'Club Brugge baalt: voormalig target verovert Ligue 1'

door
'Club Brugge baalt: voormalig target verovert Ligue 1'

RC Lens doet het de laatste seizoenen uitstekend in Frankrijk. De Noord-Fransen vielen na hun terugkeer naar het hoogste niveau niet meer uit de top zeven en willen die lijn dit seizoen doortrekken. Mogelijk met hulp van een Belgisch goudhaantje.

Lens werd dit seizoen zevende, nadat het het seizoen daarvoor tweede was geëindigd. Loïs Openda was toen de grote smaakmaker, met 21 goals en 4 assist in 38 optredens in de Ligue 1. Met Ayanda Sishuba heeft Lens een Belgische opvolger klaarstaan voor de Rode Duivel.

Ayanda ontwikkelde zich uitstekend

Sishuba maakte bij Lens ook een stormachtige ontwikkeling door. Bij de B-ploeg liet hij zich opmerken met goals en assists en dankzij die knappe prestaties mag hij ook meetrainen met de A-kern. Bovendien werd hij niet zo lang geleden ook beloond met een contract tot 2026.

Volgens Sacha Tavolieri heeft Lens nu grote plannen met Sishuba. Hij zou vanaf de hervatting mogen meetrainen met de A-kern en zou ook op meer speelminuten mogen rekenen dit seizoen. Voorlopig zit de Belgische jeugdinternational aan 8 optredens voor Lens.

Club Brugge wilde hem

Sishuba lijkt dus klaar voor zijn doorbraak in Frankrijk, maar zijn toekomst had evengoed in België kunnen liggen. Volgens Sudinfo toonde Club Brugge - een voormalige werkgever van Loïs Openda - interesse om de jonge aanvaller aan te trekken.

Sishuba gaf er echter de voorkeur aan om aan bij Lens aan zijn weg naar de top te werken en lijkt komend seizoen voor dat geduld beloond te gaan worden. Is Frankrijk binnenkort een nieuwe Belgische ster rijker?

Gaat Sishuba een even mooie carrière tegemoet als Openda?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

292
292
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

117
117
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

16
16
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

71
71
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

62
62
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

77
77
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

292
292
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

435
435
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

267
267
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

369
369
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

31
31
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

73
73
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

125
125
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

464
464
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

344
344
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

133
133
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

489
489
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

301
301
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

248
248
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

193
193

Meer sportnieuws