De Roeck spreekt duidelijke ambities met Antwerp uit

door
De Roeck spreekt duidelijke ambities met Antwerp uit

Jonas De Roeck is de opvolger van de vertrokken Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC. De oefenmeester gaf een eerste interview na zijn aanstelling bij The Great Old en sprak onder meer over de ambities van de club.

De Roeck moet van Bommel doen vergeten op de Bosuil en dat zal geen gemakkelijke opdracht zijn. De Nederlander pakte met Antwerp de dubbel, maar kende afgelopen seizoen een terugval. De Roeck hoopt het Antwerp-DNA weer op te pikken.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Superfan

De Roeck en zijn familie zijn supporter van Antwerp en het DNA van de club zit naar eigen zeggen in zijn bloed. Eerder was hij ook al trainer bij Antwerp en de cirkel is nu rond. “Ik weet wat we samen kunnen bereiken. Het Antwerp-DNA zit sowieso nog in mij”, klinkt het duidelijk.

De nieuwe T1 had het ook over de sportieve ambities op de Bosuil. “Concreet zijn onze sportieve ambities om mee te blijven draaien in de Belgische top. We willen ons kwalificeren voor Play-Off 1. En we hebben een bekercultuur, dus willen daar zo ver mogelijk geraken", citeert Het Laatste Nieuws.

Nieuwe speelstijl?

Onder van Bommel durfde Antwerp wel eens behoudender spelen, maar De Roeck gaat voor aanvallend voetbal. “Ik hou van mooi, attractief voetbal. Gecombineerd met de stijl die ik als speler had: mensen moeten op het einde van een wedstrijd kunnen zien dat de spelers alles hebben gegeven.”

De Roeck wijst naar clublegendes zoals Rudi Smits, Rudi Taeymans en Ritchie De Laet. Spelers die hun truitje durven natmaken en de cultuur van Antwerp hoog in het vaandel dragen. Er voor de volle 1.000 procent tegen aangaan lijkt het motto te zijn komend seizoen bij The Great Old.

Is De Roeck de juiste man voor Antwerp?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

12
12
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

17
17
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

158
158
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

52
52
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

145
145
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

146
146
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

56
56
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

154
154
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

501
501
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

108
108
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

563
563
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

378
378
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

28
28
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

69
69
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

94
94
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

534
534
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

429
429
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

151
151
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

46
46
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

123
123
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

123
123
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

405
405
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

302
302
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

391
391

Meer sportnieuws