Favoriet Engeland met de grond gelijk gemaakt vlak voor EK

door
Favoriet Engeland met de grond gelijk gemaakt vlak voor EK

Engeland wordt door vele bekeken als favoriet voor de eindwinst op het Europees kampioenschap. Maar de troepen van bondscoach Gareth Southgate laten volgens analist Kenneth Perez te veel steken vallen en ook doelman Jordan Pickford ligt bij hem in de onderste lade. 

Perez kreeg bij ESPN de vraag gesteld welk team onder de verwachtingen gaat presteren op het komende EK in Duitsland. De analist haalde verschroeiend uit naar Engeland, dat volgens hem de hoge verwachtingen niet gaat kunnen inlossen. "Die zijn altijd zo hooggespannen daar. Ze hebben een best een goed team hoor, maar het gaat niet samen", klonkt het. 

Pickford

Jordan Pickford, de keeper van Everton, zal ook bij Engeland het doel verdedigen. Perez liet duidelijk blijken géén fan te zijn van het Engelse sluitstuk. "Dat vind ik zo'n k*tkeeper. Ook omdat hij Virgil van Dijk geblesseerd heeft en hij altijd druk doet en een schreeuwlelijk is. Het is een heel lelijke, slechte keeper."

Pickford deed het bij Everton echter niet slecht dit seizoen. De doelman stond in de reguliere competitie elke keer in doel en was goed voor 13 clean sheets. In 38 wedstrijden moest hij 51 doelpunten incasseren. 

Daarnaast is de 30-jarige Brit al sinds 2017 een vaste waarde in het nationale team van Engeland. Hij kwam in totaal al 61 keer in actie voor z'n land en zal ook in Duitsland tussen de palen staan. 

Is Engeland volgens jou een kanshebber voor eindwinst op het EK?

Meest recent

Standard & STVV presenteren financiële jaarcijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

2
2
DAZN-drama escaleert: Pro League onderneemt meteen actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

78
78
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

202
202
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

127
127
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

399
399
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

246
246
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

142
142
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

261
261
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

229
229
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

878
878
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

362
362
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

265
265
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

128
128
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

245
245
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

222
222
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

190
190
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

157
157
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

440
440
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

417
417
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

673
673
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

259
259
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

323
323
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

269
269
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

170
170

Meer sportnieuws