‘Beerschot weigert miljoenenbod op sterkhouder resoluut’

door
 ‘Beerschot weigert miljoenenbod op sterkhouder resoluut’

Thibaud Verlinden was afgelopen seizoen dé sterkhouder van kampioen Beerschot. De winger werd ook verkozen tot Speler van het Seizoen in de Challenger Pro League. Een toptransfer behoort zeker tot de mogelijkheden. 

Volgens Het Belang van Limburg is het Duitse Nürnberg zeer concreet en is er zelfs al een bod van één miljoen op tafel gelegd. Beerschot heeft die aanbieding echter resoluut geweigerd. Naar verluidt wil de club Verlinden langer behouden.

Beerschot zou een nieuw fel verbeterd contract hebben voorgesteld. De voorwaarden zouden een flinke verhoging zijn op zijn huidige verbintenis en hem één van de grootverdieners maken. De Antwerpse club hoopt dat Verlinden voor drie jaar zal bijtekenen. 

LEES OOK: De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

Veel interesse

Naast Nürnberg werd in het verleden ook het Schalke 04 van Karel Geraerts genoemd. Het is nog maar de vraag als de Duitsers met een verhoogd bod komen of Beerschot dat nog kan weigeren. Verlinden heeft nog een contract tot 2025 op het Kiel.

De zoon van Club Brugge-icoon Dany Verlinden heeft, ondanks zijn leeftijd van 24 jaar, al heel wat watertjes doorzwommen. Hij ging van de jeugd van Standard naar de jeugd van Club Brugge en maakte vervolgens op jonge leeftijd de overstap naar Engeland.

Daar lag hij onder contract bij Stoke City en werd hij vervolgens uitgeleend aan FC St. Pauli en Bolton vooraleer hij de definitieve overstap maakte naar het Nederlandse Fortuna Sittard. Een paar maanden later volgde een Slowaaks avontuur bij Dunajska Streda en afgelopen seizoen brak hij volledig door bij Beerschot.

Moet Beerschot Verlinden behouden?

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

34
34
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

17
17
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

29
29
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

120
120
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

20
20
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

62
62
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

110
110
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

54
54
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

121
121
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

79
79
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

138
138
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

51
51
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

313
313
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

383
383
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

168
168
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

73
73
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

353
353
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

246
246
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

41
41
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

408
408
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

107
107
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

102
102
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

556
556
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

127
127
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

566
566

Meer sportnieuws