Nilis ziet Duivel schitteren op EK: "Met Mbappé en Kane"

door
Nilis ziet Duivel schitteren op EK:

Luc Nilis is misschien wel de sierlijkste spits die België ooit heeft gehad. De voormalige aanvaller van onder meer PSV en RSC Anderlecht sprak bij Voetbal International over Romelu Lukaku. Gaat ‘Big Rom’ schitteren in Duitsland?

LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Romelu Lukaku topschutter op het EK?

Lukaku wordt door Nilis aanzien als een van de kandidaten die topschutter kan worden op Euro 2024. De assistent-trainer van Patro Eisden sprak daarover bij Voetbal International.

"Ik hoop stiekem op Lukaku, want dat zou ook betekenen dat België het goed gaat doen op het EK. Al denk ik dat een spits als Lukaku altijd wel tot de kanshebbers behoort. Samen met Mbappé en Kane zou hij voor mij de topdrie vormen. Hij is heel sterk, balvast, moeilijk te verdedigen. Er staat echt iemand. Lukaku is een complete spits met een mooi profiel”, aldus Nilis.

Lukaku scoorde 6 goals op een EK 

De aanvaller speelde tot op heden 10 matchen op een EK. Daarin wist Lukaku 6 keer te scoren. Daarvan was een doelpunt na de groepsfase, waarin hij vier matchen speelde. In zes groepsmatchen scoorde hij dus vijf keer.

Lukaku zal ongetwijfeld willen schitteren op het EK. De aanvaller speelt immers ook voor een transfer naar een andere club. Bij Chelsea rekenen ze niet meer op hem. Kan Lukaku de criticasters de mond snoeren in Duitsland? Heel België hoopt het alvast.

Gaat Lukaku topschutter worden van het EK?

Meest recent

De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

5
5
Smaakmaker geeft STVV nog sprankeltje hoop

STVV heeft in de voorbije week een geweldige zaak gedaan in de strijd om Europees voetbal. De ...

9
9
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

135
135
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

30
30
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

46
46
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

144
144
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

126
126
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

105
105
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

123
123
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

256
256
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

265
265
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

68
68
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

28
28
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

157
157
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

416
416
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

337
337
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

239
239
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

275
275
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

81
81
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

238
238
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

295
295
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

394
394
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

102
102

Meer sportnieuws