TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slikt gigadomper, dikke pech Kompany'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slikt gigadomper, dikke pech Kompany'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE. Jupiler Pro League

LEES OOK: "Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Buitenland

Roman Yaremchuk lijkt van Club Brugge op weg naar Trabzonspor. Het zou gaan om een definitieve overgang, en bepaalde Turkse bronnen menen ook de transfersom te kennen: 3 miljoen. Daarmee zouden de Bruggelingen een gigantisch verlies lijden, want twee jaar geleden betaalden ze nog maar liefst 16 miljoen voor Yaremchuk.

De Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio laat weten dat Lazio de situatie van Bilal El Khannouss (KRC Genk) nadrukkelijk in de gaten houdt. KRC Genk kan de miljoenen zo al ruiken, want de marktwaarde van El Khannouss bedraagt maar liefst 30 miljoen euro. Al weet Kicker dat Genk minstens 35 tot wel 40 miljoen hoopt te vangen.

Volgens journalist Sacha Tavolieri bekijkt KAA Gent ondertussen de komst van Afimico Pululu, die dit seizoen indruk maakt bij Pools landskampioen Jagiellonia Bialystok. Smaakmaker Tarik Tissoudali zou volgens transferwatcher Sacha Tavolieri dan weer op de verlanglijst van Al-Riyadh SC staan. Er zouden al verkennende gesprekken hebben plaatsgevonden.

Volgens diezelfde Tavolieri kan Mathias Delorge (STVV) rekenen op heel wat concrete interesse. Wouter Vrancken zou bijvoorbeeld al gecharmeerd zijn van tijdens zijn periode bij KRC Genk en zou de middenvelder dolgraag naar KAA Gent willen halen. De Buffalo's krijgen wel flinke concurrentie van Club Brugge, dat inmiddels zelfs al contact zou hebben opgenomen.

Buitenland

Fulham zou een eerste bod van 35 miljoen euro van Bayern München op sterkhouder Palhinha afgewezen hebben. Sky Sports weet dat de Cottagers een prijskaartje van maar liefst 70 miljoen euro aan Palhinha hangen. Amadou Onana wordt in de Duitse pers al naar voor geschoven als alternatief.

Aan uitgaande zijde moet Vincent Kompany dan weer een vertrek vrezen van Matthijs de Ligt. Zo meldt de Duitse tak van Sky Sports dat de Nederlander mogelijk andere oorden opzoekt. Florian Plettenberg, transferexpert bij Sky, meldt dan weer dat Der Rekordmeister een akkoord heeft gevonden met Jonathan Tah van Bayer Leverkusen. Die moet een vertrek van De Ligt meteen opvangen.

Charles De Ketelaere kende een goed seizoen bij Atalanta, dat 22 à 23 miljoen euro op tafel moet leggen om de aankoopoptie van de West-Vlaming te lichten. Atalanta wil die prijs echter naar beneden halen, wat niet naar de zin is van AC Milan, dat rekent op de eerder afgesproken transfersom en schermt met buitenlandse interesse. Milan zou de deadline in het dossier wel verlengd hebben tot 20 juni, zo meldt transferspecialist Gianluca Di Marzio.

Moet Club Brugge blij zijn dat het verlost is van Yaremchuk?

Meest recent

Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

31
31
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

47
47
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

39
39
Coucke wil stunten: comeback Kompany bij Anderlecht?

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

324
324
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

395
395
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

332
332
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

70
70
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

355
355
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

670
670
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

121
121
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

682
682
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

186
186
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

184
184
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

384
384
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

196
196
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

349
349
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

436
436
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

22
22
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

253
253
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

55
55
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

362
362
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

335
335
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

87
87
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

380
380
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

594
594

Meer sportnieuws