De Ketelaere viert titel Club Brugge en plaagt Anderlecht

594 stemmen
De Ketelaere viert titel Club Brugge en plaagt Anderlecht

Club Brugge is komend seizoen zeker van de groepsfase van de Champions League. Na een ongelooflijke comeback in de Champions Play-Offs werd het alsnog kampioen. Voormalig publiekslieveling Charles De Ketelaere volgde alles op de voet.

De Ketelaere was een sterkhouder bij Club Brugge vooraleer hij de transfer naar AC Milan maakte. Daar kon hij echter niet aarden en na een succesvolle uitleenbeurt bij Atalanta neemt die blauwzwarte club CDK ook definitief over. Vandaag gaf de Rode Duivel een persconferentie.

LEES OOK: Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Titel Club Brugge

Tegenover Het Nieuwsblad gaf De Ketelaere toe dat hij Club Brugge nog volgt. De aanvaller keek met spanning naar de titelstrijd. "Ik heb de titelwedstrijd van Club Brugge deels op mijn gsm gevolgd. Het was even spannend met die buitenspelfase, maar finaal kwam het goed.”

In de EK-selectie van bondscoach Domenico Tedesco zitten met Jan Vertonghen en Zeno Debast ook enkele Anderlecht-spelers. Romelu Lukaku en Youri Tielemans zijn dan weer ex-spelers en hebben ook een paars-wit hart. De Ketelaere kon het toch niet laten Anderlecht een plaagstoot te geven. “Ik was blij. Ik heb mijn vrienden gefeliciteerd. En de Anderlecht-jongens plaag ik wel een beetje."

EK-kansen CDK?

De Ketelaere kende dan wel een sterk seizoen, er is enorm veel concurrente bij de Rode Duivels. Vooral op aanvallend vlak is er veel keuze. Het is dan nog maar de vraag of De Ketelaere veel minuten zal maken. De polyvalente Rode Duivel liet alvast weten op welke posities hij allemaal uit de voeten kan.

Is De Ketelaere klaar voor een basisplaats op het EK?

Meest recent

Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

5
5
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

44
44
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

12
12
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

84
84
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

102
102
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

541
541
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

743
743
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

275
275
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

168
168
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

240
240
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

180
180
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

53
53
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

142
142
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

76
76
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

162
162
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

96
96
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

67
67
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

110
110
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

82
82
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

164
164
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

339
339
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1094
1094
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

238
238
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

126
126

Meer sportnieuws