'Verbazend megabod op komst voor Courtois'

door
'Verbazend megabod op komst voor Courtois'

Thibaut Courtois is één van de grootste namen die deze zomer niet te bewonderen zal zijn op het EK. De doelman ligt nog steeds in de clinch met bondscoach Domenico Tedesco en wil naar eigen zeggen ook geen risico nemen met zijn knie, die ervoor zorgde dat hij vrijwel het volledige afgelopen seizoen miste.

Courtois was wel net op tijd terug voor de apotheose van de jaargang en daarin liet hij zien dat hij er meteen weer staat. Hij speelde nog vier van de vijf laatste matchen in La Liga en hield daarin telkens de nul. Daarmee overtuigde hij Carlo Ancelotti om hem voor de finale van de Champions League toch de voorkeur te geven op Andriy Lunin, die nochtans een zeer sterk seizoen gekeept had.

LEES OOK: Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Courtois krijgt megabod binnen

Ook op Wembley pakte Courtois weer een clean sheet en zo hielp hij Real aan haar vijftiende Champions League. Desondanks riep Tedesco hem niet op voor het EK, omdat de bondscoach van zijn doelman geen nieuws gekregen had sinds hij in een interview in december zelf aangekondigd had dat hij zou passen voor het toernooi.

Courtois kan dus de komende weken genieten van een vakantie met het gezin, maar mogelijk wordt die verstoord door een opmerkelijk aanbod. Defensa Central meldt immers er vanuit Saudi-Arabië aan zijn mouw getrokken wordt. De Saudi's willen deze zomer weer stevig uithalen op de transfermarkt en gooien nu ook een lijntje uit naar Courtois.

Saudi's hebben 70 miljoen veil

Ze zouden maar liefst 70 miljoen euro veil hebben om de doelman weg te kapen bij Real Madrid. Een enorm bedrag voor een 32-jarige doelman, maar desondanks is de kans nihil dat het tot een transfer zal komen. In het Bernabeu willen ze Courtois onder geen beding laten vertrekken.

Ancelotti benadrukte de voorbije maanden meermaals dat voor hem Courtois de beste doelman ter wereld is en het lijkt er veeleer op dat Real concurrent Lunin zal laten gaan. Bovendien heeft ook Courtois absoluut geen interesse in een Saudisch avontuur. Hij verdient bij Real al uitstekend zijn brood en is bovendien met zijn gezin volledig gesetteld in Madrid.

Denk je dat Courtois zijn carrière zal afsluiten bij Real?

Meest recent

Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

39
39
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

92
92
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

155
155
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

163
163
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

317
317
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

173
173
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

51
51
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

272
272
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

55
55
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

218
218
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

172
172
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

89
89
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

250
250
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

187
187
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

113
113
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

336
336
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

181
181
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

139
139
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

255
255
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

95
95
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

320
320
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

157
157
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

927
927
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

107
107

Meer sportnieuws