'AA Gent wil revelatie Beerschot wegplukken'

755 stemmen
'AA Gent wil revelatie Beerschot wegplukken'

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's haalden met Andri Gudjohnsen al een nieuwe spits binnen, maar daar zal het niet bij blijven. Er is nog offensieve versterking nodig en ook eventuele vertrekkers zullen vervangen moeten worden.

Er zijn immers wel de nodige spelers die de Planet Group Arena zouden kunnen gaan verlaten. Enkele smaakmakers zijn immers gegeerd, terwijl anderen hun laatste contractjaar ingaan. Dat betekent dat Gent zal moeten beslissen tussen een contractverlenging of een verkoop.

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

AA Gent houdt rekening met vertrek Samoise

In die situatie zit bijvoorbeeld Matisse Samoise. De 22-jarige rechterflankspeler is de voorbije jaren uitgegroeid tot een vaste waarde bij de Buffalo's sinds hij in 2020 vanuit de eigen jeugd doorbrak. Hij zal misschien zelf ook de stap naar het buitenland willen zetten en dus houdt Gent rekening met een vertrek.

Daarom speurt het voorzichtig al rond naar mogelijke vervangers. Daarbij zijn ze ook uitgekomen bij Beerschot, want volgens Sacha Tavolieri heeft Gent zijn oog laten vallen op Simion Michez. De 22-jarige was afgelopen seizoen één van de revelaties op het Kiel.

Michez moet zijn vervanger worden

Beerschot had Michez vorige zomer transfervrij overgenomen van Anderlecht, waar hij nooit kon doorbreken. Hij maakte bij RSCA Futures wel zijn debuut in het profvoetbal. Bij Beerschot brak hij nu wel helemaal door.

Michez was in het afgelopen seizoen goed voor zes goals en drie assists in 31 wedstrijden en daarmee wist hij de aandacht van de Gentse scouting te trekken. Die zou zijn prestaties al sinds januari op de voet volgen. Zelf kijkt Michez voorlopig nog de kat uit de boom, ook wat betreft de situatie bij Beerschot zelf. Hij heeft er wel nog een contract tot 2026.

🚀

Zou Michez een aanwinst zijn voor AA Gent?

Meest recent

Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

46
46
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

44
44
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

165
165
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

54
54
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

42
42
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

403
403
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

64
64
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

219
219
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

47
47
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

234
234
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

171
171
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

114
114
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

697
697
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

177
177
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

172
172
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1087
1087
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

699
699
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

464
464
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

857
857
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

859
859
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

140
140
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

507
507

Meer sportnieuws