De Roeck spreekt duidelijke ambities met Antwerp uit

door
De Roeck spreekt duidelijke ambities met Antwerp uit

Jonas De Roeck is de opvolger van de vertrokken Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC. De oefenmeester gaf een eerste interview na zijn aanstelling bij The Great Old en sprak onder meer over de ambities van de club.

De Roeck moet van Bommel doen vergeten op de Bosuil en dat zal geen gemakkelijke opdracht zijn. De Nederlander pakte met Antwerp de dubbel, maar kende afgelopen seizoen een terugval. De Roeck hoopt het Antwerp-DNA weer op te pikken.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Superfan

De Roeck en zijn familie zijn supporter van Antwerp en het DNA van de club zit naar eigen zeggen in zijn bloed. Eerder was hij ook al trainer bij Antwerp en de cirkel is nu rond. “Ik weet wat we samen kunnen bereiken. Het Antwerp-DNA zit sowieso nog in mij”, klinkt het duidelijk.

De nieuwe T1 had het ook over de sportieve ambities op de Bosuil. “Concreet zijn onze sportieve ambities om mee te blijven draaien in de Belgische top. We willen ons kwalificeren voor Play-Off 1. En we hebben een bekercultuur, dus willen daar zo ver mogelijk geraken", citeert Het Laatste Nieuws.

Nieuwe speelstijl?

Onder van Bommel durfde Antwerp wel eens behoudender spelen, maar De Roeck gaat voor aanvallend voetbal. “Ik hou van mooi, attractief voetbal. Gecombineerd met de stijl die ik als speler had: mensen moeten op het einde van een wedstrijd kunnen zien dat de spelers alles hebben gegeven.”

De Roeck wijst naar clublegendes zoals Rudi Smits, Rudi Taeymans en Ritchie De Laet. Spelers die hun truitje durven natmaken en de cultuur van Antwerp hoog in het vaandel dragen. Er voor de volle 1.000 procent tegen aangaan lijkt het motto te zijn komend seizoen bij The Great Old.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

'Antwerp dumpt held genadeloos'
'Antwerp dumpt held genadeloos'
426

Is De Roeck de juiste man voor Antwerp?

Meest recent

Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

20
20
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

22
22
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

10
10
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

48
48
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

60
60
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

32
32
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

97
97
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

73
73
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

123
123
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

114
114
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

64
64
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

192
192
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

84
84
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

142
142
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

284
284
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

281
281
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

26
26
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

618
618
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

433
433
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

258
258
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

405
405
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

116
116
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

82
82
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

59
59
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

180
180

Meer sportnieuws