Witsel hakt knoop definitief door, toekomst is bekend

221 stemmen
Witsel hakt knoop definitief door, toekomst is bekend

Axel Witsel heeft zijn contract bij Atlético Madrid verlengd, de Spaanse club bracht het nieuws via de officiële kanalen naar buiten. De routinier tekende een nieuwe verbintenis tot 2025.

De 35-jarige Witsel heeft afgelopen seizoen zijn tweede jeugd gevonden bij Atlético Madrid. De Rode Duivel speelde bijna elke minuut bij de Spaanse topclub en Diego Simeone is een grote fan van de verdediger annex middenvelder.

Mee naar het EK

Zijn sterke seizoen in Spanje zorgde ervoor dat Witsel zich weer beschikbaar stelde voor de Belgische nationale ploeg. Bondscoach Domenico Tedesco had een goed gesprek met de ex-Standard-speler en vond dat de ervaring van Witsel van pas zal komen op het EK.

Witsel kreeg ook zijn kans centraal in de verdediging in de oefeninterland tegen Luxemburg, maar daar sloeg het noodlot toe. De centrale verdediger voelde iets in zijn lies en werd gewisseld. Voorlopig ligt Witsel nog steeds in de lappenmand. Op de training van donderdagochtend bleef hij als enige binnen.

Polyvalentie en ervaring

Op de webstek van Atlético Madrid is men uiteraard in de wolken met de contractverlenging van Witsel. ‘Zijn polyvalentie en ervaring hebben hem in staat gesteld om het team te helpen vanuit de verdediging en het middenveld’, klinkt het.

Witsel zelf hield het kort en bondig op de website van Atléti en was blij met de nieuwe verbintenis. “Ik ben erg blij dat ik nog een jaar bij deze geweldige club kan blijven.” Hopelijk valt de blessure mee en kan Witsel de volle focus nu op het EK in Duitsland leggen.

🇧🇪 @axelwitsel28, rojiblanco hasta 2025 🤩


🔗 https://t.co/3gXZuKtnhc

🔴⚪ #AúpaAtleti || #Wtisel2025 pic.twitter.com/o4sxex2LZG

— Atlético de Madrid (@Atleti) June 13, 2024

LEES OOK: Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

Een goede keuze van Witsel?

Meest recent

‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

80
80
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

8
8
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

29
29
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

28
28
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

29
29
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

139
139
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

65
65
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

46
46
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

137
137
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

135
135
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

32
32
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

53
53
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

332
332
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

175
175
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

240
240
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

153
153
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

151
151
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

448
448
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

345
345
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

147
147

Meer sportnieuws