'Club Brugge tot het uiterste gepusht met 8 miljoen-deal'

1688 stemmen
'Club Brugge tot het uiterste gepusht met 8 miljoen-deal'

Club Brugge heeft een bod van zes miljoen euro uitgebracht op Viktor Djukanovic, maar Hammarby speelt hard to get en wil minstens acht miljoen. Ondanks concurrentie van Lazio en eerdere afwijzingen door Hammarby, houdt Club Brugge vol.

Djukanovic geldt als een veelbelovend talent in Montenegro en Scandinavië. Hammarby wil hem behouden, maar kan bij hoge biedingen een ander standpunt innemen. Djukanovic wordt gezien als een potentiële vervanger voor Antonio Nusa of Andreas Skov Olsen, mocht een van hen vertrekken.

LEES OOK: 'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge mikt op transfers tussen 5 en 10 miljoen

Nu de euforie van de titel is gaan liggen, richt Club Brugge zich intensief op de voorbereiding van het nieuwe voetbalseizoen. Met de inkomsten uit de Champions League op zak, betreedt Blauw-Zwart de zomermercato met grote financiële middelen en een weldoordacht aankoopbeleid.

Dévy Rigaux kiest daarbij bewust niet voor 'grote' transfers van 12 tot 15 miljoen euro, maar richt zich op 'slimme', toekomstgerichte investeringen van 5 tot 8 miljoen euro, met een groot doorverkoop potentieel.

“Dat is het plan, in theorie. De geschiedenis leert dat we in de range van 5 tot 10 miljoen succesvolle transfers gedaan hebben”, stelde CEO Bob Madou in de podcast MidMid. “Een speler van 13 of 14 of 16 miljoen is niet per definitie succesvoller.”

Club biedt 6 miljoen voor Djukanovic, Hammarby wil 8 miljoen

Club Brugge heeft al een slim en toekomstgericht doelwit op het oog met Viktor Djukanovic (20) van Hammarby. Volgens Expressen heeft Club een bod van zes miljoen euro uitgebracht op de Montenegrijnse flankaanvaller, maar kreeg een negatief antwoord vanuit Stockholm.

Ondanks de afwijzing heeft Club Brugge het dossier van Djukanovic nog niet opgegeven. De Belgische landskampioen staat echter voor een stevige uitdaging door de concurrentie van Lazio, dat Djukanovic al sinds januari volgt.

Eerder weigerde Hammarby aanbiedingen van Sassuolo en Hellas Verona omdat deze niet in de buurt kwamen van de initiële vraagprijs van acht miljoen euro.

Hammarby speelt hard to get

Viktor Djukanovic wordt beschouwd als een veelbelovend talent in zijn thuisland en Scandinavië. In 2022 won hij de trofee voor Belofte van het Jaar in Montenegro en eindigde hij als derde in de verkiezing voor Speler van het Jaar.

Bij Hammarby ontwikkelde hij zich ook tot een sleutelspeler en was hij de eerste tiener sinds Alexander Isak die in één seizoen tien doelpunten scoorde in de Allsvenskan.

Hammarby wil Djukanovic dan ook zo lang mogelijk bij de club houden. “Er zullen zeker aanbiedingen komen. Maar we hebben Viktor duidelijk gemaakt dat we niet de ambitie hebben om hem te verkopen”, zei sportdirecteur Mikael Hjelmberg eerder.

“Mochten de biedingen dan onrealistisch hoog worden, dan zullen wij daar een standpunt over moeten innemen.”

Vervanger Nusa of Skov Olsen?

Viktor Djukanovic is een linker aanvaller die bekend staat om zijn dribbelvaardigheden en doelgerichtheid. Hij wordt gezien als een potentiële vervanger voor Antonio Nusa of Andreas Skov Olsen, mocht een van beide flankaanvallers Club Brugge verlaten.

Nusa heeft de interesse gewekt van clubs als Bayer Leverkusen, Crystal Palace en Fenerbahçe, terwijl Skov Olsen heeft aangegeven volgend seizoen bij Club Brugge te blijven, maar telkens tijdens de transferperiodes wordt gelinkt aan een mogelijke overstap naar het buitenland.

De mogelijke komst van Djukanovic hoeft echter niet te betekenen dat Nusa of Skov Olsen zullen vertrekken. Club Brugge houdt namelijk voortdurend interessante opportuniteiten in het oog om de aanvallende flankposities te versterken.

Club Brugge moet Djukanovic halen

Meest recent

Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

10
10
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

13
13
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

65
65
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

242
242
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

396
396
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

389
389
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

66
66
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

365
365
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

480
480
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

233
233
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

52
52
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

213
213
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

439
439
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

262
262
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

695
695
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

210
210
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

239
239
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

548
548
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

382
382
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

714
714
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

609
609
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

222
222
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

720
720
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242

Meer sportnieuws