'Club Brugge tot het uiterste gepusht met 8 miljoen-deal'

1688
'Club Brugge tot het uiterste gepusht met 8 miljoen-deal'

Club Brugge heeft een bod van zes miljoen euro uitgebracht op Viktor Djukanovic, maar Hammarby speelt hard to get en wil minstens acht miljoen. Ondanks concurrentie van Lazio en eerdere afwijzingen door Hammarby, houdt Club Brugge vol.

Djukanovic geldt als een veelbelovend talent in Montenegro en Scandinavië. Hammarby wil hem behouden, maar kan bij hoge biedingen een ander standpunt innemen. Djukanovic wordt gezien als een potentiële vervanger voor Antonio Nusa of Andreas Skov Olsen, mocht een van hen vertrekken.

LEES OOK: Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Club Brugge mikt op transfers tussen 5 en 10 miljoen

Nu de euforie van de titel is gaan liggen, richt Club Brugge zich intensief op de voorbereiding van het nieuwe voetbalseizoen. Met de inkomsten uit de Champions League op zak, betreedt Blauw-Zwart de zomermercato met grote financiële middelen en een weldoordacht aankoopbeleid.

Dévy Rigaux kiest daarbij bewust niet voor 'grote' transfers van 12 tot 15 miljoen euro, maar richt zich op 'slimme', toekomstgerichte investeringen van 5 tot 8 miljoen euro, met een groot doorverkoop potentieel.

“Dat is het plan, in theorie. De geschiedenis leert dat we in de range van 5 tot 10 miljoen succesvolle transfers gedaan hebben”, stelde CEO Bob Madou in de podcast MidMid. “Een speler van 13 of 14 of 16 miljoen is niet per definitie succesvoller.”

Club biedt 6 miljoen voor Djukanovic, Hammarby wil 8 miljoen

Club Brugge heeft al een slim en toekomstgericht doelwit op het oog met Viktor Djukanovic (20) van Hammarby. Volgens Expressen heeft Club een bod van zes miljoen euro uitgebracht op de Montenegrijnse flankaanvaller, maar kreeg een negatief antwoord vanuit Stockholm.

Ondanks de afwijzing heeft Club Brugge het dossier van Djukanovic nog niet opgegeven. De Belgische landskampioen staat echter voor een stevige uitdaging door de concurrentie van Lazio, dat Djukanovic al sinds januari volgt.

Eerder weigerde Hammarby aanbiedingen van Sassuolo en Hellas Verona omdat deze niet in de buurt kwamen van de initiële vraagprijs van acht miljoen euro.

Hammarby speelt hard to get

Viktor Djukanovic wordt beschouwd als een veelbelovend talent in zijn thuisland en Scandinavië. In 2022 won hij de trofee voor Belofte van het Jaar in Montenegro en eindigde hij als derde in de verkiezing voor Speler van het Jaar.

Bij Hammarby ontwikkelde hij zich ook tot een sleutelspeler en was hij de eerste tiener sinds Alexander Isak die in één seizoen tien doelpunten scoorde in de Allsvenskan.

Hammarby wil Djukanovic dan ook zo lang mogelijk bij de club houden. “Er zullen zeker aanbiedingen komen. Maar we hebben Viktor duidelijk gemaakt dat we niet de ambitie hebben om hem te verkopen”, zei sportdirecteur Mikael Hjelmberg eerder.

“Mochten de biedingen dan onrealistisch hoog worden, dan zullen wij daar een standpunt over moeten innemen.”

Vervanger Nusa of Skov Olsen?

Viktor Djukanovic is een linker aanvaller die bekend staat om zijn dribbelvaardigheden en doelgerichtheid. Hij wordt gezien als een potentiële vervanger voor Antonio Nusa of Andreas Skov Olsen, mocht een van beide flankaanvallers Club Brugge verlaten.

Nusa heeft de interesse gewekt van clubs als Bayer Leverkusen, Crystal Palace en Fenerbahçe, terwijl Skov Olsen heeft aangegeven volgend seizoen bij Club Brugge te blijven, maar telkens tijdens de transferperiodes wordt gelinkt aan een mogelijke overstap naar het buitenland.

De mogelijke komst van Djukanovic hoeft echter niet te betekenen dat Nusa of Skov Olsen zullen vertrekken. Club Brugge houdt namelijk voortdurend interessante opportuniteiten in het oog om de aanvallende flankposities te versterken.

Club Brugge moet Djukanovic halen

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

442
442
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

10
10
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

150
150
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

33
33
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

22
22
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

94
94
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

207
207
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

49
49
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

46
46
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

166
166
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

213
213
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

202
202
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1162
1162
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

111
111
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

44
44
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

308
308
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

83
83
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

67
67
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

33
33
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

68
68
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

178
178
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

364
364

Meer sportnieuws