'Club Brugge baalt: voormalig target verovert Ligue 1'

221 stemmen
'Club Brugge baalt: voormalig target verovert Ligue 1'

RC Lens doet het de laatste seizoenen uitstekend in Frankrijk. De Noord-Fransen vielen na hun terugkeer naar het hoogste niveau niet meer uit de top zeven en willen die lijn dit seizoen doortrekken. Mogelijk met hulp van een Belgisch goudhaantje.

Lens werd dit seizoen zevende, nadat het het seizoen daarvoor tweede was geëindigd. Loïs Openda was toen de grote smaakmaker, met 21 goals en 4 assist in 38 optredens in de Ligue 1. Met Ayanda Sishuba heeft Lens een Belgische opvolger klaarstaan voor de Rode Duivel.

LEES OOK: 'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Ayanda ontwikkelde zich uitstekend

Sishuba maakte bij Lens ook een stormachtige ontwikkeling door. Bij de B-ploeg liet hij zich opmerken met goals en assists en dankzij die knappe prestaties mag hij ook meetrainen met de A-kern. Bovendien werd hij niet zo lang geleden ook beloond met een contract tot 2026.

Volgens Sacha Tavolieri heeft Lens nu grote plannen met Sishuba. Hij zou vanaf de hervatting mogen meetrainen met de A-kern en zou ook op meer speelminuten mogen rekenen dit seizoen. Voorlopig zit de Belgische jeugdinternational aan 8 optredens voor Lens.

Club Brugge wilde hem

Sishuba lijkt dus klaar voor zijn doorbraak in Frankrijk, maar zijn toekomst had evengoed in België kunnen liggen. Volgens Sudinfo toonde Club Brugge - een voormalige werkgever van Loïs Openda - interesse om de jonge aanvaller aan te trekken.

Sishuba gaf er echter de voorkeur aan om aan bij Lens aan zijn weg naar de top te werken en lijkt komend seizoen voor dat geduld beloond te gaan worden. Is Frankrijk binnenkort een nieuwe Belgische ster rijker?

Gaat Sishuba een even mooie carrière tegemoet als Openda?

Meest recent

Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

21
21
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

7
7
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

10
10
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

66
66
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

76
76
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

312
312
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

127
127
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

30
30
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

31
31
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

87
87
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

198
198
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

486
486
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

315
315
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

74
74
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

235
235
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

696
696
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

380
380
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

447
447
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

637
637
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

282
282
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

409
409

Meer sportnieuws