‘Beerschot weigert miljoenenbod op sterkhouder resoluut’

193
 ‘Beerschot weigert miljoenenbod op sterkhouder resoluut’

Thibaud Verlinden was afgelopen seizoen dé sterkhouder van kampioen Beerschot. De winger werd ook verkozen tot Speler van het Seizoen in de Challenger Pro League. Een toptransfer behoort zeker tot de mogelijkheden. 

Volgens Het Belang van Limburg is het Duitse Nürnberg zeer concreet en is er zelfs al een bod van één miljoen op tafel gelegd. Beerschot heeft die aanbieding echter resoluut geweigerd. Naar verluidt wil de club Verlinden langer behouden.

Beerschot zou een nieuw fel verbeterd contract hebben voorgesteld. De voorwaarden zouden een flinke verhoging zijn op zijn huidige verbintenis en hem één van de grootverdieners maken. De Antwerpse club hoopt dat Verlinden voor drie jaar zal bijtekenen. 

LEES OOK: Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Veel interesse

Naast Nürnberg werd in het verleden ook het Schalke 04 van Karel Geraerts genoemd. Het is nog maar de vraag als de Duitsers met een verhoogd bod komen of Beerschot dat nog kan weigeren. Verlinden heeft nog een contract tot 2025 op het Kiel.

De zoon van Club Brugge-icoon Dany Verlinden heeft, ondanks zijn leeftijd van 24 jaar, al heel wat watertjes doorzwommen. Hij ging van de jeugd van Standard naar de jeugd van Club Brugge en maakte vervolgens op jonge leeftijd de overstap naar Engeland.

Daar lag hij onder contract bij Stoke City en werd hij vervolgens uitgeleend aan FC St. Pauli en Bolton vooraleer hij de definitieve overstap maakte naar het Nederlandse Fortuna Sittard. Een paar maanden later volgde een Slowaaks avontuur bij Dunajska Streda en afgelopen seizoen brak hij volledig door bij Beerschot.

Moet Beerschot Verlinden behouden?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

16
16
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

139
139
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

30
30
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

55
55
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

66
66
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

106
106
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

126
126
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

56
56
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

298
298
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

663
663
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

158
158
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

161
161
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

190
190
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

360
360
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

678
678
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

253
253
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

597
597
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws