'Anderlecht all-in: Fredberg drukt door voor oude bekende'

door
'Anderlecht all-in: Fredberg drukt door voor oude bekende'

Zeno Debast trekt de deur van het Lotto Park straks definitief achter zich dicht, terwijl Jan Vertonghen twijfelt of hij er al dan niet nog een jaartje bijdoet. Vers bloed achterin staat dan ook met stip bovenaan in Anderlecht. Daar doen stilaan alvast alsmaar meer namen de ronde.

Zo geraakte een tijdje geleden al bekend dat Paars-Wit een van de vele kandidaten was om Matte Smets los te weken bij STVV. Zweedse media wisten dan weer te melden dat Jesper Fredberg weer een oogje heeft laten vallen op Nathaniel Adjei, die eerder al eens in beeld was.

LEES OOK: Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

Adjei naar Anderlecht?

Dat nieuws wordt nu bevestigd door Le Soir. "In zijn zoektocht naar nieuwe centrale verdedigers heeft Anderlecht de piste van de 21-jarige Ghanees opnieuw geactiveerd", aldus de krant, die eraan toevoegt dat de Brusselaars het dossier in een stroomversnelling willen brengen.

Dan zullen ze wel vrij diep in de buidel moeten tasten.Tenslotte heeft Hammarby naar verluidt een prijskaartje van vier tot zes miljoen geplakt op Adjei, die het afgelopen halfjaar aan Lorient werd verhuurd. Dat besloot om zijn aankoopoptie van een zevental miljoen niet te lichten.

Fredberg drukt door

Adjei zijn prestaties in Frankrijk bleven evenwel niet onopgemerkt, want volgens Expressen liggen ook Strasbourg en Stade Reims op de loer. Ook bij Feyenoord zou de jonge verdediger, in het verleden overigens ook al gelinkt aan Club Brugge en KRC Genk, op de radar prijken.

De voornaamste concurrent blijkt echter Rangers, dat net zoals Anderlecht zelfs al een eerste bod zou voorbereiden. Om de vele kapers op de kust te snel af te zijn wil Fredberg er dus geen gras over laten groeien en vlug het gaspedaal induwen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Adjei zou een goede aanwinst zijn voor RSCA

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

68
68
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

15
15
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

87
87
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

85
85
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

55
55
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

206
206
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

93
93
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

481
481
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

386
386
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

430
430
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

113
113
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

592
592
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

205
205
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

262
262
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

320
320
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

85
85
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

230
230
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

198
198
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

86
86
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

103
103
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

49
49
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

315
315
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

302
302
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

269
269

Meer sportnieuws