'Club Brugge baalt: voormalig target verovert Ligue 1'

door
'Club Brugge baalt: voormalig target verovert Ligue 1'

RC Lens doet het de laatste seizoenen uitstekend in Frankrijk. De Noord-Fransen vielen na hun terugkeer naar het hoogste niveau niet meer uit de top zeven en willen die lijn dit seizoen doortrekken. Mogelijk met hulp van een Belgisch goudhaantje.

Lens werd dit seizoen zevende, nadat het het seizoen daarvoor tweede was geëindigd. Loïs Openda was toen de grote smaakmaker, met 21 goals en 4 assist in 38 optredens in de Ligue 1. Met Ayanda Sishuba heeft Lens een Belgische opvolger klaarstaan voor de Rode Duivel.

Ayanda ontwikkelde zich uitstekend

Sishuba maakte bij Lens ook een stormachtige ontwikkeling door. Bij de B-ploeg liet hij zich opmerken met goals en assists en dankzij die knappe prestaties mag hij ook meetrainen met de A-kern. Bovendien werd hij niet zo lang geleden ook beloond met een contract tot 2026.

Volgens Sacha Tavolieri heeft Lens nu grote plannen met Sishuba. Hij zou vanaf de hervatting mogen meetrainen met de A-kern en zou ook op meer speelminuten mogen rekenen dit seizoen. Voorlopig zit de Belgische jeugdinternational aan 8 optredens voor Lens.

Club Brugge wilde hem

Sishuba lijkt dus klaar voor zijn doorbraak in Frankrijk, maar zijn toekomst had evengoed in België kunnen liggen. Volgens Sudinfo toonde Club Brugge - een voormalige werkgever van Loïs Openda - interesse om de jonge aanvaller aan te trekken.

Sishuba gaf er echter de voorkeur aan om aan bij Lens aan zijn weg naar de top te werken en lijkt komend seizoen voor dat geduld beloond te gaan worden. Is Frankrijk binnenkort een nieuwe Belgische ster rijker?

POLL: Gaat Sishuba een even mooie carrière tegemoet als Openda?

Meest recent

Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

42
42
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

16
16
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

145
145
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

68
68
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

160
160
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

216
216
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

128
128
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

38
38
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1306
1306
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

119
119
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

380
380
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

137
137
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

244
244
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

72
72
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

95
95
RWDM kondigt vertrek van volgende sterkhouder aan

RWDM likt zijn wonden nadat het op dramatische wijze naast promotie naar 1A greep. Door een ...

71
71
Ulderink doet markante uitspraak over toekomst bij Antwerp

Na een zwakke start in de play-offs leefde Antwerp de voorbije weken weer op. Na een nul op negen ...

94
94
'Schokkende wending rond Roméo Lavia'

Donderdag gaat Chelsea op zoek naar een ticket voor de finale van de Conference League. De Blues ...

149
149
Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

Club Brugge moet donderdagnamiddag winnen van AA Gent als het nog kans wil blijven maken op de ...

324
324
Twee blunders Anderlecht: Kindermans doet boekje open

Donderdag gaat Anderlecht op bezoek bij Antwerp en dat is voor Jean Kindermans nog altijd een ...

599
599

Meer sportnieuws