Rampscenario voor Rode Duivels? "Dan verlaat ik het EK"

3082 stemmen
Rampscenario voor Rode Duivels?

Domenico Tedesco zakte met een hoofd vol vraagtekens af naar Duitsland, waar de Rode Duivels straks met een volle ziekenboeg aan het EK beginnen. Bovendien hangen er nog meer donkere wolken in de lucht boven het oefencomplex in Freiberg. Al is dat misschien iets te sterk uitgedrukt.

Tenslotte kondigde Loïs Openda, die recent in het huwelijksbootje stapte, fier aan dat hij in blijde verwachting is van een zoon. Meer nog: de bevalling van de 24-jarige spits zijn hoogzwangere echtgenote zou uitgerekend zijn voor begin juli, wanneer de kwart- en halve finales op het programma staan.

LEES OOK: De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

Openda krijgt zoon

Heuglijk nieuws dus ten huize Openda, maar mochten de Rode Duivels zo ver geraken in het toernooi - wat toch de ambitie is - dreigt hij Tedesco zo met serieuze kopzorgen op te zadelen. Tenslotte is de goalgetter van RB Leipzig de enige echte doublure voor Romelu Lukaku in de Belgische selectie.

Daarin had de bondscoach, die diep in de punt ook wel nog Charles De Ketelaere en Leandro Trossard als eventuele alternatieven achter de hand heeft, geen plaats voor Michy Batshuayi. Een beslissing die hem nu wel eens zuur kan opbreken, want Openda is niet van plan om de geboorte te missen.

Wens van Tedesco

"Wat ik zal doen als mijn vrouw tijdens het EK bevalt? Dan ga ik mijn kind ontmoeten natuurlijk, en keer ik nadien terug naar de selectie. En als het tijdens een wedstrijd gebeurt? Ach, we vinden altijd wel een oplossing. Daar maak ik me geen zorgen over", vertelde de 17-voudig international donderdag.

"Het is aan de baby om te beslissen wanneer hij komt. Het is erg druk, maar dat geeft me ook veel energie", ziet Openda, die het EK vol vertrouwen aanvat, alvast geen graten in de huidige samenloop van omstandigheden. Al zal Tedesco stiekem toch hopen dat zijn zoon nog even op zich laat wachten.

Denkt u dat Openda een belangrijke rol zal spelen op het EK?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

95
95
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

49
49
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

285
285
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

216
216
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

143
143
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

429
429
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws