'Club Brugge tot het uiterste gepusht met 8 miljoen-deal'

1688
'Club Brugge tot het uiterste gepusht met 8 miljoen-deal'

Club Brugge heeft een bod van zes miljoen euro uitgebracht op Viktor Djukanovic, maar Hammarby speelt hard to get en wil minstens acht miljoen. Ondanks concurrentie van Lazio en eerdere afwijzingen door Hammarby, houdt Club Brugge vol.

Djukanovic geldt als een veelbelovend talent in Montenegro en Scandinavië. Hammarby wil hem behouden, maar kan bij hoge biedingen een ander standpunt innemen. Djukanovic wordt gezien als een potentiële vervanger voor Antonio Nusa of Andreas Skov Olsen, mocht een van hen vertrekken.

LEES OOK: Hein Vanhaezebrouck fileert ex-Club speler tot op het bot

Club Brugge mikt op transfers tussen 5 en 10 miljoen

Nu de euforie van de titel is gaan liggen, richt Club Brugge zich intensief op de voorbereiding van het nieuwe voetbalseizoen. Met de inkomsten uit de Champions League op zak, betreedt Blauw-Zwart de zomermercato met grote financiële middelen en een weldoordacht aankoopbeleid.

Dévy Rigaux kiest daarbij bewust niet voor 'grote' transfers van 12 tot 15 miljoen euro, maar richt zich op 'slimme', toekomstgerichte investeringen van 5 tot 8 miljoen euro, met een groot doorverkoop potentieel.

“Dat is het plan, in theorie. De geschiedenis leert dat we in de range van 5 tot 10 miljoen succesvolle transfers gedaan hebben”, stelde CEO Bob Madou in de podcast MidMid. “Een speler van 13 of 14 of 16 miljoen is niet per definitie succesvoller.”

Club biedt 6 miljoen voor Djukanovic, Hammarby wil 8 miljoen

Club Brugge heeft al een slim en toekomstgericht doelwit op het oog met Viktor Djukanovic (20) van Hammarby. Volgens Expressen heeft Club een bod van zes miljoen euro uitgebracht op de Montenegrijnse flankaanvaller, maar kreeg een negatief antwoord vanuit Stockholm.

Ondanks de afwijzing heeft Club Brugge het dossier van Djukanovic nog niet opgegeven. De Belgische landskampioen staat echter voor een stevige uitdaging door de concurrentie van Lazio, dat Djukanovic al sinds januari volgt.

Eerder weigerde Hammarby aanbiedingen van Sassuolo en Hellas Verona omdat deze niet in de buurt kwamen van de initiële vraagprijs van acht miljoen euro.

Hammarby speelt hard to get

Viktor Djukanovic wordt beschouwd als een veelbelovend talent in zijn thuisland en Scandinavië. In 2022 won hij de trofee voor Belofte van het Jaar in Montenegro en eindigde hij als derde in de verkiezing voor Speler van het Jaar.

Bij Hammarby ontwikkelde hij zich ook tot een sleutelspeler en was hij de eerste tiener sinds Alexander Isak die in één seizoen tien doelpunten scoorde in de Allsvenskan.

Hammarby wil Djukanovic dan ook zo lang mogelijk bij de club houden. “Er zullen zeker aanbiedingen komen. Maar we hebben Viktor duidelijk gemaakt dat we niet de ambitie hebben om hem te verkopen”, zei sportdirecteur Mikael Hjelmberg eerder.

“Mochten de biedingen dan onrealistisch hoog worden, dan zullen wij daar een standpunt over moeten innemen.”

Vervanger Nusa of Skov Olsen?

Viktor Djukanovic is een linker aanvaller die bekend staat om zijn dribbelvaardigheden en doelgerichtheid. Hij wordt gezien als een potentiële vervanger voor Antonio Nusa of Andreas Skov Olsen, mocht een van beide flankaanvallers Club Brugge verlaten.

Nusa heeft de interesse gewekt van clubs als Bayer Leverkusen, Crystal Palace en Fenerbahçe, terwijl Skov Olsen heeft aangegeven volgend seizoen bij Club Brugge te blijven, maar telkens tijdens de transferperiodes wordt gelinkt aan een mogelijke overstap naar het buitenland.

De mogelijke komst van Djukanovic hoeft echter niet te betekenen dat Nusa of Skov Olsen zullen vertrekken. Club Brugge houdt namelijk voortdurend interessante opportuniteiten in het oog om de aanvallende flankposities te versterken.

Club Brugge moet Djukanovic halen

Meest recent

Doku en De Cuyper bikkelen: bekerconfrontatie wordt thriller

Wat een zenuwslopende avond voor Jeremy Doku en Maxim De Cuyper! Manchester City en Brighton moesten ...

3
3
Hein Vanhaezebrouck fileert ex-Club speler tot op het bot

Hein Vanhaezebrouck heeft bij Play Sports wel vaker een opvallende kijk op het voetbal. De analist ...

11
11
Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Kevin De Bruyne beleefde vanavond bij Napoli een wedstrijd met twee gezichten. De Rode Duivel begon ...

7
7
Straffe stoot van Mbangula: "Hopelijk niet de laatste"

Na een veelbelovende start van zijn carrière bij Juventus had Samuel Mbangula het de laatste ...

5
5
Overmars duikt plots op: de rel die zijn carrière veranderde

Marc Overmars was jarenlang een van de grootste namen in het Nederlandse voetbal. Bij Ajax groeide ...

35
35
Club Brugge mag nu al dromen van stevige CL-opsteker

Voor Club Brugge is de Champions League de laatste jaren het favoriete speelterrein geworden. ...

73
73
Kompany is weer thuis: Bayern maakt diagnose bekend

Er heersten de voorbije dagen grote zorgen over de gezondheid van Vincent Kompany. Onze landgenoot ...

108
108
OHL Women beleeft weer zwarte avond in Champions League

Het lijkt niet de campagne van OHL Women te gaan worden in de Champions League. Nadat ze nog ...

49
49
Sensatie in San Siro: Mbangula velt Milan met hattrick

AC Milan heeft woensdagavond een zeer slechte zaak gedaan in de Italiaanse titelstrijd. Het leed ...

49
49
"Tielemans zal spijt hebben van zijn keuze voor Man Utd"

Komend weekend wacht Manchester United in de Premier League een lastige verplaatsing naar Chelsea en ...

67
67
Cristiano Ronaldo valt alsnog in prijzen op Gouden Bal

Hij beschouwt zichzelf nog altijd als wellicht de beste speler ter wereld, maar de rest van de ...

44
44
Anderlecht-fans maken statement na pandoering in Gent

Anderlecht lijkt weer op de rand van een crisis te staan nadat het vorig weekend een 4-0 om de oren ...

246
246
'Mignolet schiet in actie voor revelatie Standard'

Standard gaat door een moeilijke periode, want het leed vorig weekend in Genk al zijn vierde ...

136
136
Club zet nieuwe stap in CL en doet monden openvallen

Club Brugge wist de voorbije twee seizoenen telkens net de league phase van de Champions League te ...

499
499
Geen Stassin of Vermant: "Hij wordt de spits van Duivels"

Romelu Lukaku komt bij Fenerbahçe dit seizoen weinig aan spelen toe en is ondertussen ook al ...

204
204
Verheye ziet nog één manco bij de Spor: "Dan rustig seizoen"

In de Challenger Pro League lijkt het dit seizoen voor de titel te zullen gaan tussen Beerschot, dat ...

41
41
FC Barcelona krijgt zeer bizarre straf na affaire-Alvarez

De voorbije transferzomer bracht heel wat toptransfers, maar ook enkele grote deals die uiteindelijk ...

31
31
Jong Genk zal balen na heenmatch in Youth League

De voorbije weken maakte Club NXT alweer indruk in de Youth League door een zeven op negen te ...

136
136
Deschacht opnieuw onder vuur: "Moet hij ons belachelijk maken?"

Olivier Deschacht kreeg de voorbije tijd heel wat kritiek nadat hij in de podcast Ongefilterd liet ...

191
191
Alderweireld lyrisch: "Bijna schandalig hoe goed hij is"

Harry Kane heeft met het winnen van de Gouden Bal de ultieme erkenning gekregen voor zijn ...

104
104
Voorzitter Bayern schetst heel opvallend beeld over Kompany

Vincent Kompany heeft al heel veel indruk gemaakt bij Bayern München. Dat blijkt uit de lovende ...

226
226
'Westerlo wil uitpakken met volgende knaltransfer'

KVC Westerlo is zeer goed bezig en de Kemphanen hebben er op het eerste zicht wel een goede mercato ...

97
97
OH Leuven voor cruciaal duel: "Winnen is een must"

In het vrouwenvoetbal staat OH Leuven voor een cruciaal duel in de Champions League. Ze nemen het ...

8
8
Barça-Real zindert na: spelleiding ging in de fout

De Spaanse scheidsrechterscommissie CTA heeft toegegeven dat João Cancelo tijdens de ...

55
55
'Waanzinnig bod van Europese topclub op Alvarez'

Gaat Julian Alvarez Arsenal dan toch verlaten in 2027? De Argentijnse aanvaller was graag naar FC ...

50
50

Meer sportnieuws