De Roeck spreekt duidelijke ambities met Antwerp uit

door
De Roeck spreekt duidelijke ambities met Antwerp uit

Jonas De Roeck is de opvolger van de vertrokken Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC. De oefenmeester gaf een eerste interview na zijn aanstelling bij The Great Old en sprak onder meer over de ambities van de club.

De Roeck moet van Bommel doen vergeten op de Bosuil en dat zal geen gemakkelijke opdracht zijn. De Nederlander pakte met Antwerp de dubbel, maar kende afgelopen seizoen een terugval. De Roeck hoopt het Antwerp-DNA weer op te pikken.

LEES OOK: Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Superfan

De Roeck en zijn familie zijn supporter van Antwerp en het DNA van de club zit naar eigen zeggen in zijn bloed. Eerder was hij ook al trainer bij Antwerp en de cirkel is nu rond. “Ik weet wat we samen kunnen bereiken. Het Antwerp-DNA zit sowieso nog in mij”, klinkt het duidelijk.

De nieuwe T1 had het ook over de sportieve ambities op de Bosuil. “Concreet zijn onze sportieve ambities om mee te blijven draaien in de Belgische top. We willen ons kwalificeren voor Play-Off 1. En we hebben een bekercultuur, dus willen daar zo ver mogelijk geraken", citeert Het Laatste Nieuws.

Nieuwe speelstijl?

Onder van Bommel durfde Antwerp wel eens behoudender spelen, maar De Roeck gaat voor aanvallend voetbal. “Ik hou van mooi, attractief voetbal. Gecombineerd met de stijl die ik als speler had: mensen moeten op het einde van een wedstrijd kunnen zien dat de spelers alles hebben gegeven.”

De Roeck wijst naar clublegendes zoals Rudi Smits, Rudi Taeymans en Ritchie De Laet. Spelers die hun truitje durven natmaken en de cultuur van Antwerp hoog in het vaandel dragen. Er voor de volle 1.000 procent tegen aangaan lijkt het motto te zijn komend seizoen bij The Great Old.

Is De Roeck de juiste man voor Antwerp?

Meest recent

Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

33
33
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

70
70
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

46
46
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

110
110
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

98
98
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

165
165
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

31
31
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

78
78
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

256
256
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

155
155
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

254
254
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

464
464
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

156
156
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

47
47
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

271
271
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

381
381
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

379
379
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

143
143
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

368
368
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

159
159
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

50
50

Meer sportnieuws