'Anderlecht all-in: Fredberg drukt door voor oude bekende'

584 stemmen
'Anderlecht all-in: Fredberg drukt door voor oude bekende'

Zeno Debast trekt de deur van het Lotto Park straks definitief achter zich dicht, terwijl Jan Vertonghen twijfelt of hij er al dan niet nog een jaartje bijdoet. Vers bloed achterin staat dan ook met stip bovenaan in Anderlecht. Daar doen stilaan alvast alsmaar meer namen de ronde.

Zo geraakte een tijdje geleden al bekend dat Paars-Wit een van de vele kandidaten was om Matte Smets los te weken bij STVV. Zweedse media wisten dan weer te melden dat Jesper Fredberg weer een oogje heeft laten vallen op Nathaniel Adjei, die eerder al eens in beeld was.

LEES OOK: Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Adjei naar Anderlecht?

Dat nieuws wordt nu bevestigd door Le Soir. "In zijn zoektocht naar nieuwe centrale verdedigers heeft Anderlecht de piste van de 21-jarige Ghanees opnieuw geactiveerd", aldus de krant, die eraan toevoegt dat de Brusselaars het dossier in een stroomversnelling willen brengen.

Dan zullen ze wel vrij diep in de buidel moeten tasten.Tenslotte heeft Hammarby naar verluidt een prijskaartje van vier tot zes miljoen geplakt op Adjei, die het afgelopen halfjaar aan Lorient werd verhuurd. Dat besloot om zijn aankoopoptie van een zevental miljoen niet te lichten.

Fredberg drukt door

Adjei zijn prestaties in Frankrijk bleven evenwel niet onopgemerkt, want volgens Expressen liggen ook Strasbourg en Stade Reims op de loer. Ook bij Feyenoord zou de jonge verdediger, in het verleden overigens ook al gelinkt aan Club Brugge en KRC Genk, op de radar prijken.

De voornaamste concurrent blijkt echter Rangers, dat net zoals Anderlecht zelfs al een eerste bod zou voorbereiden. Om de vele kapers op de kust te snel af te zijn wil Fredberg er dus geen gras over laten groeien en vlug het gaspedaal induwen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Adjei zou een goede aanwinst zijn voor RSCA

Meest recent

Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

72
72
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

97
97
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

92
92
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

269
269
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

452
452
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

301
301
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3190
3190
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

56
56
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

63
63
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

139
139
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

52
52
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

185
185
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

65
65
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

21
21
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

198
198
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

190
190
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

166
166
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

99
99
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

35
35
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

114
114
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

121
121
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

124
124
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

120
120
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

250
250
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

52
52

Meer sportnieuws