TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slikt gigadomper, dikke pech Kompany'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slikt gigadomper, dikke pech Kompany'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE. Jupiler Pro League

LEES OOK: 'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Buitenland

Roman Yaremchuk lijkt van Club Brugge op weg naar Trabzonspor. Het zou gaan om een definitieve overgang, en bepaalde Turkse bronnen menen ook de transfersom te kennen: 3 miljoen. Daarmee zouden de Bruggelingen een gigantisch verlies lijden, want twee jaar geleden betaalden ze nog maar liefst 16 miljoen voor Yaremchuk.

De Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio laat weten dat Lazio de situatie van Bilal El Khannouss (KRC Genk) nadrukkelijk in de gaten houdt. KRC Genk kan de miljoenen zo al ruiken, want de marktwaarde van El Khannouss bedraagt maar liefst 30 miljoen euro. Al weet Kicker dat Genk minstens 35 tot wel 40 miljoen hoopt te vangen.

Volgens journalist Sacha Tavolieri bekijkt KAA Gent ondertussen de komst van Afimico Pululu, die dit seizoen indruk maakt bij Pools landskampioen Jagiellonia Bialystok. Smaakmaker Tarik Tissoudali zou volgens transferwatcher Sacha Tavolieri dan weer op de verlanglijst van Al-Riyadh SC staan. Er zouden al verkennende gesprekken hebben plaatsgevonden.

Volgens diezelfde Tavolieri kan Mathias Delorge (STVV) rekenen op heel wat concrete interesse. Wouter Vrancken zou bijvoorbeeld al gecharmeerd zijn van tijdens zijn periode bij KRC Genk en zou de middenvelder dolgraag naar KAA Gent willen halen. De Buffalo's krijgen wel flinke concurrentie van Club Brugge, dat inmiddels zelfs al contact zou hebben opgenomen.

Buitenland

Fulham zou een eerste bod van 35 miljoen euro van Bayern München op sterkhouder Palhinha afgewezen hebben. Sky Sports weet dat de Cottagers een prijskaartje van maar liefst 70 miljoen euro aan Palhinha hangen. Amadou Onana wordt in de Duitse pers al naar voor geschoven als alternatief.

Aan uitgaande zijde moet Vincent Kompany dan weer een vertrek vrezen van Matthijs de Ligt. Zo meldt de Duitse tak van Sky Sports dat de Nederlander mogelijk andere oorden opzoekt. Florian Plettenberg, transferexpert bij Sky, meldt dan weer dat Der Rekordmeister een akkoord heeft gevonden met Jonathan Tah van Bayer Leverkusen. Die moet een vertrek van De Ligt meteen opvangen.

Charles De Ketelaere kende een goed seizoen bij Atalanta, dat 22 à 23 miljoen euro op tafel moet leggen om de aankoopoptie van de West-Vlaming te lichten. Atalanta wil die prijs echter naar beneden halen, wat niet naar de zin is van AC Milan, dat rekent op de eerder afgesproken transfersom en schermt met buitenlandse interesse. Milan zou de deadline in het dossier wel verlengd hebben tot 20 juni, zo meldt transferspecialist Gianluca Di Marzio.

Moet Club Brugge blij zijn dat het verlost is van Yaremchuk?

Meest recent

'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

54
54
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

84
84
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

173
173
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

132
132
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

27
27
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

258
258
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

441
441
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

180
180
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

219
219
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

93
93
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

143
143
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

347
347
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

615
615
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

248
248
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

103
103
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

225
225
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

136
136
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

109
109
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

155
155
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

304
304
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

261
261
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

77
77
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

184
184
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

62
62

Meer sportnieuws