnieuws