Rampscenario voor Rode Duivels? "Dan verlaat ik het EK"

3082
Rampscenario voor Rode Duivels?

Domenico Tedesco zakte met een hoofd vol vraagtekens af naar Duitsland, waar de Rode Duivels straks met een volle ziekenboeg aan het EK beginnen. Bovendien hangen er nog meer donkere wolken in de lucht boven het oefencomplex in Freiberg. Al is dat misschien iets te sterk uitgedrukt.

Tenslotte kondigde Loïs Openda, die recent in het huwelijksbootje stapte, fier aan dat hij in blijde verwachting is van een zoon. Meer nog: de bevalling van de 24-jarige spits zijn hoogzwangere echtgenote zou uitgerekend zijn voor begin juli, wanneer de kwart- en halve finales op het programma staan.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Openda krijgt zoon

Heuglijk nieuws dus ten huize Openda, maar mochten de Rode Duivels zo ver geraken in het toernooi - wat toch de ambitie is - dreigt hij Tedesco zo met serieuze kopzorgen op te zadelen. Tenslotte is de goalgetter van RB Leipzig de enige echte doublure voor Romelu Lukaku in de Belgische selectie.

Daarin had de bondscoach, die diep in de punt ook wel nog Charles De Ketelaere en Leandro Trossard als eventuele alternatieven achter de hand heeft, geen plaats voor Michy Batshuayi. Een beslissing die hem nu wel eens zuur kan opbreken, want Openda is niet van plan om de geboorte te missen.

Wens van Tedesco

"Wat ik zal doen als mijn vrouw tijdens het EK bevalt? Dan ga ik mijn kind ontmoeten natuurlijk, en keer ik nadien terug naar de selectie. En als het tijdens een wedstrijd gebeurt? Ach, we vinden altijd wel een oplossing. Daar maak ik me geen zorgen over", vertelde de 17-voudig international donderdag.

"Het is aan de baby om te beslissen wanneer hij komt. Het is erg druk, maar dat geeft me ook veel energie", ziet Openda, die het EK vol vertrouwen aanvat, alvast geen graten in de huidige samenloop van omstandigheden. Al zal Tedesco stiekem toch hopen dat zijn zoon nog even op zich laat wachten.

Denkt u dat Openda een belangrijke rol zal spelen op het EK?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

36
36
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

40
40
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

67
67
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

64
64
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

132
132
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

178
178
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

69
69
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

97
97
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

66
66
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

116
116
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

78
78
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

201
201
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

118
118
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

99
99
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

924
924
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

156
156
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

104
104
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

391
391
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

431
431
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

413
413

Meer sportnieuws