'Club Brugge tot het uiterste gepusht met 8 miljoen-deal'

door
'Club Brugge tot het uiterste gepusht met 8 miljoen-deal'

Club Brugge heeft een bod van zes miljoen euro uitgebracht op Viktor Djukanovic, maar Hammarby speelt hard to get en wil minstens acht miljoen. Ondanks concurrentie van Lazio en eerdere afwijzingen door Hammarby, houdt Club Brugge vol.

Djukanovic geldt als een veelbelovend talent in Montenegro en Scandinavië. Hammarby wil hem behouden, maar kan bij hoge biedingen een ander standpunt innemen. Djukanovic wordt gezien als een potentiële vervanger voor Antonio Nusa of Andreas Skov Olsen, mocht een van hen vertrekken.

LEES OOK: 'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge mikt op transfers tussen 5 en 10 miljoen

Nu de euforie van de titel is gaan liggen, richt Club Brugge zich intensief op de voorbereiding van het nieuwe voetbalseizoen. Met de inkomsten uit de Champions League op zak, betreedt Blauw-Zwart de zomermercato met grote financiële middelen en een weldoordacht aankoopbeleid.

Dévy Rigaux kiest daarbij bewust niet voor 'grote' transfers van 12 tot 15 miljoen euro, maar richt zich op 'slimme', toekomstgerichte investeringen van 5 tot 8 miljoen euro, met een groot doorverkoop potentieel.

“Dat is het plan, in theorie. De geschiedenis leert dat we in de range van 5 tot 10 miljoen succesvolle transfers gedaan hebben”, stelde CEO Bob Madou in de podcast MidMid. “Een speler van 13 of 14 of 16 miljoen is niet per definitie succesvoller.”

Club biedt 6 miljoen voor Djukanovic, Hammarby wil 8 miljoen

Club Brugge heeft al een slim en toekomstgericht doelwit op het oog met Viktor Djukanovic (20) van Hammarby. Volgens Expressen heeft Club een bod van zes miljoen euro uitgebracht op de Montenegrijnse flankaanvaller, maar kreeg een negatief antwoord vanuit Stockholm.

Ondanks de afwijzing heeft Club Brugge het dossier van Djukanovic nog niet opgegeven. De Belgische landskampioen staat echter voor een stevige uitdaging door de concurrentie van Lazio, dat Djukanovic al sinds januari volgt.

Eerder weigerde Hammarby aanbiedingen van Sassuolo en Hellas Verona omdat deze niet in de buurt kwamen van de initiële vraagprijs van acht miljoen euro.

Hammarby speelt hard to get

Viktor Djukanovic wordt beschouwd als een veelbelovend talent in zijn thuisland en Scandinavië. In 2022 won hij de trofee voor Belofte van het Jaar in Montenegro en eindigde hij als derde in de verkiezing voor Speler van het Jaar.

Bij Hammarby ontwikkelde hij zich ook tot een sleutelspeler en was hij de eerste tiener sinds Alexander Isak die in één seizoen tien doelpunten scoorde in de Allsvenskan.

Hammarby wil Djukanovic dan ook zo lang mogelijk bij de club houden. “Er zullen zeker aanbiedingen komen. Maar we hebben Viktor duidelijk gemaakt dat we niet de ambitie hebben om hem te verkopen”, zei sportdirecteur Mikael Hjelmberg eerder.

“Mochten de biedingen dan onrealistisch hoog worden, dan zullen wij daar een standpunt over moeten innemen.”

Vervanger Nusa of Skov Olsen?

Viktor Djukanovic is een linker aanvaller die bekend staat om zijn dribbelvaardigheden en doelgerichtheid. Hij wordt gezien als een potentiële vervanger voor Antonio Nusa of Andreas Skov Olsen, mocht een van beide flankaanvallers Club Brugge verlaten.

Nusa heeft de interesse gewekt van clubs als Bayer Leverkusen, Crystal Palace en Fenerbahçe, terwijl Skov Olsen heeft aangegeven volgend seizoen bij Club Brugge te blijven, maar telkens tijdens de transferperiodes wordt gelinkt aan een mogelijke overstap naar het buitenland.

De mogelijke komst van Djukanovic hoeft echter niet te betekenen dat Nusa of Skov Olsen zullen vertrekken. Club Brugge houdt namelijk voortdurend interessante opportuniteiten in het oog om de aanvallende flankposities te versterken.

Club Brugge moet Djukanovic halen

Meest recent

Club Brugge slikt: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

12
12
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

247
247
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

253
253
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

104
104
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

37
37
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

327
327
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

142
142
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

85
85
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

253
253
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

159
159
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

362
362
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

219
219
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

435
435
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

387
387
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

50
50
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

66
66
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

288
288
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

114
114
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

441
441
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

234
234
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

251
251
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1058
1058
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

468
468
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

429
429

Meer sportnieuws