'Geraerts slikt fikse opdoffer bij Schalke'

door
'Geraerts slikt fikse opdoffer bij Schalke'

Karel Geraerts is erin geslaagd om Schalke 04 in de 2. Bundesliga te houden, maar volgend seizoen zullen de verwachtingen hoger liggen in Gelsenkirchen. Onze landgenoot slikt nu wel een sportieve domper.

Schalke verkeerde vorig seizoen in grote problemen en haalde Geraerts binnen om orde op zaken te stellen. De voormalige trainer van Union SG loodste de Duitse traditieclub uit de gevarenzone naar de tiende plek. Geraerts hoopt volgend seizoen op een mooiere notering en misschien wel meer.

LEES OOK: 'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Schalke verkoopt groot talent

Dat zal hij dan wel moeten doen zonder Keke Topp. Volgens Florian Plettenberg (Sky Sports Germany) onderhandelt Schalke met Werder Bremen over een transfer van Topp. De speler zou 2-2,5 miljoen (inclusief bonussen) moeten opleveren voor het nog altijd financieel noodlijdende Schalke, dat de speler nochtans wilde verleiden met een verbeterd contract.

Er zou voor Topp een driejarig contract klaarliggen bij de nummer negen uit de Bundesliga. De speler zou zijn medische testen nog niet voltooid hebben, terwijl er wel al een mondeling akkoord zou zijn tussen beide clubs. Geraerts lijkt dus meer dan waarschijnlijk afscheid te gaan nemen van het 20-jarige talent.

Duits jeugdinternational

Hoewel Topp niet zeker was van een basisplek, had hij wel zijn aandeel in de redding van Schalke. Hij scoorde 5 goals in de 2. Bundesliga en deelde ook 2 assists uit.

Topp is Duits jeugdinternational en keert terug naar de club waar hij al van 2013 tot 2021 in de jeugd speelde. Een transfer naar Bremen zal dus aanvoelen als thuiskomen voor de jonge Duitser.

Zal Geraerts Schalke naar de Bundesliga leiden?

Meest recent

'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

24
24
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

46
46
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

45
45
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

40
40
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

23
23
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

210
210
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

55
55
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

83
83
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

265
265
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

132
132
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

167
167
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

50
50
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

77
77
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

387
387
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

174
174
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

910
910
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

156
156
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

89
89
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

306
306
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

96
96
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

448
448
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

253
253
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

78
78
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

255
255
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

62
62

Meer sportnieuws