Rampscenario voor Rode Duivels? "Dan verlaat ik het EK"

3082 stemmen
Rampscenario voor Rode Duivels?

Domenico Tedesco zakte met een hoofd vol vraagtekens af naar Duitsland, waar de Rode Duivels straks met een volle ziekenboeg aan het EK beginnen. Bovendien hangen er nog meer donkere wolken in de lucht boven het oefencomplex in Freiberg. Al is dat misschien iets te sterk uitgedrukt.

Tenslotte kondigde Loïs Openda, die recent in het huwelijksbootje stapte, fier aan dat hij in blijde verwachting is van een zoon. Meer nog: de bevalling van de 24-jarige spits zijn hoogzwangere echtgenote zou uitgerekend zijn voor begin juli, wanneer de kwart- en halve finales op het programma staan.

LEES OOK: Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Openda krijgt zoon

Heuglijk nieuws dus ten huize Openda, maar mochten de Rode Duivels zo ver geraken in het toernooi - wat toch de ambitie is - dreigt hij Tedesco zo met serieuze kopzorgen op te zadelen. Tenslotte is de goalgetter van RB Leipzig de enige echte doublure voor Romelu Lukaku in de Belgische selectie.

Daarin had de bondscoach, die diep in de punt ook wel nog Charles De Ketelaere en Leandro Trossard als eventuele alternatieven achter de hand heeft, geen plaats voor Michy Batshuayi. Een beslissing die hem nu wel eens zuur kan opbreken, want Openda is niet van plan om de geboorte te missen.

Wens van Tedesco

"Wat ik zal doen als mijn vrouw tijdens het EK bevalt? Dan ga ik mijn kind ontmoeten natuurlijk, en keer ik nadien terug naar de selectie. En als het tijdens een wedstrijd gebeurt? Ach, we vinden altijd wel een oplossing. Daar maak ik me geen zorgen over", vertelde de 17-voudig international donderdag.

"Het is aan de baby om te beslissen wanneer hij komt. Het is erg druk, maar dat geeft me ook veel energie", ziet Openda, die het EK vol vertrouwen aanvat, alvast geen graten in de huidige samenloop van omstandigheden. Al zal Tedesco stiekem toch hopen dat zijn zoon nog even op zich laat wachten.

Denkt u dat Openda een belangrijke rol zal spelen op het EK?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

22
22
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

65
65
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

63
63
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

76
76
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

90
90
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

30
30
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

84
84
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

148
148
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

499
499
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

173
173
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

447
447
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

853
853
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

362
362
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

696
696
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

597
597
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws