'Real Madrid berooft Liverpool van sterkhouder'

door
'Real Madrid berooft Liverpool van sterkhouder'

Het EK voetbal beheerst het nieuws, maar ondertussen is er ook geen gebrek aan transfergeruchten. Zoals wel vaker is Liverpool daarbij betrokken.

De Reds ondergaan deze zomer een heuse transformatie. Arne Slot neemt over van clublegende Jürgen Klopp en moet een nieuw, succesvol tijdperk inluiden op Anfield Road. De Nederlander bekijkt waar hij zijn ploeg kan versterken, maar ziet mogelijk ook enkele belangrijke pionnen vertrekken.

LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Zoekt Van Dijk andere oorden op?

De Telegraaf ging dieper in op de toekomst van Virgil van Dijk, een van die sterkhouders. De Nederlandse krant stelt zich vragen over de toekomst van de verdediger bij Liverpool en draagt daarbij Real Madrid aan als opvallende mogelijke nieuwe werkgever.

"Ja, Van Dijk heeft aangegeven het prima naar zijn zin te hebben met zijn gezin in Engeland. Maar wat nu als ineens Real Madrid voor zijn neus staat?", vraagt de krant zich af. Een opmerkelijk gerucht, dat echter onwaarschijnlijk lijkt om waarheid te worden. Arne Slot lijkt immers nog volledig op Van Dijk te rekenen in zijn defensie.

Van Dijk kijkt uit naar toekomst

De 32-jarige Van Dijk heeft nog een contract tot midden 2025 bij Liverpool. Hij lijkt zelf ook zin te hebben om nog eens alles te geven voor de Engelse topclub en Slot. "Ik kijk nu alweer uit naar het volgende seizoen, om heel eerlijk te zijn", vertelde Van Dijk niet zo lang geleden aan The Athletic.

"Ik ben heel benieuwd en heb erg veel vragen. De Premier League en Liverpool is natuurlijk een heel ander niveau, maar we zijn hier voor hem", aldus Van Dijk over Slot. Maar eerst dus knallen op het EK met Oranje.

Zou Van Dijk nog meekunnen bij Real?

Meest recent

Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

44
44
'Openda weg bij Juventus: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

27
27
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

70
70
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

174
174
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

44
44
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

192
192
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

122
122
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

117
117
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

321
321
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

149
149
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

266
266
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

143
143
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

181
181
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

343
343
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

472
472
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

105
105
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

408
408
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

323
323
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

52
52
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

690
690
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

201
201
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

204
204
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

65
65
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

84
84

Meer sportnieuws