Beerschot maakt vertrek beloftevolle aanvaller bekend

door
Beerschot maakt vertrek beloftevolle aanvaller bekend

Beerschot is momenteel druk in de weer om zich te wapenen voor de terugkeer naar het hoogste niveau. De focus ligt nu vooral op het behoud van een aantal sterkhouders. Al viel er zopas ook nieuw op uitgaand vlak te rapen op Het Kiel.

Eerder op de dag maakten de Mannekes bekend dat na Thibaud Verlinden ook Marco Weymans zijn contract heeft verlengd. De promovendus slaagde er zo in om twee van de architecten achter de titel in de Challenger Pro League aan boord te houden.

Benjamin Pauwels daarentegen had een iets minder groot aandeel in het succes. De 19-jarige winger werd vorige zomer overgenomen van Jong AA Gent, maar kon zich nooit echt doorzetten in Antwerpen. Daar kwam hij in totaal slechts 20 keer in actie.

Behalve drie basisplaatsen bleven die optredens doorgaans ook beperkt tot korte invalbeurten. Sinds de intrede van Dirk Kuyt als T1 verdween Pauwels zelfs helemaal naar het achterplan. Dat hij zou vertrekken stond dan ook in de sterren geschreven.

Nu heeft onze jonge landgenoot wel degelijk een nieuwe uitdaging beet, want via de officiële kanalen laat Beerschot weten dat hij naar SC Cambuur verhuist. Pauwels zette zijn handtekening onder een driejarig contract bij de Nederlandse tweedeklasser.

"We hebben Benjamin nadrukkelijk gevolgd en met zijn specifieke wapens kan hij extra kwaliteit toevoegen aan onze selectie. Daarnaast is hij ook nog eens enorm gedreven en gaat hij wat dat betreft nog veel beter worden dan hij nu al is", klinkt het daar enthousiast.

LEES OOK: Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

Pauwels verdiende nog een kans bij Beerschot

Meest recent

Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

110
110
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

202
202
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

32
32
'Genk pusht voor coach: gesprek met topkandidaat gepland'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

712
712
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

161
161
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

373
373
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

63
63
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

870
870
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

101
101
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

183
183
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

271
271
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

108
108
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

340
340
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

328
328
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

70
70
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

39
39
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

899
899
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

93
93
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

170
170
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

709
709
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

379
379
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

273
273
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

657
657
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

450
450
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

395
395

Meer sportnieuws