‘Beerschot weigert miljoenenbod op sterkhouder resoluut’

193
 ‘Beerschot weigert miljoenenbod op sterkhouder resoluut’

Thibaud Verlinden was afgelopen seizoen dé sterkhouder van kampioen Beerschot. De winger werd ook verkozen tot Speler van het Seizoen in de Challenger Pro League. Een toptransfer behoort zeker tot de mogelijkheden. 

Volgens Het Belang van Limburg is het Duitse Nürnberg zeer concreet en is er zelfs al een bod van één miljoen op tafel gelegd. Beerschot heeft die aanbieding echter resoluut geweigerd. Naar verluidt wil de club Verlinden langer behouden.

Beerschot zou een nieuw fel verbeterd contract hebben voorgesteld. De voorwaarden zouden een flinke verhoging zijn op zijn huidige verbintenis en hem één van de grootverdieners maken. De Antwerpse club hoopt dat Verlinden voor drie jaar zal bijtekenen. 

LEES OOK: Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Veel interesse

Naast Nürnberg werd in het verleden ook het Schalke 04 van Karel Geraerts genoemd. Het is nog maar de vraag als de Duitsers met een verhoogd bod komen of Beerschot dat nog kan weigeren. Verlinden heeft nog een contract tot 2025 op het Kiel.

De zoon van Club Brugge-icoon Dany Verlinden heeft, ondanks zijn leeftijd van 24 jaar, al heel wat watertjes doorzwommen. Hij ging van de jeugd van Standard naar de jeugd van Club Brugge en maakte vervolgens op jonge leeftijd de overstap naar Engeland.

Daar lag hij onder contract bij Stoke City en werd hij vervolgens uitgeleend aan FC St. Pauli en Bolton vooraleer hij de definitieve overstap maakte naar het Nederlandse Fortuna Sittard. Een paar maanden later volgde een Slowaaks avontuur bij Dunajska Streda en afgelopen seizoen brak hij volledig door bij Beerschot.

Moet Beerschot Verlinden behouden?

Meest recent

Knaltransfer bij Club Brugge? Van der Elst doet voorspelling

Er resten nog twee maanden voor de wintermercato zijn deuren opent, maar nu lijkt het er al op dat ...

37
37
De Ketelaere haalt zijn gram na harde woorden van coach

Na een sterk WK was Charles De Ketelaere ook in de vorige interlandperiode weer beslissend bij de ...

15
15
'Villarreal aast op volgende miljoenentransfer in JPL'

Villarreal zorgde afgelopen zomer voor één van de meest opvallende transfers in de ...

22
22
Defour geeft STVV raad: "Daar moeten ze pieken"

STVV beleefde bijna een absolute droomweek. Het boekte donderdag een knappe zege in de Conference ...

14
14
Degryse benoemt hét pijnpunt bij Anderlecht

Anderlecht kreeg zondag een nieuwe klap door met 4-0 te verliezen in Gent. Het blikt zo terug op ...

111
111
"Ga naar Club Brugge": opvallend advies voor supertalent

Club Brugge mocht zondag weer Nicolo Tresoldi dankbaar zijn, want met een hattrick loodste de ...

355
355
België is klaar met Vitor Bruno: 7 verschroeiende uithalen

Belgische voetbalprogramma’s bekijkt hij naar eigen zeggen niet. Maar Vitor Bruno krijgt op ...

262
262
Van Bommel krijgt verrassende versterking bij Rode Duivels

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn tweede selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend maken, ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

177
177
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

181
181
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

225
225
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

387
387
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

427
427
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

109
109
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

57
57
Hoe Van Gucht met roddels omgaat? "Kijk naar mijn bankrekening"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

69
69
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

510
510
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

258
258
Uitslag AA Gent-Anderlecht "ongelooflijk oneerlijk"

AA Gent won met 4-0 van RSC Anderlecht. Toch had het helemaal anders kunnen en misschien wel moeten ...

438
438
Thorgan Hazard beleeft eindelijk grote ommekeer bij Lens

Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder ...

108
108
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

1258
1258
Bloedstollende strijd om Ballon d'Or: dé top 5 volgens VN

Maandagavond wordt in Londen de 70ste editie van de Ballon d'Or-uitgereikt. En is nu al de ...

154
154
Euvrard na 0 op 12: "Neem hem niets kwalijk"

Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met ...

89
89
‘United neemt drastisch besluit na Lammens-blunder’

Senne Lammens ging zondag opnieuw in de fout. Bij de derde goal van Bournemouth kwam hij te laat uit ...

155
155
KRC Genk wint, maar overtuigt niet: "Alles zat mee"

KRC Genk won met 2-1 van Standard. Een zege die deugd deed bij de Limburgers, die het tegen een ...

172
172

Meer sportnieuws