'Real Madrid berooft Liverpool van sterkhouder'

880 stemmen
'Real Madrid berooft Liverpool van sterkhouder'

Het EK voetbal beheerst het nieuws, maar ondertussen is er ook geen gebrek aan transfergeruchten. Zoals wel vaker is Liverpool daarbij betrokken.

De Reds ondergaan deze zomer een heuse transformatie. Arne Slot neemt over van clublegende Jürgen Klopp en moet een nieuw, succesvol tijdperk inluiden op Anfield Road. De Nederlander bekijkt waar hij zijn ploeg kan versterken, maar ziet mogelijk ook enkele belangrijke pionnen vertrekken.

LEES OOK: Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Zoekt Van Dijk andere oorden op?

De Telegraaf ging dieper in op de toekomst van Virgil van Dijk, een van die sterkhouders. De Nederlandse krant stelt zich vragen over de toekomst van de verdediger bij Liverpool en draagt daarbij Real Madrid aan als opvallende mogelijke nieuwe werkgever.

"Ja, Van Dijk heeft aangegeven het prima naar zijn zin te hebben met zijn gezin in Engeland. Maar wat nu als ineens Real Madrid voor zijn neus staat?", vraagt de krant zich af. Een opmerkelijk gerucht, dat echter onwaarschijnlijk lijkt om waarheid te worden. Arne Slot lijkt immers nog volledig op Van Dijk te rekenen in zijn defensie.

Van Dijk kijkt uit naar toekomst

De 32-jarige Van Dijk heeft nog een contract tot midden 2025 bij Liverpool. Hij lijkt zelf ook zin te hebben om nog eens alles te geven voor de Engelse topclub en Slot. "Ik kijk nu alweer uit naar het volgende seizoen, om heel eerlijk te zijn", vertelde Van Dijk niet zo lang geleden aan The Athletic.

"Ik ben heel benieuwd en heb erg veel vragen. De Premier League en Liverpool is natuurlijk een heel ander niveau, maar we zijn hier voor hem", aldus Van Dijk over Slot. Maar eerst dus knallen op het EK met Oranje.

Zou Van Dijk nog meekunnen bij Real?

Meest recent

Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

8
8
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

27
27
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

6
6
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

46
46
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

43
43
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

86
86
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

69
69
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

217
217
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

26
26
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

128
128
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

83
83
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

200
200
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1088
1088
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

95
95
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

268
268
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

371
371
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

28
28
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

58
58
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

330
330
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

158
158
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

422
422
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

315
315
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

489
489
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

512
512
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

258
258

Meer sportnieuws