De Roeck spreekt duidelijke ambities met Antwerp uit

door
De Roeck spreekt duidelijke ambities met Antwerp uit

Jonas De Roeck is de opvolger van de vertrokken Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC. De oefenmeester gaf een eerste interview na zijn aanstelling bij The Great Old en sprak onder meer over de ambities van de club.

De Roeck moet van Bommel doen vergeten op de Bosuil en dat zal geen gemakkelijke opdracht zijn. De Nederlander pakte met Antwerp de dubbel, maar kende afgelopen seizoen een terugval. De Roeck hoopt het Antwerp-DNA weer op te pikken.

LEES OOK: Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Superfan

De Roeck en zijn familie zijn supporter van Antwerp en het DNA van de club zit naar eigen zeggen in zijn bloed. Eerder was hij ook al trainer bij Antwerp en de cirkel is nu rond. “Ik weet wat we samen kunnen bereiken. Het Antwerp-DNA zit sowieso nog in mij”, klinkt het duidelijk.

De nieuwe T1 had het ook over de sportieve ambities op de Bosuil. “Concreet zijn onze sportieve ambities om mee te blijven draaien in de Belgische top. We willen ons kwalificeren voor Play-Off 1. En we hebben een bekercultuur, dus willen daar zo ver mogelijk geraken", citeert Het Laatste Nieuws.

Nieuwe speelstijl?

Onder van Bommel durfde Antwerp wel eens behoudender spelen, maar De Roeck gaat voor aanvallend voetbal. “Ik hou van mooi, attractief voetbal. Gecombineerd met de stijl die ik als speler had: mensen moeten op het einde van een wedstrijd kunnen zien dat de spelers alles hebben gegeven.”

De Roeck wijst naar clublegendes zoals Rudi Smits, Rudi Taeymans en Ritchie De Laet. Spelers die hun truitje durven natmaken en de cultuur van Antwerp hoog in het vaandel dragen. Er voor de volle 1.000 procent tegen aangaan lijkt het motto te zijn komend seizoen bij The Great Old.

Is De Roeck de juiste man voor Antwerp?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

44
44
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

120
120
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

66
66
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

62
62
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

109
109
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

159
159
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

81
81
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

76
76
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

81
81
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

548
548
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

29
29
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

64
64
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

181
181
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

201
201
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

64
64
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

78
78
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

254
254
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

208
208
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

72
72
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

308
308
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

500
500
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

210
210
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

177
177
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

602
602
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

119
119

Meer sportnieuws