De Roeck spreekt duidelijke ambities met Antwerp uit

195 stemmen
De Roeck spreekt duidelijke ambities met Antwerp uit

Jonas De Roeck is de opvolger van de vertrokken Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC. De oefenmeester gaf een eerste interview na zijn aanstelling bij The Great Old en sprak onder meer over de ambities van de club.

De Roeck moet van Bommel doen vergeten op de Bosuil en dat zal geen gemakkelijke opdracht zijn. De Nederlander pakte met Antwerp de dubbel, maar kende afgelopen seizoen een terugval. De Roeck hoopt het Antwerp-DNA weer op te pikken.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Superfan

De Roeck en zijn familie zijn supporter van Antwerp en het DNA van de club zit naar eigen zeggen in zijn bloed. Eerder was hij ook al trainer bij Antwerp en de cirkel is nu rond. “Ik weet wat we samen kunnen bereiken. Het Antwerp-DNA zit sowieso nog in mij”, klinkt het duidelijk.

De nieuwe T1 had het ook over de sportieve ambities op de Bosuil. “Concreet zijn onze sportieve ambities om mee te blijven draaien in de Belgische top. We willen ons kwalificeren voor Play-Off 1. En we hebben een bekercultuur, dus willen daar zo ver mogelijk geraken", citeert Het Laatste Nieuws.

Nieuwe speelstijl?

Onder van Bommel durfde Antwerp wel eens behoudender spelen, maar De Roeck gaat voor aanvallend voetbal. “Ik hou van mooi, attractief voetbal. Gecombineerd met de stijl die ik als speler had: mensen moeten op het einde van een wedstrijd kunnen zien dat de spelers alles hebben gegeven.”

De Roeck wijst naar clublegendes zoals Rudi Smits, Rudi Taeymans en Ritchie De Laet. Spelers die hun truitje durven natmaken en de cultuur van Antwerp hoog in het vaandel dragen. Er voor de volle 1.000 procent tegen aangaan lijkt het motto te zijn komend seizoen bij The Great Old.

Is De Roeck de juiste man voor Antwerp?

Meest recent

'Afscheid na 183 matchen: Duitsers kloppen aan bij Club'

Met Simon Mignolet (pensioen) en Aleksandar Stankovic (terug naar Internazionale) zag Club Brugge in ...

90
90
'Versterking Anderlecht: 23-jarige flankaanvaller in vizier'

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Tubeke, waar coach Vitor Bruno zijn troepen ...

71
71
'Transferbom Arsenal, United dokt 50 miljoen aan Chelsea'

Door het wereldkampioenschap gaat het nieuwe seizoen in de Premier League pas eind augustus weer van ...

28
28
'Nieuwe trainer Genk: grote namen en oude bekenden op lijst'

Hoewel de voorbereiding inmiddels op toerental draait, moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe ...

374
374
'Balogun-bom zindert na: Infantino in vieze papieren'

Uiteindelijk maakte het op het veld geen verschil, maar de affaire rond Folarin Balogun heeft heel ...

472
472
Kritiek uit Waalse hoek: positie Mechele weer onder druk?

De Rode Duivels hebben zich na een memorabele wedstrijd tegen de Verenigde Staten geplaatst voor de ...

322
322
'Club wil fors uitpakken: nieuwe middenvelder uit Serie A'

Bij landskampioen Club Brugge draait de voorbereiding inmiddels op volle toeren, maar het is ...

290
290
'Bondscoach Nederland: topkandidaat open voor de job'

Het WK 2026 draaide uiteindelijk uit op een grote deceptie voor Nederland. Uiteindelijk kostte het ...

164
164
'Anderlecht onder stoom: zes miljoen voor nieuwe spelmaker'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

617
617
Vanaken of De Bruyne tegen Spanje? "Ik zou hém opstellen"

De Rode Duivels strijden aanstaande vrijdag tegen Spanje voor een plek in de halve finales van het ...

550
550
Stunt in de maak: Club Brugge aast op WK-sensatie

Club Brugge wil opnieuw verrassen op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft volgens lokale bronnen een ...

731
731
'Duivels stappen voor clash met Spanje wéér naar FIFA'

Het zat er de voorbije dagen bovenarms op tussen de Belgische en wereldvoetbalbond. De beslissing ...

461
461
'Nieuwe wending: Union heeft recordtransfer voor grijpen'

Voor Union is het alweer een zeer drukke transferzomer. De bekerwinnaar was tot dusver vooral zeer ...

100
100
Frankrijk is de VS niet: FIFA stuurt Les Bleus wandelen

Er was de voorbije dagen heel wat ophef rond de beslissing van de FIFA om de schorsing van Folarin ...

209
209
Juventus pakt uit met alweer Belgisch talent

Juventus kwam de voorbije jaren bijzonder graag naar België om jonge talenten binnen te halen. ...

71
71
'Union schrikt: Khalaili-deal op losse schroeven'

Voor Union wordt het deze zomer weer business as usual: het zal zijn beste spelers zien vertrekken. ...

81
81
'Titanenstrijd om Tresoldi: Club neemt standpunt in'

Bij Club Brugge lijkt er op dit moment stilte voor de storm te heersen. De verwachting is dat het ...

471
471
Genk wint tweede oefenwedstrijd: twee grote verrassingen

KRC Genk hoopt zich na een tegenvallend seizoen in de komende jaargang te herpakken. Woensdag hebben ...

217
217
'Stroomversnelling op komst in dossier Tzolis'

Club Brugge begon zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen met een overwinning tegen KV Kortrijk, ...

260
260
'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp vertoeft momenteel op stage in Duitsland om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen, ...

353
353
‘Warleson weg: Cercle Brugge kijkt naar bekende naam’

Cercle Brugge staat op het punt afscheid te nemen van doelman Warleson. Da Braziliaan gaat naar het ...

223
223
‘Eriksen onderzocht na nieuwe hartproblemen’

Vorige maand was het vlak voor het WK even schrikken. Christian Eriksen ging naar de grond en het ...

79
79
Balogun bijt van zich af na Duivelse pandoering

De commotie rond Folarin Balogun voor de clash tegen de Rode Duivels zorgde voor een storm. De ...

368
368
‘De Cat naar nieuwe club: vangt Anderlecht toch meer?’

Nathan De Cat heeft na een topseizoen bij RSC Anderlecht een knaltransfer beet. De middenvelder ...

457
457
Amerikaanse ‘tweeling’ Lukaku briest: “Kan niet naar buiten”

Romelu Lukaku heeft een dubbelganger rondlopen in de Verenigde Staten. Voormalige American ...

41
41

Meer sportnieuws