'Verbazend megabod op komst voor Courtois'

door
'Verbazend megabod op komst voor Courtois'

Thibaut Courtois is één van de grootste namen die deze zomer niet te bewonderen zal zijn op het EK. De doelman ligt nog steeds in de clinch met bondscoach Domenico Tedesco en wil naar eigen zeggen ook geen risico nemen met zijn knie, die ervoor zorgde dat hij vrijwel het volledige afgelopen seizoen miste.

Courtois was wel net op tijd terug voor de apotheose van de jaargang en daarin liet hij zien dat hij er meteen weer staat. Hij speelde nog vier van de vijf laatste matchen in La Liga en hield daarin telkens de nul. Daarmee overtuigde hij Carlo Ancelotti om hem voor de finale van de Champions League toch de voorkeur te geven op Andriy Lunin, die nochtans een zeer sterk seizoen gekeept had.

LEES OOK: “Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Courtois krijgt megabod binnen

Ook op Wembley pakte Courtois weer een clean sheet en zo hielp hij Real aan haar vijftiende Champions League. Desondanks riep Tedesco hem niet op voor het EK, omdat de bondscoach van zijn doelman geen nieuws gekregen had sinds hij in een interview in december zelf aangekondigd had dat hij zou passen voor het toernooi.

Courtois kan dus de komende weken genieten van een vakantie met het gezin, maar mogelijk wordt die verstoord door een opmerkelijk aanbod. Defensa Central meldt immers er vanuit Saudi-Arabië aan zijn mouw getrokken wordt. De Saudi's willen deze zomer weer stevig uithalen op de transfermarkt en gooien nu ook een lijntje uit naar Courtois.

Saudi's hebben 70 miljoen veil

Ze zouden maar liefst 70 miljoen euro veil hebben om de doelman weg te kapen bij Real Madrid. Een enorm bedrag voor een 32-jarige doelman, maar desondanks is de kans nihil dat het tot een transfer zal komen. In het Bernabeu willen ze Courtois onder geen beding laten vertrekken.

Ancelotti benadrukte de voorbije maanden meermaals dat voor hem Courtois de beste doelman ter wereld is en het lijkt er veeleer op dat Real concurrent Lunin zal laten gaan. Bovendien heeft ook Courtois absoluut geen interesse in een Saudisch avontuur. Hij verdient bij Real al uitstekend zijn brood en is bovendien met zijn gezin volledig gesetteld in Madrid.

Denk je dat Courtois zijn carrière zal afsluiten bij Real?

Meest recent

'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

0
0
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

11
11
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

118
118
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

51
51
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

14
14
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

47
47
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

62
62
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

215
215
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

78
78
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

139
139
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

298
298
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

69
69
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

27
27
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

137
137
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

27
27
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

385
385
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

311
311
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

503
503
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

441
441
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

414
414
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

173
173
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

431
431

Meer sportnieuws