'Anderlecht doet bod, FC Barcelona springt in de dans'

946 stemmen
'Anderlecht doet bod, FC Barcelona springt in de dans'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars hebben een jong talent op de radar, maar volgens het Spaanse Sport is FC Barcelona ook zeer gecharmeerd. Wie gaat de strijd winnen?

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Anderlecht doet Oduro voorstel

Anderlecht wil David Oduro graag naar Brussel halen. De Belgische recordkampioen zou de 18-jarige Ghanese linksachter bij de A-kern willen halen, terwijl hij bij FC Barcelona voor het tweede elftal zou uitkomen. Al zou het ook niet verbazen als hij vooral bij RSCA Futures minuten zou maken. Paars-Wit heeft volgens Sport de speler daadwerkelijk een voorstel gedaan. Oduro staat al een tijdje op de radar van heel wat topclubs. Bij RSCA heeft Mikkel Hemmersam een stevig netwerk in Afrika.

Bayer Leverkusen en Chelsea volgen hem ook. Hij ging bij heel wat Europese topclubs proefdraaien en ze kwamen steevast onder de indruk van zijn kracht, snelheid en technisch vermogen. Oduro werd op 12 juni 18 jaar en kan dus een contract tekenen. De voorkeur zou bij FC Barcelona liggen, maar het zou nog enkele weken duren vooraleer er duidelijkheid komt. Bij Anderlecht hebben ze wel wat versterking nodig op de linksachter. 

Anderlecht kan flankverdediger gebruiken

Ludwig Augustinsson willen ze graag houden, maar die transfer sleept aan. Dan is er nog Moussa N’Diaye. De jonge linksachter stagneert wat en is vooral positioneel nog niet klaar voor een titelkandidaat in België. Al gelooft men bij Anderlecht wel in zijn talent.

Pikant detail: vorig jaar wist Anderlecht Tudor Mendel voor de neus van FC Barcelona weg te halen bij Chelsea. De flankaanvaller kende een moeizaam eerste jaar bij RSCA Futures.

Gaat RSCA hem kunnen strikken?

Meest recent

Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

14
14
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

36
36
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

38
38
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

55
55
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

42
42
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

403
403
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

115
115
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

61
61
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

276
276
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

50
50
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

89
89
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

147
147
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

180
180
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

122
122
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

421
421
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

390
390
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

140
140
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

180
180
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

122
122
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

587
587
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

202
202
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

237
237
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

58
58
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

192
192
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

83
83

Meer sportnieuws