‘Beerschot weigert miljoenenbod op sterkhouder resoluut’

193 stemmen
 ‘Beerschot weigert miljoenenbod op sterkhouder resoluut’

Thibaud Verlinden was afgelopen seizoen dé sterkhouder van kampioen Beerschot. De winger werd ook verkozen tot Speler van het Seizoen in de Challenger Pro League. Een toptransfer behoort zeker tot de mogelijkheden. 

Volgens Het Belang van Limburg is het Duitse Nürnberg zeer concreet en is er zelfs al een bod van één miljoen op tafel gelegd. Beerschot heeft die aanbieding echter resoluut geweigerd. Naar verluidt wil de club Verlinden langer behouden.

Beerschot zou een nieuw fel verbeterd contract hebben voorgesteld. De voorwaarden zouden een flinke verhoging zijn op zijn huidige verbintenis en hem één van de grootverdieners maken. De Antwerpse club hoopt dat Verlinden voor drie jaar zal bijtekenen. 

LEES OOK: Nieuwe wending in drama rond ex-Rode Duivel Snoeckx

Veel interesse

Naast Nürnberg werd in het verleden ook het Schalke 04 van Karel Geraerts genoemd. Het is nog maar de vraag als de Duitsers met een verhoogd bod komen of Beerschot dat nog kan weigeren. Verlinden heeft nog een contract tot 2025 op het Kiel.

De zoon van Club Brugge-icoon Dany Verlinden heeft, ondanks zijn leeftijd van 24 jaar, al heel wat watertjes doorzwommen. Hij ging van de jeugd van Standard naar de jeugd van Club Brugge en maakte vervolgens op jonge leeftijd de overstap naar Engeland.

Daar lag hij onder contract bij Stoke City en werd hij vervolgens uitgeleend aan FC St. Pauli en Bolton vooraleer hij de definitieve overstap maakte naar het Nederlandse Fortuna Sittard. Een paar maanden later volgde een Slowaaks avontuur bij Dunajska Streda en afgelopen seizoen brak hij volledig door bij Beerschot.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Nieuwe wending in drama rond ex-Rode Duivel Snoeckx
Nieuwe wending in drama rond ex-Rode Duivel Snoeckx
544

Moet Beerschot Verlinden behouden?

Meest recent

Koning Filip belt, Average Rob haalt uit: “Pandoering geven”

De spanning begint te stijgen. De Rode Duivels nemen het vannacht op tegen de Verenigde Staten, maar ...

65
65
Advocaat geeft Rode Duivels raad: “Klacht indienen”

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales op tegen de Verenigde Staten. De situatie rond ...

198
198
Ronaldo out: Spanje slaat toe in slot tegen Portugal

In de 1/16e finales stond een clash tussen Portugal en Spanje op het programma. Na een boeiende ...

50
50
Renard gaat na Anderlecht opvallende nieuwe uitdaging aan

Olivier Renard werd genadeloos ontslagen bij RSC Anderlecht. Antoine Sibierski is zijn vervanger en ...

85
85
STVV krijgt uitstekend nieuws voor Europees voetbal

Sint-Truiden VV was vorig seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. Onder Wouter ...

70
70
Mbappé slaat keihard terug op ‘schaamteloos racisme’

De clash tussen Frankrijk en Paraguay mag gerust een oorlog worden genoemd. De Fransen trokken ...

68
68
"Kaakslag voetbalsport" - leugens Infantino pijnlijk blootgelegd

Ongeacht het verloop van de wedstrijd, er zal voor altijd een schaduw hangen over het WK-duel tussen ...

299
299
Hek van de dam: twee landen willen kaart aanvechten bij FIFA

De soap rond Folarin Balogun heeft het WK 2026 en bij uitbreiding de hele voetbalwereld, op zijn ...

854
854
Balogun-soap niet voorbij: KBVB waarschuwt Amerikaanse bond

Na een onwaarschijnlijke soap in de voorbije 24 uren, mag Folarin Balogun maandagnacht dan toch ...

741
741
'Opvolger Koeman: Nederland contacteert grote naam'

Het WK 2026 draaide uiteindelijk uit op een grote deceptie voor Nederland. Uiteindelijk kostte het ...

96
96
VS - België: VRT komt met mooi alternatief voor nachtmatch

Ondanks alle commotie van de voorbije 24 uur, spelen de Rode Duivels wel degelijk tegen de Verenigde ...

1020
1020
Loodzware keuze Garcia: Mechele kind van de rekening?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

474
474
Witte rook: Club Brugge maakt uitgaande transfer bekend

Voorlopig blijft de schade nog beperkt, maar dat Club Brugge deze zomer heel wat sterkhouders zal ...

318
318
'Club Brugge casht: Tresoldi-deal in stroomversnelling'

In het zog van Aleksandar Stankovic dreigt Club Brugge ook Nicolo Tresoldi na amper ...

588
588
Amerikaanse ambassadeur gooit olie op kokend WK-vuur

Alsof de controverse rond Folarin Balogun nog niet groot genoeg was, heeft nu ook de Amerikaanse ...

659
659
Nieuwe plottwist Balogun-gate: match onder voorbehoud

Mag hij straks spelen of niet? Amper een paar uur voor de aftrap van de achtste finale van het WK ...

1045
1045
Infantino breekt stilte: "Ja, ik heb gebeld met Trump"

Binnen enkele uren nemen de Rode Duivels het in de achtste finale van het WK op tegen de Verenigde ...

385
385
Opvallende WK-post van Marc Coucke zorgt voor storm

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor hun allesbeslissende achtste finale tegen de Verenigde ...

539
539
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

1563
1563
Garcia heeft 'het beste wapen van het WK' op de bank zitten

De Rode Duivels staan voor hun achtste finale tegen de Verenigde Staten. Dat belooft een spannend ...

373
373
Trump geeft toe en zorgt meteen voor véél commotie

De volgende episode in de soap rondom Falorin Balogun. De Amerikaanse president Donald Trump sprak ...

500
500
Stilte bij Beveren: Peeters en Bakens geven transferupdate

SK Beveren was al heel vroeg zeker van promotie, maar inzake ingaande transfers blijft het ...

309
309
Doku, Balogun, kansen Rode Duivels: Buffel blikt vooruit

De Rode Duivels spelen komende nacht hun achtste finale tegen de Verenigde Staten. Het staat nu al ...

129
129
Transfers bij KV Kortrijk? Jonckheere geeft update

KV Kortrijk promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Kerels haalden al een aantal nieuwe spelers, ...

239
239
'Zulte Waregem verrast en vindt akkoord met Schalke 04'

Zulte Waregem was nog vrij rustig op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. Essevee staat ...

314
314

Meer sportnieuws