'Real Madrid berooft Liverpool van sterkhouder'

door
'Real Madrid berooft Liverpool van sterkhouder'

Het EK voetbal beheerst het nieuws, maar ondertussen is er ook geen gebrek aan transfergeruchten. Zoals wel vaker is Liverpool daarbij betrokken.

De Reds ondergaan deze zomer een heuse transformatie. Arne Slot neemt over van clublegende Jürgen Klopp en moet een nieuw, succesvol tijdperk inluiden op Anfield Road. De Nederlander bekijkt waar hij zijn ploeg kan versterken, maar ziet mogelijk ook enkele belangrijke pionnen vertrekken.

LEES OOK: Straffe onthulling Courtois: “Dit riep Haaland naar mij”

Zoekt Van Dijk andere oorden op?

De Telegraaf ging dieper in op de toekomst van Virgil van Dijk, een van die sterkhouders. De Nederlandse krant stelt zich vragen over de toekomst van de verdediger bij Liverpool en draagt daarbij Real Madrid aan als opvallende mogelijke nieuwe werkgever.

"Ja, Van Dijk heeft aangegeven het prima naar zijn zin te hebben met zijn gezin in Engeland. Maar wat nu als ineens Real Madrid voor zijn neus staat?", vraagt de krant zich af. Een opmerkelijk gerucht, dat echter onwaarschijnlijk lijkt om waarheid te worden. Arne Slot lijkt immers nog volledig op Van Dijk te rekenen in zijn defensie.

Van Dijk kijkt uit naar toekomst

De 32-jarige Van Dijk heeft nog een contract tot midden 2025 bij Liverpool. Hij lijkt zelf ook zin te hebben om nog eens alles te geven voor de Engelse topclub en Slot. "Ik kijk nu alweer uit naar het volgende seizoen, om heel eerlijk te zijn", vertelde Van Dijk niet zo lang geleden aan The Athletic.

"Ik ben heel benieuwd en heb erg veel vragen. De Premier League en Liverpool is natuurlijk een heel ander niveau, maar we zijn hier voor hem", aldus Van Dijk over Slot. Maar eerst dus knallen op het EK met Oranje.

Zou Van Dijk nog meekunnen bij Real?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

20
20
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

89
89
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

138
138
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

32
32
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

177
177
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

93
93
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

100
100
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

75
75
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

183
183
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

74
74
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

135
135
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1188
1188
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

65
65
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

76
76
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

518
518
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

236
236
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

154
154
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

138
138
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1060
1060
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

394
394
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

888
888

Meer sportnieuws