TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slikt gigadomper, dikke pech Kompany'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slikt gigadomper, dikke pech Kompany'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE. Jupiler Pro League

Buitenland

Roman Yaremchuk lijkt van Club Brugge op weg naar Trabzonspor. Het zou gaan om een definitieve overgang, en bepaalde Turkse bronnen menen ook de transfersom te kennen: 3 miljoen. Daarmee zouden de Bruggelingen een gigantisch verlies lijden, want twee jaar geleden betaalden ze nog maar liefst 16 miljoen voor Yaremchuk.

De Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio laat weten dat Lazio de situatie van Bilal El Khannouss (KRC Genk) nadrukkelijk in de gaten houdt. KRC Genk kan de miljoenen zo al ruiken, want de marktwaarde van El Khannouss bedraagt maar liefst 30 miljoen euro. Al weet Kicker dat Genk minstens 35 tot wel 40 miljoen hoopt te vangen.

Volgens journalist Sacha Tavolieri bekijkt KAA Gent ondertussen de komst van Afimico Pululu, die dit seizoen indruk maakt bij Pools landskampioen Jagiellonia Bialystok. Smaakmaker Tarik Tissoudali zou volgens transferwatcher Sacha Tavolieri dan weer op de verlanglijst van Al-Riyadh SC staan. Er zouden al verkennende gesprekken hebben plaatsgevonden.

Volgens diezelfde Tavolieri kan Mathias Delorge (STVV) rekenen op heel wat concrete interesse. Wouter Vrancken zou bijvoorbeeld al gecharmeerd zijn van tijdens zijn periode bij KRC Genk en zou de middenvelder dolgraag naar KAA Gent willen halen. De Buffalo's krijgen wel flinke concurrentie van Club Brugge, dat inmiddels zelfs al contact zou hebben opgenomen.

Buitenland

Fulham zou een eerste bod van 35 miljoen euro van Bayern München op sterkhouder Palhinha afgewezen hebben. Sky Sports weet dat de Cottagers een prijskaartje van maar liefst 70 miljoen euro aan Palhinha hangen. Amadou Onana wordt in de Duitse pers al naar voor geschoven als alternatief.

Aan uitgaande zijde moet Vincent Kompany dan weer een vertrek vrezen van Matthijs de Ligt. Zo meldt de Duitse tak van Sky Sports dat de Nederlander mogelijk andere oorden opzoekt. Florian Plettenberg, transferexpert bij Sky, meldt dan weer dat Der Rekordmeister een akkoord heeft gevonden met Jonathan Tah van Bayer Leverkusen. Die moet een vertrek van De Ligt meteen opvangen.

Charles De Ketelaere kende een goed seizoen bij Atalanta, dat 22 à 23 miljoen euro op tafel moet leggen om de aankoopoptie van de West-Vlaming te lichten. Atalanta wil die prijs echter naar beneden halen, wat niet naar de zin is van AC Milan, dat rekent op de eerder afgesproken transfersom en schermt met buitenlandse interesse. Milan zou de deadline in het dossier wel verlengd hebben tot 20 juni, zo meldt transferspecialist Gianluca Di Marzio.

POLL: Moet Club Brugge blij zijn dat het verlost is van Yaremchuk?

Meest recent

Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

43
43
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

16
16
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

147
147
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

68
68
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

160
160
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

216
216
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

128
128
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

38
38
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1310
1310
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

119
119
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

380
380
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

138
138
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

244
244
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

72
72
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

95
95
RWDM kondigt vertrek van volgende sterkhouder aan

RWDM likt zijn wonden nadat het op dramatische wijze naast promotie naar 1A greep. Door een ...

71
71
Ulderink doet markante uitspraak over toekomst bij Antwerp

Na een zwakke start in de play-offs leefde Antwerp de voorbije weken weer op. Na een nul op negen ...

94
94
'Schokkende wending rond Roméo Lavia'

Donderdag gaat Chelsea op zoek naar een ticket voor de finale van de Conference League. De Blues ...

149
149
Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

Club Brugge moet donderdagnamiddag winnen van AA Gent als het nog kans wil blijven maken op de ...

325
325
Twee blunders Anderlecht: Kindermans doet boekje open

Donderdag gaat Anderlecht op bezoek bij Antwerp en dat is voor Jean Kindermans nog altijd een ...

602
602

Meer sportnieuws