Hazard schat EK-kansen Rode Duivels in: “We gaan niet roepen”

83
Hazard schat EK-kansen Rode Duivels in: “We gaan niet roepen”

Het EK in Duitsland staat voor de deur en verschillende analisten schuiven hun favorieten naar voren. De Rode Duivels worden over het algemeen gezien als underdog, dat vindt ook Anderlecht-middenvelder Thorgan Hazard.

Hazard gaf een interview aan Het Nieuwsblad en liet zich onder meer uit over de grote favorieten voor de eindwinst. Frankrijk en gastland Duitsland zijn volgens Hazard de kanshebbers. Duitsland omdat ze het land achter zich hebben en Frankrijk behoort de laatste tijd altijd bij de favorieten. 

Volgens Hazard zijn de Rode Duivels meer outsiders van het tornooi. Er is een nieuwe speelstijl onder bondscoach Domenico Tedesco met flankspelers die de tegenstander pijn kunnen doen. Hazard denkt dan ook dat snelle counters dodelijk kunnen zijn en een groot wapen zijn.

LEES OOK: Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Verwachtingen temperen

Toch wil Hazard de verwachtingen temperen. "We gaan niet roepen dat we de finale zullen halen, hè. Laat de Rode Duivels maar naar Duitsland gaan als underdogs, dan kunnen ze hopelijk meedraaien tot in de eindfase van het EK", aldus Hazard.

Hazard was in het verleden ook een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar onder Domenico Tedesco lijkt hij helemaal uit beeld te zijn verdwenen. Afgelopen seizoen kampte Hazard ook met blessureleed bij RSC Anderlecht.

De 31-jarige middenvelder heeft in totaal 47 caps achter zijn naam staan met negen doelpunten. Afgelopen seizoen speelde hij negentien wedstrijden in de reguliere competitie waarin hij vier keer kon scoren en zes assists gaf.

Heeft Hazard hier gelijk?

Meest recent

Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

27
27
‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

30
30
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

75
75
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

106
106
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

65
65
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

73
73
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

87
87
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

87
87
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

62
62
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

34
34
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

165
165
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

105
105
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

53
53
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

63
63
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

26
26
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

272
272
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

73
73
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

102
102
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

109
109
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

344
344
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

69
69
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70

Meer sportnieuws