TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slikt gigadomper, dikke pech Kompany'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slikt gigadomper, dikke pech Kompany'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE. Jupiler Pro League

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Buitenland

Roman Yaremchuk lijkt van Club Brugge op weg naar Trabzonspor. Het zou gaan om een definitieve overgang, en bepaalde Turkse bronnen menen ook de transfersom te kennen: 3 miljoen. Daarmee zouden de Bruggelingen een gigantisch verlies lijden, want twee jaar geleden betaalden ze nog maar liefst 16 miljoen voor Yaremchuk.

De Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio laat weten dat Lazio de situatie van Bilal El Khannouss (KRC Genk) nadrukkelijk in de gaten houdt. KRC Genk kan de miljoenen zo al ruiken, want de marktwaarde van El Khannouss bedraagt maar liefst 30 miljoen euro. Al weet Kicker dat Genk minstens 35 tot wel 40 miljoen hoopt te vangen.

Volgens journalist Sacha Tavolieri bekijkt KAA Gent ondertussen de komst van Afimico Pululu, die dit seizoen indruk maakt bij Pools landskampioen Jagiellonia Bialystok. Smaakmaker Tarik Tissoudali zou volgens transferwatcher Sacha Tavolieri dan weer op de verlanglijst van Al-Riyadh SC staan. Er zouden al verkennende gesprekken hebben plaatsgevonden.

Volgens diezelfde Tavolieri kan Mathias Delorge (STVV) rekenen op heel wat concrete interesse. Wouter Vrancken zou bijvoorbeeld al gecharmeerd zijn van tijdens zijn periode bij KRC Genk en zou de middenvelder dolgraag naar KAA Gent willen halen. De Buffalo's krijgen wel flinke concurrentie van Club Brugge, dat inmiddels zelfs al contact zou hebben opgenomen.

Buitenland

Fulham zou een eerste bod van 35 miljoen euro van Bayern München op sterkhouder Palhinha afgewezen hebben. Sky Sports weet dat de Cottagers een prijskaartje van maar liefst 70 miljoen euro aan Palhinha hangen. Amadou Onana wordt in de Duitse pers al naar voor geschoven als alternatief.

Aan uitgaande zijde moet Vincent Kompany dan weer een vertrek vrezen van Matthijs de Ligt. Zo meldt de Duitse tak van Sky Sports dat de Nederlander mogelijk andere oorden opzoekt. Florian Plettenberg, transferexpert bij Sky, meldt dan weer dat Der Rekordmeister een akkoord heeft gevonden met Jonathan Tah van Bayer Leverkusen. Die moet een vertrek van De Ligt meteen opvangen.

Charles De Ketelaere kende een goed seizoen bij Atalanta, dat 22 à 23 miljoen euro op tafel moet leggen om de aankoopoptie van de West-Vlaming te lichten. Atalanta wil die prijs echter naar beneden halen, wat niet naar de zin is van AC Milan, dat rekent op de eerder afgesproken transfersom en schermt met buitenlandse interesse. Milan zou de deadline in het dossier wel verlengd hebben tot 20 juni, zo meldt transferspecialist Gianluca Di Marzio.

Moet Club Brugge blij zijn dat het verlost is van Yaremchuk?

Meest recent

'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

20
20
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

63
63
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

57
57
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

190
190
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

29
29
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

93
93
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

81
81
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

63
63
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

207
207
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

212
212
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

365
365
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

53
53
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

169
169
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

87
87
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

82
82
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

281
281
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

134
134
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

482
482
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

189
189
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

94
94
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

443
443
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

184
184
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

743
743
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

72
72

Meer sportnieuws