'Real Madrid berooft Liverpool van sterkhouder'

door
'Real Madrid berooft Liverpool van sterkhouder'

Het EK voetbal beheerst het nieuws, maar ondertussen is er ook geen gebrek aan transfergeruchten. Zoals wel vaker is Liverpool daarbij betrokken.

De Reds ondergaan deze zomer een heuse transformatie. Arne Slot neemt over van clublegende Jürgen Klopp en moet een nieuw, succesvol tijdperk inluiden op Anfield Road. De Nederlander bekijkt waar hij zijn ploeg kan versterken, maar ziet mogelijk ook enkele belangrijke pionnen vertrekken.

LEES OOK: 'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Zoekt Van Dijk andere oorden op?

De Telegraaf ging dieper in op de toekomst van Virgil van Dijk, een van die sterkhouders. De Nederlandse krant stelt zich vragen over de toekomst van de verdediger bij Liverpool en draagt daarbij Real Madrid aan als opvallende mogelijke nieuwe werkgever.

"Ja, Van Dijk heeft aangegeven het prima naar zijn zin te hebben met zijn gezin in Engeland. Maar wat nu als ineens Real Madrid voor zijn neus staat?", vraagt de krant zich af. Een opmerkelijk gerucht, dat echter onwaarschijnlijk lijkt om waarheid te worden. Arne Slot lijkt immers nog volledig op Van Dijk te rekenen in zijn defensie.

Van Dijk kijkt uit naar toekomst

De 32-jarige Van Dijk heeft nog een contract tot midden 2025 bij Liverpool. Hij lijkt zelf ook zin te hebben om nog eens alles te geven voor de Engelse topclub en Slot. "Ik kijk nu alweer uit naar het volgende seizoen, om heel eerlijk te zijn", vertelde Van Dijk niet zo lang geleden aan The Athletic.

"Ik ben heel benieuwd en heb erg veel vragen. De Premier League en Liverpool is natuurlijk een heel ander niveau, maar we zijn hier voor hem", aldus Van Dijk over Slot. Maar eerst dus knallen op het EK met Oranje.

🚀

Zou Van Dijk nog meekunnen bij Real?

Meest recent

Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

26
26
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

11
11
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

42
42
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

13
13
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

41
41
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

84
84
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

37
37
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

164
164
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

17
17
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

67
67
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

158
158
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

117
117
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

73
73
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

62
62
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

114
114
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

78
78
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

336
336
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

381
381
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

351
351
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

24
24
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

250
250
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

117
117

Meer sportnieuws