Witsel hakt knoop definitief door, toekomst is bekend

221
Witsel hakt knoop definitief door, toekomst is bekend

Axel Witsel heeft zijn contract bij Atlético Madrid verlengd, de Spaanse club bracht het nieuws via de officiële kanalen naar buiten. De routinier tekende een nieuwe verbintenis tot 2025.

De 35-jarige Witsel heeft afgelopen seizoen zijn tweede jeugd gevonden bij Atlético Madrid. De Rode Duivel speelde bijna elke minuut bij de Spaanse topclub en Diego Simeone is een grote fan van de verdediger annex middenvelder.

Mee naar het EK

Zijn sterke seizoen in Spanje zorgde ervoor dat Witsel zich weer beschikbaar stelde voor de Belgische nationale ploeg. Bondscoach Domenico Tedesco had een goed gesprek met de ex-Standard-speler en vond dat de ervaring van Witsel van pas zal komen op het EK.

Witsel kreeg ook zijn kans centraal in de verdediging in de oefeninterland tegen Luxemburg, maar daar sloeg het noodlot toe. De centrale verdediger voelde iets in zijn lies en werd gewisseld. Voorlopig ligt Witsel nog steeds in de lappenmand. Op de training van donderdagochtend bleef hij als enige binnen.

Polyvalentie en ervaring

Op de webstek van Atlético Madrid is men uiteraard in de wolken met de contractverlenging van Witsel. ‘Zijn polyvalentie en ervaring hebben hem in staat gesteld om het team te helpen vanuit de verdediging en het middenveld’, klinkt het.

Witsel zelf hield het kort en bondig op de website van Atléti en was blij met de nieuwe verbintenis. “Ik ben erg blij dat ik nog een jaar bij deze geweldige club kan blijven.” Hopelijk valt de blessure mee en kan Witsel de volle focus nu op het EK in Duitsland leggen.

🇧🇪 @axelwitsel28, rojiblanco hasta 2025 🤩


🔗 https://t.co/3gXZuKtnhc

🔴⚪ #AúpaAtleti || #Wtisel2025 pic.twitter.com/o4sxex2LZG

— Atlético de Madrid (@Atleti) June 13, 2024

LEES OOK: 'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

Een goede keuze van Witsel?

Meest recent

De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

11
11
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

18
18
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

31
31
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

74
74
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

107
107
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

103
103
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

119
119
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

91
91
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

178
178
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

221
221
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

82
82
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

111
111
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

86
86
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

83
83
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

226
226
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

128
128
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1035
1035
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

173
173
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43

Meer sportnieuws