TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slikt gigadomper, dikke pech Kompany'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slikt gigadomper, dikke pech Kompany'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE. Jupiler Pro League

LEES OOK: De Ketelaere oordeelt scherp over Club en Anderlecht

Buitenland

Roman Yaremchuk lijkt van Club Brugge op weg naar Trabzonspor. Het zou gaan om een definitieve overgang, en bepaalde Turkse bronnen menen ook de transfersom te kennen: 3 miljoen. Daarmee zouden de Bruggelingen een gigantisch verlies lijden, want twee jaar geleden betaalden ze nog maar liefst 16 miljoen voor Yaremchuk.

De Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio laat weten dat Lazio de situatie van Bilal El Khannouss (KRC Genk) nadrukkelijk in de gaten houdt. KRC Genk kan de miljoenen zo al ruiken, want de marktwaarde van El Khannouss bedraagt maar liefst 30 miljoen euro. Al weet Kicker dat Genk minstens 35 tot wel 40 miljoen hoopt te vangen.

Volgens journalist Sacha Tavolieri bekijkt KAA Gent ondertussen de komst van Afimico Pululu, die dit seizoen indruk maakt bij Pools landskampioen Jagiellonia Bialystok. Smaakmaker Tarik Tissoudali zou volgens transferwatcher Sacha Tavolieri dan weer op de verlanglijst van Al-Riyadh SC staan. Er zouden al verkennende gesprekken hebben plaatsgevonden.

Volgens diezelfde Tavolieri kan Mathias Delorge (STVV) rekenen op heel wat concrete interesse. Wouter Vrancken zou bijvoorbeeld al gecharmeerd zijn van tijdens zijn periode bij KRC Genk en zou de middenvelder dolgraag naar KAA Gent willen halen. De Buffalo's krijgen wel flinke concurrentie van Club Brugge, dat inmiddels zelfs al contact zou hebben opgenomen.

Buitenland

Fulham zou een eerste bod van 35 miljoen euro van Bayern München op sterkhouder Palhinha afgewezen hebben. Sky Sports weet dat de Cottagers een prijskaartje van maar liefst 70 miljoen euro aan Palhinha hangen. Amadou Onana wordt in de Duitse pers al naar voor geschoven als alternatief.

Aan uitgaande zijde moet Vincent Kompany dan weer een vertrek vrezen van Matthijs de Ligt. Zo meldt de Duitse tak van Sky Sports dat de Nederlander mogelijk andere oorden opzoekt. Florian Plettenberg, transferexpert bij Sky, meldt dan weer dat Der Rekordmeister een akkoord heeft gevonden met Jonathan Tah van Bayer Leverkusen. Die moet een vertrek van De Ligt meteen opvangen.

Charles De Ketelaere kende een goed seizoen bij Atalanta, dat 22 à 23 miljoen euro op tafel moet leggen om de aankoopoptie van de West-Vlaming te lichten. Atalanta wil die prijs echter naar beneden halen, wat niet naar de zin is van AC Milan, dat rekent op de eerder afgesproken transfersom en schermt met buitenlandse interesse. Milan zou de deadline in het dossier wel verlengd hebben tot 20 juni, zo meldt transferspecialist Gianluca Di Marzio.

Moet Club Brugge blij zijn dat het verlost is van Yaremchuk?

Meest recent

'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

18
18
Lammens krijgt enorm compliment van Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

20
20
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

34
34
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

29
29
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

40
40
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

60
60
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

77
77
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

154
154
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

307
307
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

83
83
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

361
361
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

81
81
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

55
55
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

128
128
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

113
113
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

125
125
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

119
119
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

127
127
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

294
294
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

512
512
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

148
148
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

76
76
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

107
107
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

361
361
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

128
128

Meer sportnieuws