'Verbazend megabod op komst voor Courtois'

3126
'Verbazend megabod op komst voor Courtois'

Thibaut Courtois is één van de grootste namen die deze zomer niet te bewonderen zal zijn op het EK. De doelman ligt nog steeds in de clinch met bondscoach Domenico Tedesco en wil naar eigen zeggen ook geen risico nemen met zijn knie, die ervoor zorgde dat hij vrijwel het volledige afgelopen seizoen miste.

Courtois was wel net op tijd terug voor de apotheose van de jaargang en daarin liet hij zien dat hij er meteen weer staat. Hij speelde nog vier van de vijf laatste matchen in La Liga en hield daarin telkens de nul. Daarmee overtuigde hij Carlo Ancelotti om hem voor de finale van de Champions League toch de voorkeur te geven op Andriy Lunin, die nochtans een zeer sterk seizoen gekeept had.

LEES OOK: Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

Courtois krijgt megabod binnen

Ook op Wembley pakte Courtois weer een clean sheet en zo hielp hij Real aan haar vijftiende Champions League. Desondanks riep Tedesco hem niet op voor het EK, omdat de bondscoach van zijn doelman geen nieuws gekregen had sinds hij in een interview in december zelf aangekondigd had dat hij zou passen voor het toernooi.

Courtois kan dus de komende weken genieten van een vakantie met het gezin, maar mogelijk wordt die verstoord door een opmerkelijk aanbod. Defensa Central meldt immers er vanuit Saudi-Arabië aan zijn mouw getrokken wordt. De Saudi's willen deze zomer weer stevig uithalen op de transfermarkt en gooien nu ook een lijntje uit naar Courtois.

Saudi's hebben 70 miljoen veil

Ze zouden maar liefst 70 miljoen euro veil hebben om de doelman weg te kapen bij Real Madrid. Een enorm bedrag voor een 32-jarige doelman, maar desondanks is de kans nihil dat het tot een transfer zal komen. In het Bernabeu willen ze Courtois onder geen beding laten vertrekken.

Ancelotti benadrukte de voorbije maanden meermaals dat voor hem Courtois de beste doelman ter wereld is en het lijkt er veeleer op dat Real concurrent Lunin zal laten gaan. Bovendien heeft ook Courtois absoluut geen interesse in een Saudisch avontuur. Hij verdient bij Real al uitstekend zijn brood en is bovendien met zijn gezin volledig gesetteld in Madrid.

Denk je dat Courtois zijn carrière zal afsluiten bij Real?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

4
4
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

24
24
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

23
23
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

100
100
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

100
100
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

21
21
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

157
157
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

84
84
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

180
180
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

166
166
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

256
256
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

200
200
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

256
256
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

421
421
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

196
196
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

194
194
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

170
170
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

147
147
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

79
79
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

46
46
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

221
221
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

137
137
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36

Meer sportnieuws