'Saelemaekers krijgt vreselijke update over toekomst'

262 stemmen
'Saelemaekers krijgt vreselijke update over toekomst'

Euro 2024 gaat voor veel voetballers van start, maar heel wat spelers moeten het toernooi van thuis uit volgen. Zo ook Alexis Saelemaekers, die nu een vervelende update krijgt over zijn toekomst.

Saelemaekers werd dit seizoen door AC Milan verhuurd aan Bologna. Onze landgenoot deed het daar uitstekend en mocht 30 keer opdraven in de Serie A. Daarin was hij goed voor 4 goals en 3 assists. Met die statistieken had hij een mooi aandeel in de vijfde plek van Bologna, die Champions League-voetbal oplevert. Maar waar ligt volgend seizoen de toekomst van de Belg?

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Geen Bologna, noch Milan

Tuttomercatoweb nam de toekomst van onze landgenoot onder de loep. Het medium weet dat clubs tot middernacht 14 juni hebben om een aankoopoptie te lichten in een contract, maar Bologna zal dat niet doen in het geval van Saelemaekers. De club zou geen ruimte hebben om de vastgestelde 12 miljoen op tafel te kunnen leggen.

Ook een terugkeer naar San Siro lijkt er niet in te zitten volgens het medium. Milan beschikt al over Christian Pulisic en Samuel Chukwueze. Milan is er wel gerust op dat het Saelemaekers te gelde zal kunnen maken, in Italië of in het buitenland.

Contract tot 2026

Bij Milan heeft Saelemaekers nog een contract tot midden 2026. Hij kwam voorlopig 140 keer in actie voor de Rossoneri, waarin hij goed was 10 goals en 14 assists. Op zijn palmares prijkt één Scudetto.

Het is niet meteen duidelijk waar de toekomst van Saelemaekers nu ligt. Maar na zijn goede tweede seizoenshelft zal er ongetwijfeld interesse zijn.

Wat moet Saelemaekers doen?

Meest recent

Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

5
5
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

331
331
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

12
12
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

129
129
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

108
108
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

294
294
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

315
315
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

270
270
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

65
65
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

89
89
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

151
151
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

79
79
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

80
80
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

182
182
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

153
153
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

124
124
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

243
243
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

485
485
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

305
305
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

144
144
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

38
38
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

175
175

Meer sportnieuws