Sterk Duitsland overklast Schotland en maakt statement

door
Sterk Duitsland overklast Schotland en maakt statement

Om 21u openden Duitsland en Schotland het EK in München. De Duitsers hebben meteen een statement gemaakt. Ze maakten gehak van de Schotten en wonnen vlot met 5-1. 

LEES OOK: Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Zeer sterke start van Duitsland

Het was een felle start van de match. Duitsland was gretig, maar de Schotten toonden zich zeker zo hongerig. Maar Duitsland wist al snel de score te openen via Wirtz. De Schotse doelman Gunn zag er daar niet heel goed uit. Konden de Schotten reageren?

Neen, want Duitsland was nadien duidelijk een klasse te sterk. Na een heerlijke aanval via Gundogan en Havertz kreeg Musiala de bal. Die bleef ijzig kalm en trapte het leer keihard tegen de touwen: 2-0. Schotland was de weg helemaal kwijt en kreeg ook nog eens een strafschop tegen. De VAR kwam tussen en zag een eerdere fout. Daar kwam Schotland goed weg. De partij was zo al gespeeld en Duitsland liet het tempo zaken.

Schotland helft met tien spelers

Op slag van rust kreeg Duitsland een strafschop. De Schotten incasseerden nog een rode kaart voor Porteous. Havertz zette de penalty om. Zo gingen we rusten met een 3-0-tussenstand.

Duitsland speelde dus een gewonnen wedstrijd na de rust. De Schotten konden alleen maar denken aan verdedigen en Duitsland ging op zijn gemakje op zoek naar een vierde goal. Die kwam er ook via invaller Füllkrug: 4-0. In het slot werd het uit het niets nog 4-1 na een ongelukkige own-goal van Rüdiger. Het werd uiteindelijk nog 5-1 via Can.

Scoreverloop:

  • 1-0 (10') Florian Wirtz
  • 2-0 (19') Jamal Musiala
  • 3-0 (45') Kai Havertz (pen.)
  • 4-0 (69') Niclas Füllkrug
  • 4-1 (87') own-goal Antonio Rüdiger
  • 5-1 (92') Emre Can

Is dit Duitsland een kandidaat-winnaar?

Meest recent

Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

0
0
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

9
9
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

9
9
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

21
21
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

205
205
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

98
98
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

62
62
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

348
348
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

147
147
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

29
29
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

56
56
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

303
303
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

342
342
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

99
99
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

280
280
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

352
352
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

452
452
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

350
350
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

121
121
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

667
667
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

784
784
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

251
251
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

340
340

Meer sportnieuws