Rampscenario voor Rode Duivels? "Dan verlaat ik het EK"

3082 stemmen
Rampscenario voor Rode Duivels?

Domenico Tedesco zakte met een hoofd vol vraagtekens af naar Duitsland, waar de Rode Duivels straks met een volle ziekenboeg aan het EK beginnen. Bovendien hangen er nog meer donkere wolken in de lucht boven het oefencomplex in Freiberg. Al is dat misschien iets te sterk uitgedrukt.

Tenslotte kondigde Loïs Openda, die recent in het huwelijksbootje stapte, fier aan dat hij in blijde verwachting is van een zoon. Meer nog: de bevalling van de 24-jarige spits zijn hoogzwangere echtgenote zou uitgerekend zijn voor begin juli, wanneer de kwart- en halve finales op het programma staan.

LEES OOK: Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

Openda krijgt zoon

Heuglijk nieuws dus ten huize Openda, maar mochten de Rode Duivels zo ver geraken in het toernooi - wat toch de ambitie is - dreigt hij Tedesco zo met serieuze kopzorgen op te zadelen. Tenslotte is de goalgetter van RB Leipzig de enige echte doublure voor Romelu Lukaku in de Belgische selectie.

Daarin had de bondscoach, die diep in de punt ook wel nog Charles De Ketelaere en Leandro Trossard als eventuele alternatieven achter de hand heeft, geen plaats voor Michy Batshuayi. Een beslissing die hem nu wel eens zuur kan opbreken, want Openda is niet van plan om de geboorte te missen.

Wens van Tedesco

"Wat ik zal doen als mijn vrouw tijdens het EK bevalt? Dan ga ik mijn kind ontmoeten natuurlijk, en keer ik nadien terug naar de selectie. En als het tijdens een wedstrijd gebeurt? Ach, we vinden altijd wel een oplossing. Daar maak ik me geen zorgen over", vertelde de 17-voudig international donderdag.

"Het is aan de baby om te beslissen wanneer hij komt. Het is erg druk, maar dat geeft me ook veel energie", ziet Openda, die het EK vol vertrouwen aanvat, alvast geen graten in de huidige samenloop van omstandigheden. Al zal Tedesco stiekem toch hopen dat zijn zoon nog even op zich laat wachten.

Denkt u dat Openda een belangrijke rol zal spelen op het EK?

Meest recent

De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

4
4
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

18
18
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

48
48
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

32
32
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

41
41
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

272
272
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

85
85
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

93
93
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

218
218
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

130
130
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

306
306
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

180
180
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

142
142
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

408
408
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

131
131
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

308
308
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

129
129
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

294
294
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

238
238
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

324
324
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

128
128
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

254
254
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1327
1327
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

566
566

Meer sportnieuws